18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Praca magisterska na bazie filmów testovirona

voidinfinity • 2017-06-25, 23:20


Śmierdzi fejkiem, ale w razie co jestem chętny na PDFa ;-)

Insaner

2017-06-27, 07:57
Fake lub nie - na uczelniach humanistycznych jest cała masa prac tego pokroju. Zawsze jak widzę takie "poważne" tytuły magisterki to zastanawiam się po co w ogóle ludzie tracą czas na napisanie takiego czegoś. Za dopisek mgr przed nazwiskiem są jakieś wyższe stawki godzinowe w McDonaldzie, czy co?

wszystkozajete1234

2017-06-27, 08:05
Już niedługo praca magisterska z muzyki:



I z grafiki


Wiewór

2017-06-27, 08:17
Dziennikarstwo i komunikacja społeczna to jest kierunek dla niespełnionych młodych artystów, którzy byli zbyt wielkimi beztalenciami, żeby dostać się na ASP.
Siedzą takie ch*jki w dredach na rynku i napie**alają w bębenek popijając jabola lanego w brudne musztardówki.
Ciężko w to uwierzyć ale to jest kierunek jeszcze bardziej bezużyteczny niż socjologia czy paranauka teologia.

Svenlee

2017-06-27, 09:26
To nie fejk. Gość pół roku temu się z tym zapowiadał. Jeszcze pewnie niedługo usłyszycie o pracy magisterskiej na temat Januszy i Grażyn (jestem śmiertelnie poważny).

tranzystor

2017-06-27, 09:51
ZajętyPelikan napisał/a:

Boże i za takie coś magistra dają :D





Jak czytam "dają magistra", to od razu skojarzenie z absolwentem zaocznych na Wyższej Podkarpackiej Szkole Budowy Okrętów.

parolpl

2017-06-27, 10:16
Ale wy tępi jesteście. Facet zbadał pewne zjawisko, które tematyką zahacza ig nobla (pozwolili mu, więc w czym problem). Prace dyplomowe służą m.in. do przeprowadzania badań, więc zdarzają się też takie oryginalne prace. Bo nawet jeśli są głupie, to mogą nieć ze sobą element odkrywczy. Więc nie spinać dup. bo mi się gówno po bokach monitora wylewa.

voidinfinity

2017-06-27, 10:50
@up

Na pewno temat oryginalny. Żadnej standardowej pracy nie chciałoby mi się czytać, a taką i owszem.

BrianGriffin

2017-06-27, 12:56
Za testo zawsze piwo.
Robaki.

Krak

2017-06-27, 13:29
Nie wiem czy dobrze trafilem na youtubie na "to cos"
Ale niby badanie jakiegoś przykrego i gościa i "fokusowanie" w nim stereotypu Polaków jest gówno warte na samym wstępie.
Podobnie jest z czerpaniem wiedzy z sadistika do prac naukowych a powiem, że się tacy w świecie nauki znaleźli.

TheExitest

2017-06-27, 13:38
Velture, skoro jest on na programowaniu i robi aplikacje która pobiera dane z doty to chyba jestto normalna praca magisterska...

~Velture

2017-06-27, 15:03
TheExitest napisał/a:

Velture, skoro jest on na programowaniu i robi aplikacje która pobiera dane z doty to chyba jestto normalna praca magisterska...


MAM CIĘ!
Wiedziałem, że masz konto na sadolu! Hahahahaha!

ZajętyPelikan

2017-06-27, 18:49
tranzystor napisał/a:





Jak czytam "dają magistra", to od razu skojarzenie z absolwentem zaocznych na Wyższej Podkarpackiej Szkole Budowy Okrętów.



Mam nadzieję, że taki kierunek tam nie istnieje. Zresztą nie ma co się oszukiwać żadne zaoczne "prywatne" nie powinny posiadać prawa do prowadzenia studiów inżynierskich.

Adolf

2017-06-28, 01:49
O jak szanuje. Czekam na doktorat :brawo: