18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Praca jak w korpo

klos79 • 2020-01-26, 02:43
Nie ma, że chce ci się srać. Dostarczenie i cele są najważniejsze!


McQurwa

2020-01-26, 03:25
lejce są w moich rękach, więc nieopie**alać się

saves

2020-01-26, 08:31
Korpoludki przed deadline.

Touch_Of_Madness

2020-01-26, 09:26
Uwielbiam takie pie**olenie o korpo przez ludzi którzy nawet przy korpo nie stali :lol: Wiadomo , że korpo korpo nie równe i w obrębie jednej firmy potrafią być tak zróżnicowane środowiska pracy , że czasami trudno to zrozumieć. Ale prawda jest taka , że nawet najgorsze korpo będzie lepsze od pracy u polskiego Janusza lub w urzędzie z współobywatelami cebulakami. Akurat ja pracuje w dużej globalnej firmie , zarabiam dwie średnie krajowe , mam służbowe auto i mega spokój bo pracuje tylko z excelem. Najlepsza robota jaką do tej pory miałem.

Ps. Srać mogę nawet 2h i nikt mi uwagi nie zwróci. Ciao polskie przegrywy!

skoq1

2020-01-26, 09:45
#up HALO!!!!! Już ranek czas wstawać i przestać śnić o normalnym życiu czas oddać sprawozdanie dla johna czy tam polskiego jaśka cebulaka zanim gówno poleci ci z dupy przez sen tak jak wypadło ci z potwarzy w twojej wypowiedzi

poligon6

2020-01-26, 09:46
Zesrał się jak typowy wieszany pies.

Pies jak człowiek kiedy się go wiesza to się defekuje.

Touch_Of_Madness

2020-01-26, 10:03
skoq1 napisał/a:

#up HALO!!!!! Już ranek czas wstawać i przestać śnić o normalnym życiu czas oddać sprawozdanie dla johna czy tam polskiego jaśka cebulaka zanim gówno poleci ci z dupy przez sen tak jak wypadło ci z potwarzy w twojej wypowiedzi



Już spokojnie cebulaczku bo ci minie cała przerwa w biedronce.

Tr...........ty

2020-01-26, 11:55
klos79 napisał/a:

Praca jak w korpo



Takie porównania, to tylko od nieudaczników, którzy się do żadnej solidnej korporacji nie dostali, a szczytem ich wyobraźni jest "corpo KFC"

DzidaZawodnik

2020-01-26, 12:08
Jak człowiek przerobi kilka lat w korpo, to staje się takim samym gównem jak ta korporacja. Dumny mężczyzna wolałby przymiarać głodem niż stawiać się na równi z korposzczurami.

Byku35

2020-01-26, 12:43
hehe to jak w tenneco

Touch_Of_Madness

2020-01-26, 14:46
DzidaZawodnik napisał/a:

Jak człowiek przerobi kilka lat w korpo, to staje się takim samym gównem jak ta korporacja. Dumny mężczyzna wolałby przymiarać głodem niż stawiać się na równi z korposzczurami.


Idąc tym tokiem myślenia jak człowiek przerobi kilka lat u janusza to staje sie takim samym januszem. Prawdziwy mężczyzna wolałby przymierać głodem niż stawiać na równi z januszami.

klos79

2020-01-26, 16:48
Touch_Of_Madness napisał/a:

Uwielbiam takie pie**olenie o korpo przez ludzi którzy nawet przy korpo nie stali Wiadomo , że korpo korpo nie równe i w obrębie jednej firmy potrafią być tak zróżnicowane środowiska pracy , że czasami trudno to zrozumieć. Ale prawda jest taka , że nawet najgorsze korpo będzie lepsze od pracy u polskiego Janusza lub w urzędzie z współobywatelami cebulakami. Akurat ja pracuje w dużej globalnej firmie , zarabiam dwie średnie krajowe , mam służbowe auto i mega spokój bo pracuje tylko z excelem. Najlepsza robota jaką do tej pory miałem.
Ps. Srać mogę nawet 2h i nikt mi uwagi nie zwróci. Ciao polskie przegrywy!



ch*ja wiesz, w nogach śpisz... Może jeszcze jesteś vege i skończyłeś prawo??? Ja pie**olę, skąd się takie złamy biorą...

Karboksylator

2020-01-26, 17:56
pewnie psy miały przekroczony dedline

Touch_Of_Madness

2020-01-27, 17:59
klos79 napisał/a:

ch*ja wiesz, w nogach śpisz... Może jeszcze jesteś vege i skończyłeś prawo??? Ja pie**olę, skąd się takie złamy biorą...



Burek cicho tam. Wracaj do zmywania podłogi u ahmeda w kiblu i daj normalnie żyć ludziom.