18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Praca zespołowa

de_Sade • 2019-09-26, 23:34
Jeżeli myślicie, że te profile są za ciężkie dla drużyny podnośników, to wam powiem, że ten team nawet wagon przestawi, gdy tylko zechce.


blackout3

2019-09-27, 13:46
Janusz_k napisał/a:

A wystarczyło widły pochylić na siebie


Wtedy z teamu zostałaby mokra plama... Rozumiem, że można mieć fantazję, ale ktoś chyba chciał przyoszczędzić na dźwigu...

GwałcicielKuz

2019-09-27, 15:09
i tu janusz . k ma racje tilt czy maszt jak zwał na siebie i po sprawie

Tomsza

2019-09-27, 16:16
Kiedyś pracowałem ze starym majstrem, który był kiedyś kierownikiem na zajezdni remontowej i opowiadał mi jak się szyny tramwajowe rozładowywało z wagonów. Potrzebny był jeden człowiek, młot i kleszcze. Gość walił młotem w szynę, ona zaczynała drgać i wtedy brał koniec w kleszcze i przesuwał. Praktycznie sama schodziła z wagonu.

Janusz_k

2019-09-27, 18:17
stary_piernik napisał/a:

Wtedy z teamu zostałaby mokra plama... Rozumiem, że można mieć fantazję, ale ktoś chyba chciał przyoszczędzić na dźwigu



Z Ciebie by została, jak nie masz pojęcia o temacie to sie nie wypowiadaj.

erykłowi

2019-09-27, 19:40
silwerbalk napisał/a:

To nie są profile tylko teowniki..... Profilami to se możesz pokuj oddzielić scianą z kartongipsu...



To nie teowniki tylko szyny kolejowe. Teownik wygląda tak: T

Mors_Nigra

2019-09-27, 21:40
haha k***a myslalem ze im sie uda :amused:

djted

2019-09-29, 00:50
Szyny też były złe

arekdml

2019-09-30, 20:14
To nie są profile...

eLzar

2019-10-01, 00:40
Pamietam jak firma kupila plyte pomiarowa CNC z granitu do nas do roboty do dzialu 3D.
Dostalem telefon z biura by ta plyte zdjac z tira i ustawic ja na dzial.. jako ze bylem wtedy sam z kwitami B2 i programista maszyn CNC to musialem to sk***ysynstwo ogarnac.
Niby wozek mial 7.5t ale przy tych 5t co ta plyta wazyla to juz mialem lekkiego pietra by nawet jej nie naruszyc czy zlamac.

Co do tego filmiku to szczerze mogli idioci partiami brac te szyny kolejowe, a nie caloscia.
Wozki wygladaja na 7.5 ale co do terenu ... teren byl pochyły i jak wozki pobieraly te szyny to w 01:39 drugi wozek sie uniosl czyli musialo byc troche w dol.. kolka oderwaly sie tylne przod mial napòr ten chcial jechac do tylu to przechylilo go i reszta poszla za nim bo przejela jego ciezar..

Zreszta wina jest po stronie kierowców poniewaz powinni odmowic zdjecia materialu z pociagu,
Jakby mieli wozki z dokladanymi ciezarami na tyl to by im sie udalo.. ale jak widzimy nie ;)

Fansadola

2019-11-15, 14:32


Nie można byłoby tego użyć