18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Pozbycie się pieska

phrontch • 2018-07-03, 06:58
da Silvie piesek się znudził, więc wyrzucił go, jak starą zabawkę. Uwaga: pieska nie zje ani krokodyl, ani wąż (przynajmniej na poniższym filmiku) Od 0:16


janlew

2018-07-03, 07:09
No I? Przecież go w wulkan nie cisnął. Nie chciał to wypuścił. Jakby to była koza to lepiej?

Pantilion

2018-07-03, 07:59
@up Nie chciał to mógł w ogóle nie brać psa do siebie. Śmieć zwykły i tyle

dlwar

2018-07-03, 10:09
Dobrze zrobiłbym to samo jakby pasożyt mnie denerwował.

Oponka

2018-07-03, 17:18
@up szkoda, że cie matka tak nie wyj***ła, jak ją wk***iałeś :kawa:

banerr

2018-07-03, 19:12
W Polsce jest tak samo. Już ze dwa razy słyszałem wieczorem hamujący samochód i cudownie w ogrodzie pojawiał się pies lub kot. Dlatego każdy zwierzak domowy powinien mieć chip. Jeśli się wałęsa i hycel go złapie to dzwoni do właściciela i kasuje go 500+. Niezarejstrowane psy 1 miesiąc w schronisku i czapa. Gdy pies zdycha jedziesz do hycla i go wyrejstrowujesz. Skończyłoby się znęcanie, przywiązywanie do drzew czy porzucanie. Poza tym każdy pies byłby szczepiony i wiadomo by było kto ma za niego zapłacić podatek. Łatwiejsze też byłoby dochodzenie roszczeń w razie uszkodzenia samochodu lub pogryzienia. Ale pewnie zaraz pseudo miłośnicy psów napiszą że jestem faszystą i to że mój pies nie sypia ze mną w łóżku jest znęcaniem się. Amen.

~Velture

2018-07-04, 09:32
banerr napisał/a:

Dlatego każdy zwierzak domowy powinien mieć chip. Jeśli się wałęsa i hycel go złapie to dzwoni do właściciela i kasuje go 500+. Niezarejstrowane psy 1 miesiąc w schronisku i czapa.

Gdy pies zdycha jedziesz do hycla i go wyrejstrowujesz.

Poza tym każdy pies byłby szczepiony i wiadomo by było kto ma za niego zapłacić podatek.


1) kazdy RASOWY pies ma chipa z automatu (kiedyś tatuaż). Niestety psy z pseudohodowli albo "od znajomego" nie. Ludzie powinni chipowac we wlasnym zakresie.
2) na ch*j do hycla wyrejestrować? Po pierwsze chip rejestruje sie u weta a po drugie jak zdechnie to zdechnie woec raczej nie bedzie chodził aby go hycel łapał :roll:
3) kazdy pies ma obowiązek byc zaszczepiony na wściekliźnę i mieć powtarzane co roku z wpisem do książeczki zdrowia.


Widać że nigdy psa nie miałeś.

janlew

2018-07-04, 10:31
Załóżmy że jest jakiś przegrany gość, bez rodziny czy baby chociaż, w desperacji kupuje konia/kucyka. Trzyma go w mieszkaniu m3, śpi z nim w łóżku, liżą się po mordach a jedyny efekt to nasrane pod blokiem. No dla mnie to debil jakiś skończony.
Tyle że dziś nie tylko zastąpiony samochodami koń stracił dotychczasową funkcję. Pies który nie pilnuje obejścia/podwórka, też ją stracił. Więc dla mnie trzymający psa w bloku, jest takim samym debilem jak ten trzymający tam konia.
Nie rozumiem jak można być takim psofillem-zoofilem, żeby do konia, kury, świni czy owcy podchodzić normalnie, a do psa jakby to był k***a członek rodziny.

Pa...........or

2018-07-04, 15:26
Tylko mentalne p*zdy z krótkim ch*jkiem krzywdzą zwierzątka.

banerr

2018-07-04, 18:00
@Erutlev
Po pierwsze najwięcej jest kundli i one też powinny być przypisane do właściciela.
Po drugie wyrejstrowanie po to by jeden lub drugi ch*j nie miał okazji zakatować zwierzaka.
Po trzecie wiem, że jest obowiązek szczepień ale spora grupa miłośników ma to w dupie.
Po czwarte mam psa i wiem jaki to jest obowiązek.

TB303

2018-07-04, 18:15
Ciebie 'janlew' to musiała tak samo matka na ulicę wyrzucić, że taki głupi jesteś.

Generall14

2018-07-04, 22:22
Nie zesrajcie się z tymi swoimi kundlami. Jak ktoś da rozjechaną świnię albo r*chaną w dupsko kozę to wszyscy się cieszą, ale jak coś z psem to zaraz święte oburzenie.

Magnic

2018-07-04, 23:33
Generall14 napisał/a:

Nie zesrajcie się z tymi swoimi kundlami. Jak ktoś da rozjechaną świnię albo r*chaną w dupsko kozę to wszyscy się cieszą, ale jak coś z psem to zaraz święte oburzenie.



Bo pies krowi cycu był dla człowieka przyjacielem, a nie kawałkiem mięsa na talerzu. Ale co taki wieśniak jak ty może coś o tym wiedzieć.

rai87

2018-07-04, 23:49
dlwar napisał/a:

Dobrze zrobiłbym to samo jakby pasożyt mnie denerwował.



Ty nie dość, że jebnęty:

To do tego pedał:


"Oddal się czym prędzej w bliżej nieokreślonym kierunku" :idzwch*j:

~Velture

2018-07-05, 07:45
Cytat:

Po drugie wyrejstrowanie po to by jeden lub drugi ch*j nie miał okazji zakatować zwierzaka.


No to k***a nie wiem o co ci chodzi już.