18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

OxY

2017-02-22, 18:28
No obczajcie drugą stronę medalu. Nastawiasz się na pytanie o Hetmanów polskich, tatarskich lub litewskich, no ch*j, historię Polski znasz całą bo ją lubisz. Wiesz prawie wszystko z tablicy Mendelejewa, matematyka i biologia to Twoje koniki. Masz obczajone 90% głównej treści polskich filmów i seriali (na pecie w pracy babiniec streszcza Ci fabułę i mimowolnie udziela się ta wiedza), no po prostu wiesz, że jesteś przygotowany na cito. Wyjeżdzają z Bożenką o której nie masz pojęcia bo zagięli Cię ze słabej strony, którą jest słaba muzyka. Jak dla mnie ta różnorodność jeśli chodzi o poziom pytań pozwala utrudnić mózgom wejście do gry :D

paździerzowy

2017-02-22, 19:00
W 1 z 10 przed chwilą było pytanie: jak nazywa się blondynka w kolorowym sweterku grana przez Igora (...) z kabaretu Paranienormalni więc czasem też się trafi coś takiego.

zonk

2017-02-22, 19:23
Źle ze mną, odruchowo zacząłem nucić to tak, jaka jest prawidłowa kolejność.

radziuxd

2017-02-22, 19:34
Brawo, nowa seria leci dwa tygodnie, a ten się teraz pałuje i jakieś dwa pytania eliminacyjne z dupy, wow. I link do odcinka jakby był jakiś k***a wyjątkowy na tle innych.
Ostatnio było pytanie o "San Escobar", to dopiero musiało być ekscytujące dla memowych bandytów.

Nienawistnik

2017-02-22, 19:53
To jest na tvn, czego ty wymagasz. Przecież muszą się dostosować do poziomu mentalnego kodu i opozycji.

JuanSolo

2017-02-22, 19:56
Trzeba być niedoj***nym, żeby nie odpowiedzieć na pytanie o piosence nawet jej nie znając. Podobne zadania robi na angielskim moja 8 letnia kuzynka.

nano50

2017-02-22, 20:34
Co do drugiego pytania to co do drugiego pytania to równie dobrze może być uszereguj litery zaczynając od tej najbliższej początku alfabetu. Tu chodzi o szybkość.
I szczerze to pomimo wyjątkowych zdolności matematycznych i studiów kierunkowo matematycznych też się pomyliłem.
Takie zadania należy wykonać w czasie do 3 sekund. Nie ma czasu na liczenie nawet samymi oczami.

Tak jak powiedziałem. Dużo lepiej zaryzykować z czasem 2.5, niż zrobić dobrze z czasem 6-8 sek.

EDIT: Co nie zmienia faktu, że pytanie o zwrotki piosenki to nie wiem skąd się wzięło... :kawa:

WIEWIOR19

2017-02-22, 20:58
W grze Żulionerzy były trudniejsze i ciekawsze pytania.

maxximal

2017-02-22, 22:34
To to nie jest fejk ? :O

xpl1337

2017-02-22, 22:37
k***a ludzie to jest ustawione

smyndryl

2017-02-23, 01:57
Kiedy Polak po raz pierwszy dotarł do pytania za milion, owe brzmiało: Skąd pochodził Konan Barbarzyńca?
Ja, gnojek do ochrypnięcia darłem mordę przed TV Z Cymerii!! Konan cymeryjczyk!!!
Dotarł tak daleko i padł na pytaniu z popkultury.