18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Potrójny nokaut

Macx83wwww • 2020-11-24, 05:00


Rosja

35i

2020-11-24, 06:09
Berserk mu się odpalił, jak wikingom po grzybkach.

Rebeliant

2020-11-24, 07:16
Tej pierwszej się tak spodobało, że poprosiła o jeszcze jeden raz.

zdun

2020-11-24, 07:48
zwykła kacapska k***a

janlew

2020-11-24, 09:13
Ruska k***a i cwe*. Nie miały czerwonych piorunów, ani tęczowych włosów, a więc to kobiety. Nie można bić białych kobiet.

huncfot130

2020-11-24, 09:26
janlew napisał/a:

Ruska k***a i cwe*. Nie miały czerwonych piorunów, ani tęczowych włosów, a więc to kobiety. Nie można bić białych kobiet.



Masz rację ta trzecia by się nadawała do czego innego

:mrgreen:

Justynka99

2020-11-24, 09:50
Jakiś czas temu brałam udział w prowadzeniu sprawy kobiety, która została wraz z towarzyszką pobita po tym, jak spowodowały stłuczkę drogową. Gdyby skończyło się na spisaniu oświadczenia, to damski bokserek miałby naprawiony samochód z polisy kobiety. Ale że damski bokserek przeszarżował to teraz to on będzie płacił dwukrotność wartości swojego samochodu (a pewnie więcej, bo sprawa drugiej kobiety też jest w toku, tylko tutaj nie znam szczegółów, bo jest prowadzona przez inną kancelarię).

pytolsky

2020-11-24, 12:22
Justynka99 napisał/a:

Jakiś czas temu brałam udział w prowadzeniu sprawy kobiety, która została wraz z towarzyszką pobita po tym, jak spowodowały stłuczkę drogową. Gdyby skończyło się na spisaniu oświadczenia, to damski bokserek miałby naprawiony samochód z polisy kobiety. Ale że damski bokserek przeszarżował to teraz to on będzie płacił dwukrotność wartości swojego samochodu (a pewnie więcej, bo sprawa drugiej kobiety też jest w toku, tylko tutaj nie znam szczegółów, bo jest prowadzona przez inną kancelarię).



Facet będzie bulił za stłuczkę przez to, że po stłuczce komuś przyebau? Niby z jakiego przepisu wynika ta kolejna wymyślona przez ciebie historyjka?

Usztafik

2020-11-24, 17:35
Justynka99 napisał/a:

Jakiś czas temu brałam udział w prowadzeniu sprawy kobiety, która została wraz z towarzyszką pobita po tym, jak spowodowały stłuczkę drogową. Gdyby skończyło się na spisaniu oświadczenia, to damski bokserek miałby naprawiony samochód z polisy kobiety. Ale że damski bokserek przeszarżował to teraz to on będzie płacił dwukrotność wartości swojego samochodu (a pewnie więcej, bo sprawa drugiej kobiety też jest w toku, tylko tutaj nie znam szczegółów, bo jest prowadzona przez inną kancelarię).



Wracaj do garów, a nie pie**olisz jakieś bajki z trudnych spraw.

arekdml

2020-11-24, 17:37
Justynka99 napisał/a:

Jakiś czas temu brałam udział w prowadzeniu sprawy kobiety, która została wraz z towarzyszką pobita po tym, jak spowodowały stłuczkę drogową. Gdyby skończyło się na spisaniu oświadczenia, to damski bokserek miałby naprawiony samochód z polisy kobiety. Ale że damski bokserek przeszarżował to teraz to on będzie płacił dwukrotność wartości swojego samochodu (a pewnie więcej, bo sprawa drugiej kobiety też jest w toku, tylko tutaj nie znam szczegółów, bo jest prowadzona przez inną kancelarię).



Masz 21 lat i jestes papuga? pie**ol pie**ol ja poslucham

Justynka99

2020-11-24, 18:34
arekdml napisał/a:

Masz 21 lat i jestes papuga? pie**ol pie**ol ja poslucham



Studentką. Dlatego aktualnie "biorę udział w prowadzeniu spraw", a nie "prowadzę sprawy".

pytolsky napisał/a:

Facet będzie bulił za stłuczkę przez to, że po stłuczce komuś przyebau? Niby z jakiego przepisu wynika ta kolejna wymyślona przez ciebie historyjka?



Za stłuczkę nie. Za napaść. M.in. za to, że kobieta potrzebuje długotrwałej terapii psychologicznej i aktualnie ma ograniczone możliwości zarobkowe ze względu na stan psychiczny, aczkolwiek nie tylko za to.

Ciekawy_Zycia

2020-11-24, 20:42
autor fascynuje sie damskim boksem - ma malego siusiaka i byl napie**alany przez tatusia - odreahowuje na filmach!