18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Poznaj niemca

~Velture • 2019-02-25, 23:22
Takie tam nawyki po dziadku :amused:




Halman

2019-02-25, 23:25
Velture, małpi zwisie, co ty oglądasz? duńskie programy z dziewczynkami bez piersi? :amused:

forshow

2019-02-25, 23:30
HAL9000/2 napisał/a:

Velture, małpi zwisie, co ty oglądasz? duńskie programy z dziewczynkami bez piersi?



Dunskiego nie znam... ale to chyba norweski. :roll:


Halman

2019-02-25, 23:32
forshow napisał/a:

Dunskiego nie znam... ale to chyba norweski.


może dla kogoś to ma znaczenie - dla mnie nie i za bardzo ich nie rozróżniam...
szwed zbił norwega finką...

cuurniprime

2019-02-26, 00:31
HAL9000/2 napisał/a:

może dla kogoś to ma znaczenie - dla mnie nie i za bardzo ich nie rozróżniam...


A do Velture się przypierniczasz :amused:

mac_pe

2019-02-26, 07:16
Tekst og musik : THE GAYS

aaaaaaaaaaaaaa

2019-02-26, 07:37
forshow napisał/a:

Dunskiego nie znam... ale to chyba norweski.



Duński, norweski prawie jeden h*j... Napisy są duńskie.

nowynick

2019-02-26, 08:30
niemcy, Duńczycy czy Norwegowie jeden ch*j, widać ma dziewczynka niezłą bekę z "wujka Adiego". Tak ich teraz k***a uczą: niemcy cacy, wujek Adi tylko zrobił kilka stoczni w fiordach, w zasadzie nic złego.

Och żeby tak w końcu ród za Odrą dotknęła śmiertelna zaraza....

PieronJasnySzlag

2019-02-26, 09:07
Teraz wyobrażmy sobie że to dzieje się w Polsce.
Program zdjęty z anteny. GW alarmuje, Onet przerażony, tvn zaniepokojone...
I dziesiątki depeszy wysyłanych do zagranicznych dzienników przez w/w polskojęzyczne media, tak żeby każdy usłyszał o tym niebywałym skandalu.

~Velture

2019-02-26, 09:57
Spiderowski napisał/a:

Teraz wyobrażmy sobie że to dzieje się w Polsce.
Program zdjęty z anteny. GW alarmuje, Onet przerażony, tvn zaniepokojone...
I dziesiątki depeszy wysyłanych do zagranicznych dzienników przez w/w polskojęzyczne media, tak żeby każdy usłyszał o tym niebywałym skandalu.



Mnie posądzono o ksenofobię kilka dni temu w sklepie... a dokładniej okrzyknięto mianem rasistowskiego narodowca i prawie członka KKK...

Zgadnij za co... no k***a masz 10 sekund i pomyśl czemu tak jakiś ch*jek w rurkach z gównem na głowie tak się zbulwersował w kolejce po wędlinę.

Masz już scenariusz w głowie?

No to patrz. Ukrainka mnie obsługuje. Zamawiam jakieś wędliny i do tego na koniec takiej lepszej włoskiej po prawie stówe za kilogram. Mówię "tylko proszę cienko pokroić". A ta p*zda mi kroi k***a jak j***ny salceson. Mówię jej, że nie chcę krojonej jak salceson tylko cienko. "-Ja ni znaju."... CIENKO KROJONĄ... "-na 1?" k***a co to k***a na 1... 1mm czy 1 na krajalnicy cyfra ja pie**ole.
I teraz zaczyna się mój rasizmofobicznonazistowskich*jwiejaki tekst... "To niech pani kogoś innego obsłuży a ja poczekam na polskę która mnie zrozumie"... tylko tyle powiedziałem.
No i ten p*zdeusz się dopie**olił o to... okulary zerówki z ramką szeroką na kilometr, gówno na głowie wygolone po bokach na łyso i na górze zaczesane, rurki na nogach i się pruje p*zda do mnie, że k***a rasista, ksenofob i nietolerancyjny jestem... wszyscy w kolejce wyj***ne ale jak mu odpowiedziałem "tylko się k***a nie zesraj" to już każdy oburzony, że co jak dlaczego...

Także tego.

htp

2019-02-26, 09:59
nowynick napisał/a:

niemcy, Duńczycy czy Norwegowie jeden ch*j, widać ma dziewczynka niezłą bekę z "wujka Adiego". Tak ich teraz k***a uczą: niemcy cacy, wujek Adi tylko zrobił kilka stoczni w fiordach, w zasadzie nic złego.
Och żeby tak w końcu ród za Odrą dotknęła śmiertelna zaraza....


Dla niektórych na świecie to Polak, Rusek, Czech to też jeden ch*j.

Justynka99

2019-02-26, 11:11
Spiderowski napisał/a:

Teraz wyobrażmy sobie że to dzieje się w Polsce.
Program zdjęty z anteny. GW alarmuje, Onet przerażony, tvn zaniepokojone...
I dziesiątki depeszy wysyłanych do zagranicznych dzienników przez w/w polskojęzyczne media, tak żeby każdy usłyszał o tym niebywałym skandalu.



I słusznie. Powinien się tym zainteresować ten ich słynny urząd do odbierania dzieci, bo całkiem prawdopodobne, że to po prostu ofiara wychowania przez jakiegoś naziola i może warto wtedy zabrać do jakiejś normalnej rodziny - może jeszcze nie jest za późno na leczenie.

skin88

2019-02-26, 11:59
Justynka99 napisał/a:

I słusznie. Powinien się tym zainteresować ten ich słynny urząd do odbierania dzieci, bo całkiem prawdopodobne, że to po prostu ofiara wychowania przez jakiegoś naziola i może warto wtedy zabrać do jakiejś normalnej rodziny - może jeszcze nie jest za późno na leczenie.



Nie zesraj się bo se p*zde odparzysz

poligon6

2019-02-26, 14:21
Spiderowski napisał/a:

Teraz wyobrażmy sobie że to dzieje się w Polsce.
Program zdjęty z anteny. GW alarmuje, Onet przerażony, tvn zaniepokojone...
I dziesiątki depeszy wysyłanych do zagranicznych dzienników przez w/w polskojęzyczne media, tak żeby każdy usłyszał o tym niebywałym skandalu.



Holland by powiedziała ze teraz juz się naprawde wyproiwadza z Polski ze swoja córką lesbijka, Ostaszewska pociełaby sobie cycki w ramach protesu, Kuźniar oddałby do biedronki wszystkie polskie produkty wczesniej zakupionę włącznie z sucha krakowska która wsadzał w dupę.

Salieri16000

2019-02-26, 19:43
HAL9000/2 napisał/a:

szwed zbił norwega finką...



Norweg dziabnął Duńczyka finką bo mu tamten rozdarł Szwedkę... :amused:

mac_pe napisał/a:

Tekst og musik : THE GAYS



I co Cię dziwi/śmieszy kozi cycu? "Gay" po angielsku znaczy "wesoły" :kawa: