18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Pożar mieszkania w Złotowie

BigBillyFock • 2022-12-01, 12:28
Zdarzenie miało miejsce kilka miesięcy temu, ale dopiero teraz sobie przypomniałem o filmiku i zdjęciach.

Filmik:



Zdjęcia z wnętrza mieszkania:

spoiler

Albert_Z

2022-12-01, 12:39
No co, pierwsze próby jak spalić mieszkanie w zimę żeby się ogrzać, można zacząć

szlugi

2022-12-01, 13:39
to jest ta chata co tam hulajnoga wyk***iła ???

Plastusii

2022-12-01, 13:39
Jakieś info ?? co było przyczyną ?

Heman

2022-12-01, 13:53
Oczywiście, ewidentna próba palenia opon w celach grzewczych. Skutki uboczne to w ch*j sadzy, o czym świadczy czarny dym i niezapomniane wrażenia sąsiadów, którzy mają ciemno jak w dupie u murzyna ;-)

Flodzia

2022-12-01, 14:17
Plastusii napisał/a:

Jakieś info ?? co było przyczyną ?



Nie jestem ekspertką w dziedzinie pożarnictwa ale wydaje mi się że przyczyna był ogień :amused:

baronturbina

2022-12-01, 14:39
Flodzia napisał/a:

Nie jestem ekspertką w dziedzinie pożarnictwa ale wydaje mi się że przyczyna był ogień


Flodzia udaj się do kuchni i zobacz czy cię tam nie ma. Ogień był skutkiem przyczyny, z której wyniknął. Np. Zwarcie instalacji elektrycznej bo przewody były aluminiowe, farelka, itp.

Plastusii napisał/a:

Jakieś info ?? co było przyczyną ?


https://www.gov.pl/web/kppsp-zlotow/pozar-mieszkania-w-zlotowie

Flodzia

2022-12-01, 14:42
baronturbina napisał/a:

Flodzia udaj się do kuchni i zobacz czy cię tam nie ma. Ogień był skutkiem przyczyny, z której wyniknął. Np. Zwarcie instalacji elektrycznej bo przewody były aluminiowe, farelka, itp.



Udaj się do swojego chłopaka i sprawdźcie czy dalej masz takie luzy w dupie. Pożar i spalone mieszkanie było przyczyna powstania ognia a ogień powstał ze świeczki którą starsza pani zapaliła a ta się przewróciła na podstawce i zapalił się telewizor. Tak więc pucuj berło swemu chłoptasiowi zamiast wypisywać swoje dyrdymałki.

https://zlotowskie.pl/artykul/pozar-mieszkania-w-zlotowie/1303660 - patrz komentarze

Nawet świński cycu nie potrafisz podać informacji bo w twym linku gówno jest napisane o przyczynach powstania pożaru. :krejzi:

Chciałeś zabłysnąć a wyszedłeś na debila.

~Velture

2022-12-01, 14:43
Tradycyjnie - za materiał własny zawsze piwko.

Eth

2022-12-01, 14:56
Czyli wedle komentarzy - stara idiotke naszla ochota na palenie swieczek.
Ciekawe jak inne mieszkania uszkodzone.

baronturbina

2022-12-01, 15:08
Flodzia napisał/a:

Udaj się do swojego chłopaka i sprawdźcie czy dalej masz takie luzy w dupie. Pożar i spalone mieszkanie było przyczyna powstania ognia a ogień powstał ze świeczki którą starsza pani zapaliła a ta się przewróciła na podstawce i zapalił się telewizor. Tak więc pucuj berło swemu chłoptasiowi zamiast wypisywać swoje dyrdymałki.
- patrz komentarze
Nawet świński cycu nie potrafisz podać informacji bo w twym linku gówno jest napisane o przyczynach powstania pożaru.
Chciałeś zabłysnąć a wyszedłeś na debila.


Jesteś prosta jak kierunkowskaz od kosy a do tego ordynarna. Ale czego można się spodziewać po patologii z Fabrycznej?

Dywanir

2022-12-01, 15:13
Ale te kartongipsy ładnie poschodziły

RobsoN

2022-12-01, 16:58
Flodzia napisał/a:

Udaj się do swojego chłopaka i sprawdźcie czy dalej masz takie luzy w dupie. Pożar i spalone mieszkanie było przyczyna powstania ognia a ogień powstał ze świeczki którą starsza pani zapaliła a ta się przewróciła na podstawce i zapalił się telewizor. Tak więc pucuj berło swemu chłoptasiowi zamiast wypisywać swoje dyrdymałki.
- patrz komentarze
Nawet świński cycu nie potrafisz podać informacji bo w twym linku gówno jest napisane o przyczynach powstania pożaru.
Chciałeś zabłysnąć a wyszedłeś na debila.



:shock: :mrgreen: fiu fiuuu, tak trzymaj.

gilbertos

2022-12-01, 21:00
Starsza pani wyskoczyła przez balkon z balkonem :lol: