18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Praca się opłaca

ciepson • 2021-09-26, 14:05
Czym się różni fizjoterapeuta od łyżki?


- Łyżka jest w stanie wykarmić wielopokoleniową rodzinę.

djpyza

2021-09-27, 13:43
saves napisał/a:

Raczej "murzyn".
A na poważnie, Dobry fachowiec nie musi sie martwić o brak kasy. Ten , do którego czasem chodzę, bierze od 70 w górę za pół godziny. Ale ma złote ręce i jest wart każdej złotówki.



70ziko za godzinę to coś tanio xd pewnie jaka cena taka usługa ! gdzie to takie ceny xd chyba na jakiejś wiosce.

neo001

2021-09-27, 21:57
djpyza napisał/a:

70ziko za godzinę to coś tanio xd pewnie jaka cena taka usługa ! gdzie to takie ceny xd chyba na jakiejś wiosce.



"bierze od 70 w górę za pół godziny"

Przeanalizujmy ten cytat. Twój pierwszy błąd to pomylenie 30 minut z pełną godziną. Ciekaw jestem czy znajdziesz drugi mniej oczywisty?

Hrabia Drapula

2021-09-27, 22:42
neo001 napisał/a:

"bierze od 70 w górę za pół godziny"
Przeanalizujmy ten cytat. Twój pierwszy błąd to pomylenie 30 minut z pełną godziną. Ciekaw jestem czy znajdziesz drugi mniej oczywisty?



jemu też brakuje na okulistę :D
dobry fizjio ma 400-500zł dziennie na czysto jak ma łeb i chce mu się trochę popracować, tak samo jak np. terapeuci SI , czy nawet nauczyciele co myślą i biorą w szkole 1/2 etatu i napierdzielają korki w domu
ktoś kto wymyśla takie dowc**y nie ma pojęcia o tym

sirroland

2021-09-30, 22:08
Pierdo.....
Weź się za naukę i robotę i nie będziesz marudził.
Aż specjalnie musiałem się zalogować aby na takie bzdury odpowiedzieć....
Jestem fizjo/osteo mam kursy, szkolenia itp. Nigdy nie narzekam, zamiast to robić to poświęcam czas na naukę i pracę.
Nie znam fizjo którzy narzekają na bark pracy a co za tym idzie nie narzekają na zarobki.
Większość ludzi by chciało zarabiać tyle co fizjo. Jeżeli zarabiasz mało - jesteś paprakiem, tempakiem lub leniem.


Folur

2021-12-04, 22:27
Tictaco napisał/a:

Po 8 latach praktyki regularnie 10-15k miesięcznie, a bywa i lepiej. Grafik zawalony na 2-4 tygodnie do przodu, że nie ma gdzie niektórych upchnać.
5-letnie studia + naj***ne kursów za jakieś 60k, ale rozumiem, może dupsko boleć.



i skończyłeś na sadolu dla frajerów i niedojd życiowych, bajkopisarzu na minimalnej...

radek225 napisał/a:

Co Ty pisać nie umiesz? Tego nie piszę się "fizjoterapeuta" tylko "YouTuber", ewentualnie "Influencer".



zazdrość, typowo polskie schorzenie
jak jesteś taki tępy cebulaku że musisz j***ć cały miesiąc za 2000-3000zł a taki jutuber czy influenser ma tyle w jeden dzień...ohhh jak mi Ciebie szkoda!