18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Późno wieczorne zabawy.

ifheowna • 2021-09-27, 12:34
Szedłem po papierosy do żabki a tu takie cuda , grzech było tego nie nagrać. Z tego co wiem Ukraińcy kontra Poljaki. Łódź , Piotrkowska.


Billans

2021-09-27, 16:25
Jakie to było śmieszne, serio dobre masz te spacery do żabki, takie nie za nudne :mrgreen:

pyotreck

2021-09-27, 16:30
ifheowna napisał/a:

Polacy dostali , w sumie im się należało wcześniej darli ryje i zaczepiali ludzi.



Tak było. Na pewno tak bylo Dmytro. Jak wiadomo Ukraińcy to takie aniołki.

AmonG

2021-09-27, 16:34
Praxis napisał/a:

Właśnie dlatego sp***zielam od wszystkich awantur na mieście. Możesz lać typa, a jego kolega narąbany zajdzie cię od tylca z hulajnogą, źle dostaniesz i cie nie ma...



Albo ktoś rozjedzie cię autobusem xD

Annnnnaaa

2021-09-27, 16:59
p*zda nie sadol z ciebie , brata polaka hulajnoga biją a ten nagrywa . Tfu .

Praxis

2021-09-27, 17:27
agent_kosa napisał/a:

Możesz też sam niefartownie kogoś uderzyć i pozamiatane masz na całe życie, nie warto się pchać w takie akcje....



Kumpel siedział w celi z gościem co wyszedł z terenu wojskowego po flaszkę, bo była jego kolej na "zakupy". Żołnierzyki przy wolnym sobie chlali. No i pod sklepem go jakiś typ zaczepił, wojskowy mu zaj***ł gonga i chłop uderzył w krawężnik - wiadomo - trup. Jako, że powinien być na jednostce, a nie był, zajął się nim sąd wojskowy i dla przykładu dostał ćwiarę.... młody chłopaczek. Ani nie podupczył, nie pobawił się, poszedł do woja i dał się namówić na chlanie...

lumbago5

2021-09-27, 17:30
Aby autobusu brakuje :mrgreen:

tigerqaz

2021-09-27, 17:32
A ch*j z nimi!
Ale że fajek w zapasie nie miałeś na wieczór?
To żeś chłopie odj***ł :D

agent_kosa

2021-09-27, 17:38
Praxis napisał/a:

Kumpel siedział w celi z gościem co wyszedł z terenu wojskowego po flaszkę, bo była jego kolej na "zakupy". Żołnierzyki przy wolnym sobie chlali. No i pod sklepem go jakiś typ zaczepił, wojskowy mu zaj***ł gonga i chłop uderzył w krawężnik - wiadomo - trup. Jako, że powinien być na jednostce, a nie był, zajął się nim sąd wojskowy i dla przykładu dostał ćwiarę.... młody chłopaczek. Ani nie podupczył, nie pobawił się, poszedł do woja i dał się namówić na chlanie...



Widzisz jak łatwo i w jak błachy sposób se życie można zj***ć.... są przypadki, że oponent poniesie trwały uszczerbek na zdrowiu i do końca swego bądź jego życia rentę płacisz

ifheowna

2021-09-27, 18:56
Annnnnaaa napisał/a:

p*zda nie sadol z ciebie , brata polaka hulajnoga biją a ten nagrywa . Tfu .



Nie no to Ukrainka dostała hulajnogą. I tak ,masz rację jestem p*zdą oprócz tego mam dwójkę dzieci i nie wpie**alam się w walki żuli.

sirmlcs

2021-09-27, 19:20
takie z dupy do mordy to nagranie, nie wiadomo kto z kim i o co. A ukrów lać aż im się odechce tu przyjeżdzać, ale jakoś sobie nie mogły koguciki poradzić

qwerq221

2021-09-27, 19:41
ee k***a nie wiadomo kto jest kto nie wiem komu kibicowac ;D ch*jnia niech zrobia powtorke i jakies koszulki pozakładaja ;D

PeteN88

2021-09-27, 19:49
Pijani debile kontra pijani idioci? Uwielbiam takie bitki

du...........ck

2021-09-27, 21:34
W Toruniu była podobna akcja ostatnio. Dzikie miasto, wszędzie pedały i rydzykowcy. Jestem przyjezdny żeby nie było

Presty

2021-09-27, 22:35
Tak to jest jak patologia sie spotka z patologia.

Innanazwa

2021-09-28, 07:30
Moje miasto - takie piękne. Pomyślał Duma...