18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poziom szczęścia poza skalą

~_Yarko_ • 2021-09-27, 19:11
Próba zabójstwa biznesmena i jego brata zakończona niepowodzeniem ...


... z powodu dwóch niewypałów z rzędu.
Artiom, azjatycka część Rosji.

ma...........og

2021-09-27, 19:22
To nie były niewypały. Bardziej elaborowana amunicja przez jakiegoś gamonia nie potrafiącego zrobić tego dobrze.

Lobo24

2021-09-27, 20:09
Różnie bywa. Mój sąsiad kiedyś chciał się zastrzelić. Przyłożył Nagana do łba i ... nie trafił. Teraz ma jedno szklane oko i masę żartów:
-pogadajmy w 3 oczy.
- czekaj rzucę na to okiem.
Jak si e uchla konkretnie to potrafi wyjąc oko, chwycić kogoś za rękę i wpychać czyjeś palce w swój oczodół.
Albo browar otworzyć oczodołem.

zwierzak30

2021-09-27, 20:12
Biznesmen k***a.
A kulkę z nosa kręci jak zwykły lump. Ech standardy.

wilkoala

2021-09-27, 20:49
Lobo24 napisał/a:

Różnie bywa. Mój sąsiad kiedyś chciał się zastrzelić. Przyłożył Nagana do łba i ... nie trafił. Teraz ma jedno szklane oko i masę żartów:
-pogadajmy w 3 oczy.
- czekaj rzucę na to okiem.
Jak si e uchla konkretnie to potrafi wyjąc oko, chwycić kogoś za rękę i wpychać czyjeś palce w swój oczodół.
Albo browar otworzyć oczodołem.Ty to Lobo jeśli dobrze pamiętam to w szpitalu psychiatrycznym pracowałeś, do tego jeszcze masz kumpla któremu nie wyszedł samobój i lubi sobie wtykać cudze paluchy do oczodołów, do tego masz konto na sadolu...
Ty chyba zostaniesz naszym ekspertem od pojebów.

KoSmO747

2021-09-27, 21:19
ta Pania juz koczam za nie zasmiecanie sadola

Musashi_Miyamoto

2021-09-27, 21:24
Wbrew pozorom bardzo częste zjawisko że ktoą z klamki nie.trafia z bliskiej odległości. Po pierwsze na czarnym rynku to jakieś gówno uzyskali a po drugie to kazdy kto był na strzelnicy to lowinien rozumiwć ze na zawołanie w male punkty nie tak łatwo jak ktoś nie trenuje trafiać.

Lobo24

2021-09-27, 21:51
wilkoala napisał/a:

Ty to Lobo jeśli dobrze pamiętam to w szpitalu psychiatrycznym pracowałeś, do tego jeszcze masz kumpla któremu nie wyszedł samobój i lubi sobie wtykać cudze paluchy do oczodołów, do tego masz konto na sadolu...
Ty chyba zostaniesz naszym ekspertem od pojebów.Bingo.
Nie mniej jednak ekspertem byłbym kiepskim. Od pierwszych dni pracy w psychiatryku powtarzałem, że połowę pacjentów to bym wypuścił a zamknął połowę tych z "normalnego świata". W psychiatryku są czuby ale przerażająco dużo jest osób które przeżyły piekło. W szpitalu paradoksalnie szukają normalności. DDA, z rodzin patologicznych. Po naprawdę chorych akcjach. Do czubkowa trafiasz przeważnie po "Esce" czyli próbie samobójczej. Przywożą codziennie biedaków. Nie raz takie się historie trafiają, że człowiek ze łzami w oczach wychodzi z pracy. Raz przywieźli Sylwię. 21 lat, blondyneczka. Na całym ciele blizny po ranach, przypaleniach. Dużo śladów po biciu. Jak w horrorze. Dziewczyna wyrywała sobie wenflon, trzaskała drzwiami, rzucała przedmiotami. Powód był jeden - chciała żeby ktoś przy niej był. Bałą się zostać sama. Główką co chwilę kręciła na boki i przerażeniem reagowała na głośniejsze dźwięki. Jak przestraszone zwierze.
A tu. W "normalnym świecie" sąsiadka co od dziecka miała wszystko pod nos podstawiane. Kasa, samochód, studia, ciuch, dom.
Dziwi się, że ja z tymi czubami wytrzymuję. Sylwia jak doszła do siebie - cudowna osoba. Sąsiadka potrafi się rozpłakać jak farbowanie włosów przyniesie nieoczekiwany efekt. Ze szlochem jakby ktoś jej umarł i leci do koleżanki.
I kto tu jest nienormalny? Ona nawet 1 dnia by nie wytrzymałą co Sylwia znosiła przez lata i jest. Gorzej z jej matką, bo matka Sylwii na jej oczach rzuciła się pod pociąg.

tim1989

2021-09-27, 22:39
Piąty rodzaj zacięcia: niewybuch. Spłonka odpaliła proch już nie.

RealG

2021-09-28, 15:10
Co on kapinoszami chciał go zabić? :-D