18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Praca

crossdressphyxia • 2015-11-26, 19:16
Budzik
Wstań
Zjedz
Umyj się
Stój w korku
Pójdź do pracy
Siedź w pracy
5 minut później
Spójrz na zegarek
Spoko, jeszcze tylko 40 lat

Steewie

2015-11-26, 20:27
Prawdziwy demotywator, przeczytałem to i pomyślałem sobie
bo przede mną jeszcze jakieś 40 lat pracy. :plzdie:

Essent

2015-11-26, 21:22
crossdressphyxia napisał/a:

Budzik
Wstań
Zjedz
Umyj się
Stój w korku
Pójdź do pracy
Siedź w pracy
5 minut później
Spójrz na zegarek
Spoko, jeszcze tylko 40 lat



No ja mam ciut inaczej:
Wstań
pójdź do pracy
siedź w pracy
Wyjdź z pracy
Wejdź do monopolowy
Kup 8 browarów
Wypij 8 browarów
Wstań
Pójdź do pracy
Etc.....

rumcajs7893

2015-11-26, 21:54
no to tak ch*jowo skoro nie uwzględniliście dymanko z osobniczką płci przeciwnej :D ...... pedały :krejzi:

GKC

2015-11-26, 22:00
Eat, sleep, rave, repeat. :krawaciarz:

marna

2015-11-26, 23:28
a ja głupia się najpierw myję, a potem jem :-/

Agentfolder

2015-11-26, 23:39
więc to dlatego nie wstaje?!.dzięki

Ni...........ny

2015-11-26, 23:58
orisuniek napisał/a:



No ja mam ciut inaczej:
Wstań
pójdź do pracy
siedź w pracy
Wyjdź z pracy
Wejdź do monopolowy
Kup 8 browarów
Wypij 8 browarów
Wstań
Pójdź do pracy
Etc.....



No oczywiście "Umyj się" musiało zniknąć, a później w oczy szczypie w tramwaju :D

pomodoro

2015-11-27, 00:30
a ja to pie**ole, wstaje kiedy chcę

amaimon

2015-11-27, 01:34
"How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?”

― Charles Bukowski


Dla nie kumających angielskiego... jesteście debilami!

GhostRider32

2015-11-27, 01:44
Ktoś Wam każe chodzić do roboty? Jak się nie podoba to można się zwolnić, wszystko sprzedać, wyjechać do Afryki i biegać za antylopami :P
Sam pracuję, ale mam ten komfort, że nade mną nie ma żadnego szefa, ja jestem swoim szefem :)

SeksownyStajenny

2015-11-27, 08:07
up i co tego ze jesteś szefem??? chwalisz się czy żalisz??? bo ja jestem górnikiem za 17 lat na emeryturze z przelicznikiem 1:8 do emerytury i różnica jest taka że mój szef czyli sztygar będzie j***ł 35 lat na taką emeryturę jaką ja dostanę po 25 latach obsługi maszyny przodkowej. Poza tym jestem Społecznym Inspektorem Pracy i powiem Ci w prost 99% szefujących według prawa, tak po tygodniowy nagrywaniu ich pracy jest do zwolnienia. Także chwałą mi bo jak nie zachoruję max 46 lat i emeryt będę XDDD

GhostRider32

2015-11-27, 13:44
SeksownyStajenny,
Ile tej emerytury będziesz miał? Trzy, cztery tysiące? Ja tyle dostaję za jedno zlecenie, które realizuję w ciągu dwóch, trzech dni siedząc w aucie z aparatem, czasem filmując z drona. Zysk, który do tej pory wypracowałem zainwestowałem w mieszkania na wynajem i nawet jeżeli na starość nie będzie mi się chciało pracować (w co wątpię, bo prowadzenie tej firmy mi się podoba) to i tak będę miał stały, wysoki dochód. Sam sobie szefuję, odprowadzam duże podatki, prawdopodobnie też i z moich pieniędzy utrzymywane są te stratne k***idołki, w których ryle krzyczą, że im się coś od państwa należy.

thoruus

2015-11-27, 20:36
~marna: a ja wprowadziłem kolejność losową, aby wprowadzić do życia element niepewności ...! byłoby to może i stwierdzenie zabawne, gdyby nie było prawdziwe... na szczęście jeszcze tylko 30 lat.

GhostRider32: ja mam obawy, kto będzie te mieszkania wynajmował, jeśli społeczeństwo wymiera... coraz więcej pustostanów będzie, ceny spadną :/

b_korzeniowska

2015-11-27, 22:39
u mnie wyglada to tak:

Budzik
Wstań
Zjedz
ubierz się
Jedź do pracy
Przebierz się
Zjedz 1200m pod ziemie
jedź na komorę
rozbierz się
jedź na rejon
2,5h pracy

Spoko, jeszcze tylko 21 lat (4 lata już przerobione) jestem górnikiem w KGHM