18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Powrót do przyszłości

W............R. • 2015-06-09, 01:25
Trzy lata temu towarzyszyłem mojej ex, kiedy wybrała się do szpitala na gastroskopię. Dostała znieczulenie ogólne, więc odbierałem ją zaraz po wybudzeniu.

Kiedy wjechała na łóżku, była jeszcze nieprzytomna. Dopiero zaczynała otwierać oczy. Zaczęła pytać, gdzie jest, co się dzieje, ale widać było, że nic nie kojarzy.

Zacząłem ją wkręcać, że jest rok 2027 i była w śpiączce przez 15 lat, ale cały czas byłem przy niej i nadal jestem. Musiałem powtarzać co chwila, bo przez pierwsze 15 minut po wybudzeniu jej pamięć krótkotrwała praktycznie nie istniała. Ubaw przy tym był przedni, bo zacząłem wypytywać ją o różne sprawy i spowiadała mi się, jakbym był samym Panem Bogiem :) Dowiedziałem się wówczas między innymi, że mnie prawie zdradziła (ale facet dostał wezwanie i musiał uciekać do pracy), że jej matka ma bardzo poważne zamiary względem moich pieniędzy itp.

Także jeśli będziecie mieli kogoś z rodziny po znieczuleniu ogólnym, korzystajcie z okazji. Dowiecie się wielu ciekawych rzeczy i możecie poeksperymentować z ludzką świadomością w sposób, o jakim nawet wam się nie marzyło.

Bartas1992PL

2015-06-09, 01:32
Mogłeś Ją jeszcze zapytać kto zabił Kennedy'ego :D

Jesse.Pinkman

2015-06-09, 01:44
W.S.N.R. napisał/a:

Dowiedziałem się wówczas między innymi, że mnie prawie zdradziła (ale facet dostał wezwanie i musiał uciekać do pracy), że jej matka ma bardzo poważne zamiary względem moich pieniędzy



Przy rozwodzie winę zawsze ponoszą dwie strony: żona i teściowa. U ciebie to specyficzny przypadek: niedoszła (o ile to ,,prawie" to nie było w rzeczywistości ostre analne rozeznanie) dupodajna żonka i jej chciwa i podstępna mamusia. Z takiego trójkąta sp***alałbym szybciej niż z bermudzkiego.

W............R.

2015-06-09, 02:00
@up sp***oliłem przy pierwszej nadarzającej się na żaglach okazji :) I jestem bardzo k***a szczęśliwy.

ws...........33

2015-06-09, 07:48
A masz jakieś stare nagie zdjęcia swojej niedoszłej żony ... albo filmy?