18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Powiało w Turcji

Jesse.Pinkman • 2021-11-30, 12:20
Runęła m.in. wieża zegarowa, pozrywało dachy. Źródło.

PoProstuNIKT

2021-11-30, 12:39
Od razu mi się to kojarzy jak widzę taki budynek z gówna i tektury w Turcji.


zwierzak30

2021-11-30, 12:54
A tyli inżynierów u nas na granicy się marnuje. :)

sa...........el

2021-11-30, 13:29
Wygląda jak projekt z karton-gipsu do wysadzenia w jakimś filmie.

edek_kotek

2021-11-30, 13:35
Nikt nie zauważył motop*zdeczki dostającej po łbie latającą dechą ? ;-)

Mzimu

2021-11-30, 13:38
dachy montowane na czarne wkręty do rigipsów, jak u nas janusze robią. Czego się spodziewać?
Kolega ostatnio konstrukcję dachową "ściągał" wkrętami fi 6mm , wszędzie to samo :)

nowynick

2021-11-30, 14:39
Mzimu napisał/a:

dachy montowane na czarne wkręty do rigipsów, jak u nas janusze robią. Czego się spodziewać?
Kolega ostatnio konstrukcję dachową "ściągał" wkrętami fi 6mm , wszędzie to samo



fajny mi kolega z ciebie, gościowi dach się na łeb zjebie przy pierwszym podmuchu, a ty zamiast mu podpowiedzieć anegdotę na sadola sobie z tego zrobiłeś...

Fx12

2021-11-30, 15:18
Ta pierwsza katastrofa wieży zegarowej to zapewne doskonały przykład inwestycji samorządowej za miliony jakich i u nas stawia się wszędzie i na każdym kroku. Wizualny badziew, technicznie katastrofa, społecznie kpl nieprzydatne ale najważniejsze że miliony zostały wydane, (setki tysięcy łapówek przyjęte) zaś cały magistrat miał 2-3 lata zajęcia z przewalaniem nikomu niepotrzebnych papierów z tym związanych.

Pralpunkt

2021-11-30, 15:18
ecnart napisał/a:

Od razu mi się to kojarzy jak widzę taki budynek z gówna i tektury w Turcji.



Absolutna racja brudasy ..

KonioBijca

2021-11-30, 17:00
Typowa konstrukcja budowlana wykonana z gówna (czytaj:karton gipsu, płyt osb, tektury i innego taniego gówna). W Ameryczce połowa domów z takich komponentów jest wykonana, ew. z przyczepy kempingowej. W Polsce także obecnie nowe bloki są budowane z gówna, a to dlatego, że ceny materiałów budowlanych kurewski drożeją z dnia na dzień z powodu turboinflacji, jaką PISiory rozkręciły. Płaczące ściany w blokach, ściany działowe z tektury w mieszkaniach, akustyka taka, że słychać, jak sąsiad na dole wali kloca do muszli, klity po 35 mkw to dzisiaj standard na nowych blokowiskach. Jak człowiek pomyśli, że musi wydać 300-400 tysięcy PLN za takie gówniane lokum z tektury, które w Polsce wciąż jest dobrem luksusowym, to aż się pracować i żyć odechciewa...

dadar123

2021-11-30, 18:00
edek_kotek napisał/a:

Nikt nie zauważył motop*zdeczki dostającej po łbie latającą dechą ?



Od razu zwróciłem uwagę, że tylko on dostał :D

Krak

2021-12-01, 10:35
ecnart napisał/a:

Od razu mi się to kojarzy jak widzę taki budynek z gówna i tektury w Turcji.



Jest tylko jeden problem, w turcji nie ma tureckich ambasad, więc zmień skojarzenie.

mrozek14

2021-12-05, 17:28
Mam szcun dla Turków bo jako jedyny kraj , pomimo srogiego wpie**olu od nas pod Wiedniem nigdy ne wykreślili nas Plaków ze swoich map ( a byliśmy pod zaborami 123 lata)