18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Powstaje film Netflixa o legendarnym gangsterze "Nikosi

podejrzanitv • 2021-04-09, 20:02
Maciej Kawulski i scenarzysta Krzysztof Gureczny na zlecenie Netflixa pracują nad filmem o legendarnym gangsterze, królu złodziei samochodów z Trójmiasta, Nikodemie S. ps. 'Nikoś". "Nikoś" zagrał w filmie "Sztos" Lubaszenki, był honorowym obywatelem Gdańska. Zginął zastrzelony w kwietniu 1998 roku.


żmij

2021-04-09, 20:25
Skotarczak.
Nie "Nikodem S.", a "Nikodem Skotarczak".

mayky

2021-04-09, 20:41
Nie jest honorowy obywatelem Gdańska.
Na początku lat osiemdziesiątych był sponsorem Lechii Gdańsk, a po zdobyciu przez nią Pucharu Polski w sezonie 1982/1983, otrzymał z rąk Kazimierza Rynkowskiego, ówczesnego prezydenta miasta, tytuł „Zasłużonego dla Gdańska”.

DzidaZawodnik

2021-04-10, 19:33
Wolę kupić fajki od byle jakiej mafii niż dać zarobić tym sk***ysynom, co okupują mój kraj co 5 lat.

Besteher

2021-04-11, 11:48
DzidaZawodnik napisał/a:

Wolę kupić fajki od byle jakiej mafii niż dać zarobić tym sk***ysynom, co okupują mój kraj co 5 lat.



Idź po szablę i walcz z okupantem. Tylko błagam nie demoluj żadnego Orlena

krzys1

2021-04-12, 14:52
Jego żywot prezentuje się najciekawiej ze wszystkich osób z półświatka tamtych lat.
Sam budował swoją pozycję i doszedł do wielkiego sukcesu.
Szanuje i doceniam wybór netflixa, który padł właśnie na niego

żmij

2021-04-17, 13:11
krzys1 napisał/a:

Jego żywot prezentuje się najciekawiej ze wszystkich osób z półświatka tamtych lat.
Sam budował swoją pozycję i doszedł do wielkiego sukcesu.
Szanuje i doceniam wybór netflixa, który padł właśnie na niego



Ciekawe, kto go zagra? Samuel L. Jackson? Jamie Foxx? Forest Whitaker?

KrystekKrystek

2021-04-18, 14:07
żmij napisał/a:

Ciekawe, kto go zagra? Samuel L. Jackson? Jamie Foxx? Forest Whitaker?



Na bank będzie czarnym pedalem lub bi.

skywalker75

2021-04-21, 13:29
Heh jak Netfilx kręci, to na bank okaże się ,że lubił obciągać czarne kutongi. Tylko jak to przeżyją zakochani w nim sadolowi napinacze spod żabki

podejrzanitv

2021-04-30, 20:31
żmij napisał/a:

Skotarczak.
Nie "Nikodem S.", a "Nikodem Skotarczak".



Niektóre osoby powiązane z nim rodzinnie i nazwiskiem nie życzą sobie ani tego filmu, ani mówienia o nim głośno w połączeniu z nazwiskiem. Tym bardziej, że ich wątki na pewno będą w filmie poruszone.


mayky napisał/a:

Nie jest honorowy obywatelem Gdańska.
Na początku lat osiemdziesiątych był sponsorem Lechii Gdańsk, a po zdobyciu przez nią Pucharu Polski w sezonie 1982/1983, otrzymał z rąk Kazimierza Rynkowskiego, ówczesnego prezydenta miasta, tytuł „Zasłużonego dla Gdańska”.



Racja, zwracam honor.

żmij napisał/a:

Ciekawe, kto go zagra? Samuel L. Jackson? Jamie Foxx? Forest Whitaker?



Z tego co słyszałem, główną rolę ma zagrać Tomasz Włosok - to ta sama ekipa reżyser&scenarzysta i częściowo obsada, co w "Jak zostałem gangnsterem".