18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Praca zdalna nie zawsze spoko

Nikt_nie • 2020-03-18, 20:17
Chyba nie muszę tłumaczyć co?

Ale w razie czego :

"pie**olony muzułmański brudas zdecydował się pracować z domu i zaj***ł siebie i 78 kóz z którymi mieszkał i je r*chał a potem zjadał. Bomba pie**olła i nic nie zostało z niego i jego rodziny"






żmij

2020-03-18, 21:08
No i proszę,śmierdzący piaskowy bambus też może być produktywny i pożyteczny.
Szach-mat, rasiści :D

r061071

2020-03-18, 21:11
zajebisty materiał

czy Duda juz widział?

Wiewór

2020-03-19, 00:04
k***a jakie to suche.

Miles87

2020-03-19, 01:10
Chłopie to jest nic ja mieszkam w kraju biedaków gdzie debile myślą ze są narodem wybranym. Pedofile co tydzień organizują czary mary na które tysiące się zbierają i podnoszą sobie samoocenę. Rządzi u nich partia która ich r*cha w pupę mimo ze słowo gej jest tam zakazany. Na szczęście są tak głupi ze zaraza ich wpie**oli bo aktualnie w dawnej stolicy gdzie mieszkał kiedyś smok żeby wszystkich przebadać trzeba 27 lat bo badają 60 osób dziennie ;D a najlepsze jest to ze debile jeszcze biją brawo.

Rogrog

2020-03-19, 07:49
Miles87 napisał/a:

Chłopie to jest nic ja mieszkam w kraju biedaków gdzie debile myślą ze są narodem wybranym. Pedofile co tydzień organizują czary mary na które tysiące się zbierają i podnoszą sobie samoocenę. Rządzi u nich partia która ich r*cha w pupę mimo ze słowo gej jest tam zakazany. Na szczęście są tak głupi ze zaraza ich wpie**oli bo aktualnie w dawnej stolicy gdzie mieszkał kiedyś smok żeby wszystkich przebadać trzeba 27 lat bo badają 60 osób dziennie ;D a najlepsze jest to ze debile jeszcze biją brawo.



Yyyy niech zgadnę, mówisz o Polsce? Masz rację, polska to durny naród i jak dla mnie to bagno może zniknąć z mapy.

Da...........n2

2020-03-19, 08:20
Rogrog napisał/a:

Yyyy niech zgadnę, mówisz o Polsce? Masz rację, polska to durny naród i jak dla mnie to bagno może zniknąć z mapy.



Nie on mówi o tobie i twojej zj***nej rodzinie.

Nikt_nie

2020-03-19, 08:39
Rogrog napisał/a:

Yyyy niech zgadnę, mówisz o Polsce? Masz rację, polska to durny naród i jak dla mnie to bagno może zniknąć z mapy.



pie**ol się brudasie, mam nadzieję że Cię muzułmańskie kozy zgwałcą w ryj...

Nie pozdrawiam , ch*j Ci w p*zde men.

Admin, wez go wyjebaj !!

Tzn. usuń z portalu.
( Sprostowanie dla Rogrog: bo na bank myślałeś o pedalskim r*chaniu w dupeczke które uwielbiasz, wiem bo słyszałem od znajomych twojego starego co ma niebieska kartę , nie tym razem cioto... )

IOI

2020-03-19, 08:40
Miles87 napisał/a:

Chłopie to jest nic ja mieszkam w kraju biedaków gdzie debile myślą ze są narodem wybranym. Pedofile co tydzień organizują czary mary na które tysiące się zbierają i podnoszą sobie samoocenę. Rządzi u nich partia która ich r*cha w pupę mimo ze słowo gej jest tam zakazany. Na szczęście są tak głupi ze zaraza ich wpie**oli bo aktualnie w dawnej stolicy gdzie mieszkał kiedyś smok żeby wszystkich przebadać trzeba 27 lat bo badają 60 osób dziennie ;D a najlepsze jest to ze debile jeszcze biją brawo.



to sp***alaj z tego kraju jak ci tak w nim zle, nikt nie bedzie tesknil za toba

Nikt_nie

2020-03-19, 08:44
Miles87 napisał/a:

Chłopie to jest nic ja mieszkam w kraju biedaków gdzie debile myślą ze są narodem wybranym. Pedofile co tydzień organizują czary mary na które tysiące się zbierają i podnoszą sobie samoocenę. Rządzi u nich partia która ich r*cha w pupę mimo ze słowo gej jest tam zakazany. Na szczęście są tak głupi ze zaraza ich wpie**oli bo aktualnie w dawnej stolicy gdzie mieszkał kiedyś smok żeby wszystkich przebadać trzeba 27 lat bo badają 60 osób dziennie ;D a najlepsze jest to ze debile jeszcze biją brawo.



i Ty też się pie**ol brudasie no. 2

Miles87

2020-03-19, 10:39
Rogrog oczywiście tak mówię o pl. A zera pokroju Nikt_nie , IOI muszą się bardziej postarać bo takie szczekanie do którego są przyzwyczajenia jak ich ojciec w pupę kundli na mnie wrażenia nie robią. "to sp***alaj z tego kraju jak ci tak w nim zle, nikt nie bedzie tesknil za toba" ten to się popisał :D co za idiotyczny tekst.

Nikt_nie

2020-03-19, 11:14
Miles87 napisał/a:

Rogrog oczywiście tak mówię o pl. A zera pokroju Nikt_nie , IOI muszą się bardziej postarać bo takie szczekanie do którego są przyzwyczajenia jak ich ojciec w pupę kundli na mnie wrażenia nie robią. "to sp***alaj z tego kraju jak ci tak w nim zle, nikt nie bedzie tesknil za toba" ten to się popisał co za idiotyczny tekst.



Widzę że Polski język ciężka dla twoja mózg, chyba musi się douczyć, bo ma ciężka pisownia jak palą twojego starego co Cię zapina z rana.




Nie dziwię się że ciężko Ci się żyje w Polsce skoro nie opanowałeś podstaw komunikacji. ch*jowo być obcym w swoim kraju co ?

Miles87

2020-03-19, 13:33
@Nikt_nie
ok już przynajmniej wiem z jakim poziomem mam do czynienia. Czyli jesteś na etapie powtarzania tego co inni wymyślili. Może za kilka lat uda ci się coś wymyślić samemu. Musisz sporo trenować ale proponuje zmienić kierunek zainteresowań bo z malowaniem kotwiczki na piździe w xxi w. nie wiele osiągniesz.

Nikt_nie

2020-03-19, 16:43
Miles87 napisał/a:

@Nikt_nie
ok już przynajmniej wiem z jakim poziomem mam do czynienia. Czyli jesteś na etapie powtarzania tego co inni wymyślili. Może za kilka lat uda ci się coś wymyślić samemu. Musisz sporo trenować ale proponuje zmienić kierunek zainteresowań bo z malowaniem kotwiczki na piździe w xxi w. nie wiele osiągniesz.



k***a mać ... To jest takie słabe że nawet nie wiem co napisać :/

Ja proponuję żebyś nasmarował rowa i wypiął się staremu bo pewnie już czeka na męski sex z Synem ;)

Miles87 napisał/a:

@Nikt_nie
ok już przynajmniej wiem z jakim poziomem mam do czynienia. Czyli jesteś na etapie powtarzania tego co inni wymyślili. Może za kilka lat uda ci się coś wymyślić samemu. Musisz sporo trenować ale proponuje zmienić kierunek zainteresowań bo z malowaniem kotwiczki na piździe w xxi w. nie wiele osiągniesz.



Ja pie**ole co za głąb xD

Ma do czynienia z Poziomem xD

Hahahaha