18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pożywka nieco wyższych lotów

RYHOO • 2022-11-07, 00:00
:kupa: Drodzy parafianie już tłumaczę :kupa:
:kupa: Otóż nie będę pisał gównokształtni (to nie jułesej) tylko poprostu dzikusy potajemnie zgłębiają podstawy fizyki kwantowej.
:kupa: Skąd ten entuziazm ,?
:kupa: Bo nie ma w nauce nic piękniejszego niż experymenty mające na celu potwierdzenie tezy.
:kupa: W tym przypadku patrząc na "plan" doświadczeń czeka ich wiele pracy, którą z pewnością chcielibyśmy śledzić :)
:kupa: :kupa: :kupa:
półinteligentom od walenia gruchy dziękuję za hejt, ponieważ sadyzm jest także świadomym sarkazmem pobudzającym wyobraźnie u tych, którzy ją mają :D


KrwawyEric

2022-11-07, 00:14
Na tą ilość wystarczyło by ze 2 litry benzyny, palić od razu na pace zanim gówno się rozejdzie jak karaluchy

opółnocyuciebie

2022-11-07, 00:18
Problem w tym, że z tego obrazka nic nie wynika. Owszem, wyobraziłem sobie jak wysypują się z furgonu na mordy, ale to za mało i ciągle czuję się niedopieszczony.

RYHOO

2022-11-07, 00:52
miszczkurde napisał/a:

Problem w tym, że z tego obrazka nic nie wynika. Owszem, wyobraziłem sobie jak wysypują się z furgonu na mordy, ale to za mało i ciągle czuję się niedopieszczony.



Kochaniutki przeczytaj sobie o experymencie Schrodingera to zrozumiesz :D

Kriski

2022-11-07, 01:07
RYHOO napisał/a:

Schrodingera



A gdzie kot?

unpleasant

2022-11-07, 01:45
"Schrodinger's people" czyli myślą, że żyją a tak naprawę już są martwi, choć żyją jednocześnie nie żyją. Czego nie rozumiecie ?

PS. Kota pewnie już zjedli.

Ferment

2022-11-07, 05:49
Tzn. kierowca wie co będzie jak po dziurach będzie jeździł
Ps. A tam z tyłu teksty eee k***a kartofli nie wieziesz

Dracula

2022-11-07, 06:01
Z głupotą nie wygrasz.

S_Z_A_L_O_N_Y

2022-11-07, 06:30
Wy z obrazka cieszycie się że się wysypią na drogę, bo średnioogarnieta trzyma za klamkę. Trzeba jeszcze wiedzieć jak jej użyć. Przecież gdyby nie biały człowiek nie znali by koła. Zobaczcie jak późno koło poznali indianie czy aborygeni. Ja zastosował bym tutaj Prawo Murphy’ego. Jak ma się coś sp***olić, to się sp***oli. Więc sp***oli się, bo nie pociągnie za klamkę, bo nie umie. I właśnie jest tu tylko zdjęcie, bo gdyby towarzystwo się rozsypało po "asfalcie" to byłby film, nie zdjęcie.

Na 100% nie umie użyć klamki. Czy widzieliście klamkę w chacie z gówna?

jpdlv2

2022-11-07, 09:19
Ja myślę, że wam żal dupę ściska bo chcielibyście mieć taką mazdę - na oko 10lat młodszą niż przeciętny passat w Polsce.

Brsk3169

2022-11-07, 10:29
Co to jest "entuziazm". Po sposobie pisania stwierdzam, że autor ma takie samo IQ co nygery na mazdzie.

Avakate

2022-11-07, 10:39
Musiałeś dojść do fizyki kwantowej by opisać jak jeden smoluch trzyma klamkę do paki pickupa?

OldMann

2022-11-07, 10:43
nie uzyje klamki bo siedzi dupą razem z ziomkami na klapie, ale zeby dojsc do takich "odkrywczych' wniosków to trzeba wyjsc poza fizykę kwantową :lol:

Motorider121

2022-11-07, 12:27
zadanie matematyczne: ilu czarnuszków wysypie się z auta?