18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Praca

diablo5257 • 2017-12-13, 09:22
Szef przychodzi o 15 do pracownika i rzuca na biurko stertę papierów.
- Zrobisz mi z tego raport i opracowanie.
- Może jeszcze na jutro?
- Jakbym chciał na jutro, to bym, k***a, przyszedł jutro.

janlew

2017-12-13, 09:55
- Ale szefie będę z tym siedział do 20.00, a Krzysiek wyszedł o 14.30
- Krzysiek jest na urlopie

100Burned

2017-12-13, 15:58
Ja w podobnych okolicznościach zakończyłem współpracę z jedną firmą i w zasadzie dwa dni później robiłem to co dotychczas w drugiej.

I było ,,Burned wrudź Burned wrudź, no weś no, wrudź"

A Burned nih*ja nie wrócił, zostawił robotę nie do ogarnięcia jeśli się jej nie robiło od początku i teraz ma jak u Bozi za piecem w korpo :D

kopnijkota

2017-12-13, 16:23
up po co wam dwie sortownie śmieci?

100Burned

2017-12-13, 16:52
kopnijkota napisał/a:

up po co wam dwie sortownie śmieci?



Jedna na całą twoją zgraję to za mało :kawa:

Kadan

2017-12-13, 16:57
A następnego dnia przychodzisz do szefa Janusza i wyciągasz z kieszeni "As Joker", pięknie zwany "L4". :amused: Piana z pyska gwarantowana, a wdzięczny Krzysiek wróci z urlopu szybciej. :krejzi:

natking

2017-12-13, 17:20
Mimo że to żart, to jednak dodajmy, że trzeba być przegrywem na maksa, żeby tak dawać sobą pomiatać :)

EdmundKemper

2017-12-13, 17:43
Prosto z korpo. Żeby tam pracować trzeba być jakąś niedorozwiniętą p*zdą.

khrystall

2017-12-13, 18:08
To fajnie macie skoro dajecie się traktować jak śmiecie

Jajcarz

2017-12-13, 18:27
EdmundKemper napisał/a:

Prosto z korpo. Żeby tam pracować trzeba być jakąś niedorozwiniętą p*zdą.


No nie wiem. Kumpel pracuje w warszawskim korpo i od paru miesięcy zarabia pięciocyfrową kwotę. Myślę, że w wieku 25 lat to są naprawde zacne pieniądze jak na nasze polskie warunki.

Maxi96

2017-12-13, 18:48
Jajcarz napisał/a:


No nie wiem. Kumpel pracuje w warszawskim korpo i od paru miesięcy zarabia pięciocyfrową kwotę. Myślę, że w wieku 25 lat to są naprawde zacne pieniądze jak na nasze polskie warunki.



Też mam znajomego znajomej która ma znajomego co robi za 12k w korpo podobno 20 lat chłopak




:wyj***ne:

janlew

2017-12-13, 18:59
Korpo czy nie korpo, to ma małe znaczenie, jeśli masz zawód który jest potrzebny. Wtedy i tak wszyscy będą cię szanować. Politechnika pozdrawia humanistyczne piczki, od których i panowie po szkołach zawodowych są o wiele więcej warci i cenieni .

EdmundKemper

2017-12-13, 19:31
janlew napisał/a:

Korpo czy nie korpo, to ma małe znaczenie, jeśli masz zawód który jest potrzebny. Wtedy i tak wszyscy będą cię szanować. Politechnika pozdrawia humanistyczne piczki, od których i panowie po szkołach zawodowych są o wiele więcej warci i cenieni .



Nie zesraj się tą swoją politechniką.

Tarab85

2017-12-13, 19:47
janlew napisał/a:

Korpo czy nie korpo, to ma małe znaczenie, jeśli masz zawód który jest potrzebny. Wtedy i tak wszyscy będą cię szanować. Politechnika pozdrawia humanistyczne piczki, od których i panowie po szkołach zawodowych są o wiele więcej warci i cenieni .



Grasz na ryzykownym boisku. Ja w ogóle nie skończyłem studiów, ani humanistycznych, ani technicznych. Całe życie robię, to co lubię, nigdy w życiu nie miałem szefa, a piczki po politechnice to pracują dla mnie. j***ć to po jakim jesteś kierunku, jak robisz to co lubisz i jest to Twoja pasja*, a nie tylko zajęcie od 8 do 16 to zarobisz w każdym zawodzie.

*nie dotyczy walenia konia i oglądania sadistica - na tym się raczej nie dorobicie.

pierdolnik

2017-12-13, 19:53
Co do pracy w korporacji to może niech Zbysiu się wypowie :lol:



Koproszczury j***ne :trollencjusz: