18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pożyczka

~Velture • 2016-04-17, 17:07
Dzwoniła do mnie przed chwilą moja bardzo uduchowiona i religijna koleżanka. Prosiła abym jej pożyczył trochę pieniędzy bo nic nie ma.
Odpowiedziałem jej ,że nie mogę ingerować w to co bóg robi z jej życiem.

Dzisiaj

2016-04-17, 17:38
ło ho ho... nie no masakra... usmialem sie do lez... nie. kolejny k***a pseudo ateista ze swoimi zj***nymi zartami. :homer:
Mozna sie posmiac z religi i sam czasem z dobrego zartu sie posmieje, ale poziom tego zartu jest tak slaby jak poziom ryska petru... :homer:

~Velture

2016-04-17, 17:46
Dzisiaj napisał/a:

ło ho ho... nie no masakra... usmialem sie do lez... nie. kolejny k***a pseudo ateista ze swoimi zj***nymi zartami. :homer:
Mozna sie posmiac z religi i sam czasem z dobrego zartu sie posmieje, ale poziom tego zartu jest tak slaby jak poziom ryska petru... :homer:



Przepraszam ,że nie spełniłem twoich wysokich wymagań.
Proszę: http://www.sadistic.pl/avengers-taki-poprawny-film-vt409337.htm - to powinno ci się spodobać.

gustav665

2016-04-17, 18:22
mam taką znajomą, po prostu idealna, dosłownie anioł, a taki katol, że szkoda dziewczyny..

OpenStreetMaps

2016-04-17, 18:56
Przecież mogła poprosić konkwistadora Watykanu z polskiej parafii o darowiznę

kenzol

2016-04-17, 20:32
W imię mojego walecznego ateizmu zostanę analfabetą i napiszę "bóg" z małej litery. Cóż za poświęcenie :-)

lubieżny_gwałciciel_69

2016-04-17, 20:59
kenzol napisał/a:

W imię mojego walecznego ateizmu zostanę analfabetą i napiszę "bóg" z małej litery. Cóż za poświęcenie :-)


Cóż, rzeczownik jak rzeczownik, bogów „są” tysiące, więc co w tym na tyle wyjątkowego żeby pisać to wielką literą?

grudzin7

2016-04-17, 21:00
żart żartem, ale w mojej gminie w przychodni jest lekarz, który nie chce leczyć nikogo z łańcuszkiem z krzyżem etc. stwierdzając zazwyczaj "jak w te blachy wierzysz to niech cie blachy leczą" i każe wyjść albo zdjąć
to się nazywa wojujący ateizm :krejzi:

Rappar

2016-04-17, 21:14
Cytat:


żart żartem, ale w mojej gminie w przychodni jest lekarz, który nie chce leczyć nikogo z łańcuszkiem z krzyżem etc. stwierdzając zazwyczaj "jak w te blachy wierzysz to niech cie blachy leczą" i każe wyjść albo zdjąć
to się nazywa wojujący ateizm :krejzi:


Ze 3 donosy i gość może szukać nowego zawodu. Mimo, że sam nie jestem wierzący, przyszedłbym do niego z łańcuszkiem i jakąś katolicką koszulką nawróć się etc, a jak by mi kazał wyjść, od razu bym zgłosił to do powiatowej izby lekarskiej.

PoliteP

2016-04-17, 21:34
Wiesz jakie wrażenie wywarłeś? Że nawet się w komentarze nie chce wchodzić. Do dobrej gównoburzy paluchy świerzbią; do Twojego żartu? Jedyne co mnie świerzbi, to ręka, żeby Panu przypie**olić za stracone 20s życia, podczas których mógłbym obejrzeć sobie np jak sobie laski do ryjów srają na hardzie.

kypciu91

2016-04-17, 22:32
To żeś zabłysnął jak gówno w przeręblu.

greg143

2016-04-17, 22:33
Przepraszam, że nie na temat, ale jeśli można to proszę o link do materiału na hardzie z laskami srającymi sobie do ryjów.

kenzol

2016-04-18, 08:36
up
2 girls 1 cup