18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Potyczka dwóch cyganek...

Halman • 2022-05-10, 12:56

nie wiem i nie chcę wiedzieć co to za romskie wunderwaffen zostało użyte...

skywalker75

2022-05-10, 13:14
Bitwa serowa... romska wersja tomatiny :-P

Halman

2022-05-10, 13:18
skywalker75 napisał/a:

Bitwa serowa...



baronturbina

2022-05-10, 13:39
Młody na filmie jeszcze nie wie że rozsunęły mu plecak i go oj***ły.

skywalker75 napisał/a:

Bitwa serowa... romska wersja tomatiny


Luk nie używaj proszę „romskie” wobec nich, bo to są brudasy bez narodu. Pasożyty i nieroby. Nazywając to Cyganami wyrażamy aż za nadto.
k***a jak by to byli Cyganie z Podlasia, to powstała by mieszanka wybuchowa (nie mówiąca po polsku bimbro-złodziejsko-brudna masa). Psu by budę zaj***li z miską i łańcuchem.

alucard321

2022-05-10, 14:31
Bo to są po prostu małpy które rozlazły się po Europie jak pchły po psiej dupie. Nie różni się to od murzyna niczym poza nieco jaśniejszym kolorem umaszczenia.

MarcoFoxx

2022-05-10, 14:31
Wyciągają to co "kupiły" przed chwilą w sklepiku

hdposter

2022-05-10, 14:36
MarcoFoxx napisał/a:

Wyciągają to co "kupiły" przed chwilą w sklepiku



ta ze sklepiku



8-)

nowynick

2022-05-10, 14:38
nie wiem czego użyły ale ja bym sp***alał przed nimi w podskokach...

Dzisiaj

2022-05-10, 15:51
baronturbina napisał/a:

Młody na filmie jeszcze nie wie że rozsunęły mu plecak i go oj***ły.
Luk nie używaj proszę „romskie” wobec nich, bo to są brudasy bez narodu. Pasożyty i nieroby. Nazywając to Cyganami wyrażamy aż za nadto.
k***a jak by to byli Cyganie z Podlasia, to powstała by mieszanka wybuchowa (nie mówiąca po polsku bimbro-złodziejsko-brudna masa). Psu by budę zaj***li z miską i łańcuchem.



zupelnie jak ukraincy :)

Ko...........ik

2022-05-10, 17:02
MarcoFoxx napisał/a:

Wyciągają to co "kupiły" przed chwilą w sklepiku




Raczej nasrała , naszczała na rękę i rzuciła w drugą . Taka "brudna bomba" .

baronturbina

2022-05-10, 18:06
Dzisiaj napisał/a:

zupelnie jak ukraincy


Wiesz, z Ukraińcami to jest tak że, w tym momencie to bez znaczenia czy ktoś ich lubi czy nie, czy UPA, bandera itp. W obecnej sytuacji jak by Polska ich nie wpuściła to sami by milionami szturmowali granice. Unia tak czy inaczej nakazała by ich wpuścić. Wiem że może być tak iż, powtórzy się 1939 rok, jak put-in wpadnie z sowieckim bydłem to wojska NATO cofną się pod niemiecka granice. Wojsko polskie samodzielnie jest w 1:4 tak sprawne jak ukraińskie (choć mamy więcej sprzętu itp.) Macierewicz rozj***l w drobny mak zdolności obronne naszego kraju.
Możesz ich lubić lub nie ale są jedyna barierą odzdzielajacą nas od sowietow.
Teraz standardowe pytanie: czy w razie konfliktu Podlasie pójdzie walczyć za zachód czy wschód?

Ryju1983

2022-05-10, 18:19
Napie**alaja się gównem. Taka widocznie ich tradycja.

35i

2022-05-10, 18:27
baronturbina napisał/a:

Teraz standardowe pytanie: czy w razie konfliktu Podlasie pójdzie walczyć za zachód czy wschód?



Pewnie podtrzymają tradycje z czasów II W.Ś. i zostaną lokalnymi szmalcownikami.

S_Z_A_L_O_N_Y

2022-05-10, 19:27
Dwie robią zamieszanie a pozostałe już oj***ły plecak młodego. Pewnie nie tylko jego. "Kamerzysta" został tylko z telefonem, bo trzymał go w łapach. :mrgreen:

Silverface

2022-05-10, 20:19
Z cyklu: Jak zj***ć sobie końcówkę dnia.