18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

powrót do szkoły

nowynick • 2019-09-20, 08:39
w USA




a moja córka narzeka, że ma fizykę....

pve11

2019-09-21, 02:03
Według WHO najczęstszą przyczyną zgonów na świecie jest... badum tsss... alkohol. No dawajcie lewusy, zakazujemy? Wiem że tego chcecie.

ZaSwojePiję

2019-09-21, 13:06
TW_Bolek napisał/a:

Ale wy pie**olicie głupoty, największy atak terrorystyczny na WTC odbył się bez użycia broni palnej a zginęło 2996 osób.



Jesli zydzi sami wysadzili swoje budynki pod przykrywka zamachu, to nie znaczy ze byl to akt terroryzmu.

~Velture

2019-09-21, 13:09
pve11 napisał/a:

Według WHO najczęstszą przyczyną zgonów na świecie jest... badum tsss... alkohol. No dawajcie lewusy, zakazujemy? Wiem że tego chcecie.



Według mnie najczęstszą przyczyną zgonów jest śmierć ale mogę się mylić. Wystarczy zdelegalizować śmierć i nikt nie umrze ale o tym media milczą i pie**olą mi propedalską propagandę z jednej strony i kaczyzm z drugiej a nikt nie powie, że od 30 lat żaden rząd w wolnej Polsce do tej pory nie zakazał umierania. Mieli koalicje, mieli rządu samodzielne i żaden ch*j nawet słowa na ten temat nie powiedział.

Więc następnym razem jak mi ktoś będzie pie**olił abym głosował na taką czy inną partię powiem aby mnie w dupę pocałował bo żaden ku*as nie kiwnął palcem aby cokolwiek zrobić z tym problemem w Polsce.

Dzieci na raka umierają i jakoś ani pan Donald "wyliżę każdemu niemcowi" Tusk ani pan Jarosław "Polskę spław" Kaczyński żadnej ustawy w trakcie swoich rządów nawet nie zaczęli pisać aby dopisać do kodeksu karnego bycie chorym na raka i aby było zagrożone karą więzienia od 25 lat do dożywocia.
W sekundę by k***a kolejki w szpitalach i do lekarzy poznikały a wszyscy by wyzdrowieli jak ręką odjął ale nie k***a.
Wy dalej łykacie jak wam 500+ na waszego bombelka dadzą z waszych podatków abyście mieli na fajki i wódę dla siebie i swojego sebastiana.