18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pozdro, poćwicz.

~Velture • 2018-06-14, 08:21
Gość zawodowo gra w CS'a :wyj***ne:

Bobi a jaką ty masz wymówkę, że tak lamisz? :amused:


Cz...........as

2018-06-14, 08:38
My nickname is Handi:


os...........wo

2018-06-14, 08:50
Może i by wygrał w głupiej grze, ale w prawdziwym świecie bym mu naj***ł !

~Velture

2018-06-14, 08:52
osztyk***o napisał/a:

Może i by wygrał w głupiej grze, ale w prawdziwym świecie bym mu naj***ł !


[YouTube]http://www.youtube.com/watch?v=-XqrQwJNFPQ[/YouTube]

Pa...........or

2018-06-14, 09:15
Gdyby dorastał w PL miałby 650 zł renty i zamiast w CS grałby w "co zjem dziś na obiad - chleb z masłem, czy kaszę ze skwarkami."

~Velture

2018-06-14, 09:35
Monsieur_Hrabal napisał/a:

Gdyby dorastał w PL miałby 650 zł renty i zamiast w CS grałby w "co zjem dziś na obiad - chleb z masłem, czy kaszę ze skwarkami."


Opodatkujmy najbogatszych 90% podatkiem i po sprawie :roll:

Bo...........er

2018-06-14, 10:25
Bobi a jaką ty masz wymówkę, że tak lamisz?
Własnie że zajebiscie gram

Indyferentny

2018-06-14, 12:03
Nie to żebym się przypie**alał ale "i compete with some of the best" powiedziane przez gościa, który gra na gównianym ELO to lekkie nadużycie. Zanim mnie ktoś zjebie, że nie wie o co chodzi, elo to system zaimplementowany w grach komputerowych na podstawie https://pl.wikipedia.org/wiki/Ranking_szachowy

Klikałem w counter strike od 2003 roku, kiedyś nawet pół-zawodowo (w czasach gdzie za wygranie lana dostawało się myszkę czy router i trzeba było się tym podzielić na 5 osób). Patrząc na to jak grają ludzie z przedziału, w którym klika w/w Handi faktycznie ma się wrażenie, że nie mają rąk, oczu albo i grają z wyłączonym monitorem. Także ciężko stwierdzić czy ów pana należy chwalić, że pomimo braku kończyn potrafi grać na równym poziomie ze słabymi graczami, którzy nie mają takiego problemu; czy może jednak należy się zastanowić dlaczego "sprawni" ludzie są tak niemiłosiernie słabi.

edit: Przy okazji wspomnę, że kolega korzysta z oprogramowania, które bardzo mocno go wspiera w obsłudze komputera. Co za tym idzie niczym się on nie różni od astmatyczek na nartach. Kolejny produkt szerzenia "równości wśród ludzi". To tak jak dać sparaliżowanemu robota bojowego kontrolowanego myślami, postawić przeciwko niemu normalnego żołnierza i podniecać się, że ten upośledzony jest równoprawnym żołnierzem. No k***a nie

-_..........._-

2018-06-14, 14:43
Mógłby się zająć czymś pożytecznym :amused:

@Mr_Hrabal A od kaszy ze skwarkami to ty się odstosunkuj, tak?

Zcarg

2018-06-14, 15:22
Szkoda bo teraz cs upada jak wprowadzili 7 dniową blokadę dla ludzi liczą się skiny bardziej niż reszta ; /

sh...........ns

2018-06-14, 15:29
Nie mam wózka

T0B1

2018-06-14, 16:02
Zcarg napisał/a:

Szkoda bo teraz cs upada jak wprowadzili 7 dniową blokadę dla ludzi liczą się skiny bardziej niż reszta ; /


Upada... raczej do tej pory CS GO był napompowany dzieciarnią i ludźmi, dla których ta gra to był tylko rynek skinów. Nadal w CSa gra mnóstwo osób i daleko mu do zgonu.

Mors_Nigra

2018-06-14, 17:08
Dokładnie, CS nie upada i nigdzie się nie wybiera (tak jak zresztą 1.6 i Source), a oczyszcza się z dzieciarni i trendy zjebów. Jak już to całe tałatajstwo wyprowadzi się na pubga i fortnite to dopiero zaczną się złote lata. Ostatni update był najlepszym jaki widziałem od czasu jak gram w GO (nie wiem, chyba od 2013?), ja tu widzę życie, nie śmierć.

ValvePlsFix

2018-06-14, 18:52
@Indyferentny a jakie on ma cheaty? może tylko ma kontroler przystosowany do niego, ale i tak to nie może być lepsze od myszki za 200 zł.

@Mors_Nigra jaki update? daj linka czy coś...

fikuswdoniczce

2018-06-14, 19:50
A to nie jest jakiś fejk? Że koleś bez rąk gra w CSa?