18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pozamiatane

~Angel • 2019-01-20, 13:25
chodniczek czysty :lol:


Ho...........er

2019-01-20, 14:15
Jak ja nienawidzę takich ludzi , ma prace i wykonuje ją ch*jowo i niewdzięcznie , jak źle ci to wypie**alaj umierać z głodu pod płot .Ja mam 1 przekazanie "rób dobrze albo wypie**alaj" i zawsze się go trzymam

jbone

2019-01-20, 14:16
dobrze zrobił sk***iel zaparkował swojego suva a facet nie mogl posprzątać.ja bym wyj***ł te śmieci na przednią szybę

~Velture

2019-01-20, 14:49
Hogger napisał/a:

Jak ja nienawidzę takich ludzi , ma prace i wykonuje ją ch*jowo i niewdzięcznie , jak źle ci to wypie**alaj umierać z głodu pod płot .Ja mam 1 przekazanie "rób dobrze albo wypie**alaj" i zawsze się go trzymam



bo taki ch*j nie pomyśli, że ma pracę dlatego, że ludzie smiecą.
Jakby nikt nie smiecil to by nie miał pracy a taki dzban by wolal pensję za chodzenie sobie 8h po chodniku i nic nie robienie.

~CanesPL

2019-01-20, 15:03
A mi to wygląda na parkującego przed chałupą ciula, który regularnie wywala swój śmietnik z samochodu na chodnik. Sprzątacz po prostu oddał zgubę właścicielowi... :roll:

bodzio667

2019-01-20, 15:46
Kierownik wysprzątał swoje auto na chodnik, to teraz ma.

InnyName

2019-01-20, 21:53
Hogger napisał/a:

Jak ja nienawidzę takich ludzi , ma prace i wykonuje ją ch*jowo i niewdzięcznie , jak źle ci to wypie**alaj umierać z głodu pod płot .Ja mam 1 przekazanie "rób dobrze albo wypie**alaj" i zawsze się go trzymam





Jest też opcja, że odpie**ala godziny społeczene, wtedy jest to robione na odpie**ol 101%

bocianoff

2019-01-20, 23:38
Robiłem przy czymś takim w Londynie przez tydzień, przepie**olona praca. Choć muszę przyznać, że ludzie zaskakująco mili, chyba z litości.

Ho...........er

2019-01-21, 03:01
InnyName napisał/a:

Jest też opcja, że odpie**ala godziny społeczene, wtedy jest to robione na odpie**ol 101%



Robienie po złości a dmuchanie betonu dmuchawą do liści bez celu to różnica

:-D

Mors_Nigra

2019-01-21, 10:42
@~CanesPL & bodzio667 nawet jeżeli macie rację, to gość jest od sprzątania, nie od bycia sędzią i katem, od nauczania ludzi jak mają żyć i być lepszym. Obstawiam, że go zwolnili. I tu zachodzi kolejna sprawa. Praca to nie wakacje i nawet w tak gównianej pracy można zarobić coś, by z tym czymś coś potem zrobić. Chyba, że jak ktoś wspomniał wyżej, robi godziny społeczne, wtedy plus dla niego, jeżeli kierowca faktycznie wywala tam regularnie syf.

InnyName

2019-01-21, 11:37
Hogger napisał/a:

nowy post Wysłany: Dzisiaj 3:01





Odniosłem się do wypowiedzi użyszkodnika, a nie do filmu, weź zwiększ swoją czujność podczas przeglądania sadistica gdy go komentujesz.