18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Poznawanie nowych rzeczy...

~DMT • 2021-04-04, 10:37
Gwarantem prawidłowego rozwoju psychicznego dziecka...


Halman

2021-04-04, 10:44
jeszcze zatęsknicie za Halmanem... :kawa:

~DMT

2021-04-04, 10:46
Halman napisał/a:

jeszcze zatęsknicie za Halmanem...



k***a ziomek, zmień płytę, bo się zaciąłeś... :roll:

~Sunday

2021-04-04, 10:52
Halman, usuń konto 8-)

Halman

2021-04-04, 10:59
Sunday napisał/a:

, usuń konto



wolność słowa waćpan: art. 54 Konstytucji RP, wystarczy że mnie warnami napie**alacie non stop.

Juzwa

2021-04-04, 11:11
Halman, nie daj się!

swampman

2021-04-04, 12:55
Halman napisał/a:

wolność słowa waćpan: art. 54 Konstytucji RP, wystarczy że mnie warnami napie**alacie non stop.



jak sobie dajesz piwa z innego konta, dublujesz tematy i bez warna masz ogolny poziom wypowiedzi jak trzepakowy dresik to co ty chcesz? oprocz konstytucji jest tez regulamin strony.
napie**alasz zj***nymi tematami 24h na dobe.

komu by sie chcialo? nie masz nic ciekawszego do roboty?

to ze admini to snowflaki czasami to juz inna kwestia...

Byku35

2021-04-04, 13:11
Przez takich k***o rodziców młodemu pęknie żyłka i resztę życia dorosłego będzie miał jakies lęki, fobie, stanie się płochliwy

Halman

2021-04-04, 13:18
swampman napisał/a:

oprocz konstytucji jest tez regulamin strony.


wyjątkowo zdolny z ciebie kretyn jak regulamin strony internetowej stawiasz na równi z konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej,..
i tacy mają prawo do głosowania...

johnnyy

2021-04-04, 15:30
Chwila śmiechu dla debilnych rodziców a dziecko będzie miało teraz traumę... :roll:

notak

2021-04-04, 17:49
~Sunday napisał/a:

, usuń konto



takie filmiki to wysyła mi braranek , który ma 15 lat,
więc, co myślę nie będę pisać, bo twoje tematy nie lepsze, ale zamknę japę, bo sam niemal nic nie dodaję,
niemniej pytanie, Hall ma bana

Znawca_Cipek

2021-04-04, 18:34
notak napisał/a:

takie filmiki to wysyła mi braranek , który ma 15 lat,
więc, co myślę nie będę pisać, bo twoje tematy nie lepsze, ale zamknę japę, bo sam niemal nic nie dodaję,
niemniej pytanie, Hall ma bana



Braranek mi pokazywal wasze filmiki, wiec lepiej zamknij pysk i ubierz sie w jakies biedne ciuchy. Smutni panowie beda u ciebie wczesniej, niz myslisz.

Justynka99

2021-04-04, 18:36
Halman napisał/a:

wolność słowa waćpan: art. 54 Konstytucji RP, wystarczy że mnie warnami napie**alacie non stop.



Jak ja uwielbiam, gdy ludzie poruszają temat wolności słowa na portalach :D To, że wolność słowa obowiązuje, to nie znaczy, że ktoś musi udostępniać przestrzeń do wypisywania głupot. Tak samo, jak gazeta do której wyślesz swoje wypociny nie ma obowiązku ich drukować, tak jak możesz wyj***ć kogoś ze swojego domu ze względu na nieakceptowalne dla ciebie poglądy, tak samo administrator może wyj***ć użytkownika.

Znawca_Cipek

2021-04-04, 18:43
Justynka99 napisał/a:

Jak ja uwielbiam, gdy ludzie poruszają temat wolności słowa na portalach To, że wolność słowa obowiązuje, to nie znaczy, że ktoś musi udostępniać przestrzeń do wypisywania głupot. Tak samo, jak gazeta do której wyślesz swoje wypociny nie ma obowiązku ich drukować, tak jak możesz wyj***ć kogoś ze swojego domu ze względu na nieakceptowalne dla ciebie poglądy, tak samo administrator może wyj***ć użytkownika.



Tak powinno być. Ale spróbuj kogoś wyj***ć ze swojej knajpy, bo jest czarny i popiera blm...