18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Powstanie warszawskie

P@...........@C • 2012-04-06, 11:30
w kolorze!

Cy...........rg

2012-04-06, 15:48
Po obejrzeniu stwierdzam, że sytuacja wyglądała podobnie do tej na Bliskim Wschodzie, w Kosowie, Palestynie i innych tego typu miejscach, aczkolwiek nasi rodacy walczący nie byli tak popie**oleni by jeńców miziać nożem kuchennym i drzeć mordę - Allah Akbar! Chwała im! :!:

Kawagawa

2012-04-06, 15:59
Chciałbym od siebie dodać że posiada drugie dno. Pod koniec są Rosjanie, wkraczający dopiero w momencie gdy miasto zostało zniszczone. Ludzie się cieszą, bo nie mają wyboru.

kipax

2012-04-06, 17:51
Super końcówka szkoda że nie ma kontynuacji i scen z Katynia

kamilnorbert

2012-04-06, 18:54
I co to dało tylko nie potrzebnie ludzie zgineli i miasto zrujnowane zostało bo się im powstań zachciało. Przynajmniej by paru Niemców więcej do walki z sowietami było.

krysteq

2012-04-06, 21:51
~Sklej też lubie oglądać filmy tego użytkownika a ma ich sporo każdy w kolorze. Można sporo się dowiedzieć. ;) Miałem nawet kolekcję militariów ale kochana policja mi wszystko zabrała...

szopenfeldziarz

2012-04-06, 21:57
Towdi napisał/a:

Szanuję dzisiejszych Niemców, ale krzywd jakie wyrządzili w czasie wojen nie można im wybaczyć a co dopiero zapomnieć.



Dzisiejsi Niemcy wojny nie wywołali. Mi nic nie zrobili, więc ja im wybaczać nie mam czego.

Spikeel

2012-04-07, 00:09
4:58 Dobrze dziadek przycelował :D

pizgator

2012-04-07, 02:00
Lubię czarno-białe zdjęcia i filmy, mają swój specyficzny klimat i powodują, że widz kieruje swoją uwagę na na najważniejsze elementy kompozycji. Zawsze z wielką uwagą oglądałem materiały na temat II wojny światowej, jednak brak koloru na nich sprawiał, że podświadomie odbierałem je jako zapis bardzo odległych czasów, mnie nie dotyczących. To były naprawdę przej***ne czasy, to wszystko się działo w naszym kraju, a oglądnięcie tych wydarzeń w kolorze sprawiło że przeszedł mnie dreszcz. Cieszmy się że żyjemy w takich czasach a nie innych, nawet rządzeni przez tą bande złodzieji i darmozjadów, lepsze to niż strach czy dożyje się następnej godziny. Wielki szacunek dla ludzi którzy zajęli się obróbką filmu!

gangstareso

2012-04-07, 10:45
i na co było to wszystko jak teraz polacy jeżdżą starym niemcą dupy podcierać

sard

2012-04-07, 12:28
Czytając i słuchając o tamtych wydarzeniach można sobie wyobrazić jaka to była jatka i horror dla tych młodych ludzi.
Jednak mogąc obejrzeć film z tych wydarzeń da się bardzo mocno odczuć klimat owych czasów.

Niech sobie obejrzą francuziki i inne zachodnie nacje - jakie nam szkopy zapewniły atrakcje i niech przestaną pie**olić o polskich obozach zagłady.