18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Powitanie

ei_yhtaan • 2007-10-04, 21:32
Jestem stefan i testuje wlasnie czy widze emoty bo Cent ma problema. pozdrawiam :P :cry: :-) ;-) :-> :-D :lol: :mrgreen: :-o :-P :-( :-| :-/ :-? :oops: :cry: :shock: :-x 8-) :evil: :roll: :!: :arrow: :idea: :?: α

Lo...........th

2014-11-04, 15:59
reaktywacja :->
Wcześniej jako arcymarzyciel/córka rzeźnika-czyli można rzec, że stała bywalczyni :P

Ma...........ge

2014-11-16, 15:27
Wypada się przedstawić. A więc jestem Paula, mam 18 lat.
Raczej jestem osobą przeglądającą forum, rzadziej komentującą. Odkąd przypadkiem trafiłam na sb, tam możecie mnie spotkać.

Pozdrawiam wszystkich, Dicka i Ducha też. :cycki:

KarolND

2014-11-17, 00:06
Witam Wszystkich. Jestem Karol, lat 22, zainteresowania to: sex, władza, pieniądze i prowadzący program Pan Tadeusz. Na sadistic'u już trochę jestem, postanowiłem że najwyższa pora się przedstawić także ten tego to robię. Pozdrawiam

~LeweOkoSaurona

2014-11-17, 01:08
O, temat na witanie! No to cześć, Adaś mi na imię i w ogóle to miły i fajny ze mnie chłopak, a tata kolegi mówi, że nawet przystojny. Jestem tu nowy i mam nadzieję, że zaprzyjaźnię się z Wami wszystkimi. Interesuje się przyrodom, lubię czytać filmy i kolekcjonuje kapsle po flegaminie. :>

Umyj_Nogi

2014-11-17, 13:40
No to Witam

Jestem Mariusz :) Każdy, kto chciał poznał mnie i wie że jestem facet z jajem. znam portal od dawna.. aktywnie działam od kilku miesięcy. Długo nazywano mnie tu "kryptogejem" - tak mnie ochrzciliście po moim cudownym temacie o męskich fiutach dla Pań :].

Mam 27 lat. Szukam na Sadisticu ciekawych informacji. Umila mi czas jak i oko.

Pozdro dla aktywnych na SB!

Ka...........ki

2014-11-24, 01:41
Parę postów minęło, ale wypada się przedstawić ;-)

Tak więc z tej strony Kapłan pustki, na imię mi oczywiście Kapłan. 22 lata.
Mój poprzedni nick to Pandyskursu.

Interesuję się lingwistyką, filozofią i różnymi ideologicznymi perwersjami. Nihilizm i pokrewne. Prawda doświadczyła mnie tak, że płaczę co wieczór i tylko sadol mnie pociesza :-(

Obecnie studiuję w Warszawie.

Liczę, że poznam tu nietypowych ludzi.
I że znajdę dozgonnych wrogów.


pan_lektor

2014-11-26, 02:42
Część z Was zdążyła mnie już poznać, bo lubię przesiadywać na SB i wylewać tam swoje żale, a także czepiać się innych użytkowników. Mam na imię Bartosz, studiuję w Krakowie, jeżdżę na rowerze, gram na perkusji i marnuję mnóstwo czasu w internecie na udowadnianiu innym, że nie mają racji. Wcześniej nazywałem się "pan_uzytkownik" z powodu braku lepszego pomysł, ale zmieniłem nick, bo kiedyś pochwaliłem się głosem na SB i zostałem przechrzczony. Od tej pory jestem nieskromny i dumny. Trochę też grafoman ze mnie.

Nap_Limak

2014-11-26, 09:32
pan_lektor napisał/a:

Trochę też grafoman ze mnie.


da się to zauważyć.
cześć.

Pleso93

2014-12-19, 14:34
Cześć. Jestem Kamil. Mam 24 lata i znowu nie zdałem matury z angielskiego :-/

bi...........ne

2014-12-29, 20:48
Cześć. Lubię placki i ciasto.

Duch

2015-01-13, 16:30
biotine napisał/a:

Cześć. Lubię placki i ciasto.



Cześć, też lubie placki.

Brzytwa

2015-01-20, 18:29
Witam :lol: słucham mądrej muzyki Trzeci wymiar i Pięć dwa dębiec,uwielbiam starsze filmy z Al Pacino i Robertem De Niro (Człowiek z blizną , Chłopcy z ferajny itd) i mam szereg wątpliwości co do dzieci Izraela :roll:
X