18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Powrót fanów Opla z ich zlotu w Żerkowie.

Jehuty • 2017-05-28, 20:24
akcja w sumie tak blisko początku że dacię radę chyba :) Film na czasie aż dziw że nikt jeszcze nie umieścił. Materiał nie mój.

kamilchw

2017-05-28, 22:15
Co do winy, no to bezapelacyjnie winny kierowca opla.
Co do samochodu, to chyba nie taka zwykła Astra, jak na moje oko to jest Astra Bertone.

AN...........or

2017-05-28, 22:22
Wina moto p*zdy, bo nie wytrzymał ciśnienia, i położył motor. Dobrze tak ch*jowi (-:

Jehuty

2017-05-28, 22:23
Auto to ten 2.0 turbo 190 KM jakieś realne 8 sekund do 100, czyli dla fanów opla rakieta jak ma się to do dzisiejszych realiów aut tej klasy to wiadomo...

mysz87

2017-05-28, 22:27
Stare, bo stare ale do tej pory jedna z najladniejszych sylwetek coupe. A żeby doprowadzic auto do tego stanu potrzeba czasami wiecej kasy niz warte sa wasze fabie 1.0 z leasingu. A ta złota Bertona to Z20let czyli 190 KM.
PS Kierowca debil
PS2 Tez mam Bertone :D

tranzystor

2017-05-28, 22:27
Spiderowski napisał/a:

Robisz prawko na kat A. Szlifujesz umiejętności od najniższych pojemności. Jeżdzisz bezpiecznie żeby nie było wieśniactwa i żeby żona nie musiała płakać na pogrzebie (no i żeby sadolowe pryszczate ryje z gimnazjum nie nazwali cie motop*zdeczką do utylizacji). Jedziesz w trase, zwracasz szczególną uwage na warunki drogowe (jednoślady nie wybaczają pomyłek), jedziesz bezpiecznie, uważasz na idiotów w tirach i bmw/audi. Aż tu nagle wpadasz na idiote w oplu który wraca ze zlotu. przykre.




W Polsce obowiązuje nieco inny scenariusz

Cytat:

Robisz prawo jazdy kat. A, a jak nie możesz zdać egzaminu to olewasz "prawko", bo i tak Policja nie złapie. Kiedyś jeździłeś skuterem, więc kupujesz motocykl - różnica tylko taka, że trzeba biegi zmieniać. Kupujesz na początek litra, bo mniejszego obciach. Zapie**alasz na każdej prostej zwalniając prawie do zera na winklach. Nie potrafisz dobrze hamować i nie wiesz, że jak dasz na maksa po heblach, to motocykl nie chce skręcać. Wypie**alasz dzwona, a lokalni "motocykliści" robią z Ciebie męczennika



Pozdrawiam, motocyklista od ponad 15 lat zaczynający od WSKi trójki.

Dr.Greenthumb

2017-05-28, 22:49
@waloos,
Do tego większość na zlotach wypina dupę pawiana na Ciebie, dumnie wypychając klatę do przodu jak przyjedziesz czymś słabym to lepiej nie podchodź, dodatkowo wyśmieją Cię z koleżkami (chyba że jest sam to dopiero jak się odwrócisz)
Straszne spiny są na zlotach jak się pomylisz w jakimś temacie to od razu z góry traktują Ciebie jak debila który kompletnie się nie zna, przez jedną drobną pomyłkę do której się i tak przyznasz. Później inni dziwnie się na Ciebie patrzą, bo małpiszon musiał wszystkim wyśpiewać co powiedziałeś. :glowawmur:

Dobrze jest podejść do małej grupki 2-3 osoby pozornie wyglądających osób, zazwyczaj takie właśnie grupki mają wiedzę którą przekazują nie wymądrzając się przy tym, nie mają jedynie kasy ale nie są bufonami i pomogą na tyle ile potrafią, pomylisz się to Ci wytłumaczą piątkę zbijesz bez żadnych śmiechów/hichów. Cwaniactwo po prostu widać i za kierownicą i po charakterze.

A motocyklista spanikował, koleżka przed nim hamował więc ratował się instynktownie hamując jeszcze mocniej.
Mam nadzieję że mnie to nie spotka, jeszcze do sezonu nie jestem gotowy, trzeba trochę na torze pojeździć bo jakoś w puszce to człowiek pewniej się czuje, a na moto po mieście jadę spięty jak bym po treningu siłowym jechał, za mało panuję nad moto ale to kwestia doświadczenia i przełamania się.
Tak to już jest... brak odpowiedzialności u kierowców to i brak pewności siebie u początkujących motocyklistów :-P

zipjajo

2017-05-28, 23:54
"Nie zbadane są wyroki Boskie,tak być musiało,to chyba proste" - Zwrotka Wilka w sama porę !

Ma...........ce

2017-05-29, 00:25
ThomassoBallaBalla napisał/a:

k***a mać opel 75km i zj***na fantazja kierowcy do piekła z ch*jem


W bertone najsłabszy silnik to 1,6 105 koni

helleluyah napisał/a:

Za każdym razem, z Opla jebie gazem.



Prędzej olejem!

Jehuty napisał/a:

Auto to ten 2.0 turbo 190 KM jakieś realne 8 sekund do 100, czyli dla fanów opla rakieta jak ma się to do dzisiejszych realiów aut tej klasy to wiadomo...



Brat ma opc pierwszej generacji z X20XER -2.0 bez turbo, 160 koni i przyspieszenie do setki 8,2


Faktem jest, że goście w oplach zaj***li po całości.
Wk***iają mnie ludzie, którzy wyprzedzają na czołówkę!
W ten sposób zabiłby mnie w piątek jakiś ciul na 94 pod Wrocławiem...
Za takie coś zabierałbym prawko jak leci?

Takafura

2017-05-29, 00:39
waloos napisał/a:


(...)Wnioskuję, że motocykliście nic się nie stało, bo przytomnie położył motocykl i sam posunął bokiem.
Co prawda rozk***ił sobie maszynę, ale przynajmniej zj***ł też temu debilowi tego OPLA


Położył motocykl ? Przytomnie ? Raczej spanikował i postawił na przednim kole. Motocykl walnął w auto, gość pokoziołkował obok, ale to przypadek bo mogło być odwrotnie...

Doremi

2017-05-29, 03:18
A zobaczył ktoś jak ta Kia przyspiesza? To to dopiero tragedia

eMJay8086

2017-05-29, 08:09
@Jehuty

Za rozj***ną Bertone ślepego ku*asiarza zawsze piwko :-P

~Velture

2017-05-29, 08:15
@up
No. Patrzyłem i mnie dosłownie dupsko bolało widząc, że drugi tir by szybciej wyprzedził.

Pigwaranek

2017-05-29, 08:27
Pieknie. Jadna motop*zde mniej. Kiedy sie nauczycie, ze jedac takim gownem, nie macie praktycznie zadnej szansy na przezycie? Aha, wybaczcie, zapomnialem ze motop*zdeczki nie potrafia myslec..

Epizod

2017-05-29, 09:55
tez mam filmik z tej akcji jechalem za nagrywajacym autem :) droga za przejazdem od Lublinca na Tworog :) dobrze ze chlopakom sie nic nie stalo :)

kadol7

2017-05-29, 12:27
tak miało być, tak miało być, ja mówię Tobie tak miało byś łołoło... niezbadane są wyroki boskie, tak być musiało to chyba proste :D muzyka w tle mistrzostwo.