18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Potrącony dzieciak w Rosji

Jesse.Pinkman • 2021-10-14, 17:35
Ciekawe czy sprawca zawiózł go do szpitala.

burn1878

2021-10-14, 18:06
Sprytny sposób na upolowanie dzieciaka. Potrącasz go na pasach, a potem takiego w szoku, wywozisz gdzie ci się tylko podoba

SINGEr1964

2021-10-14, 18:32
Rusek widzi jak syn zapie**ala na wagary

Tetrix

2021-10-14, 20:55
burn1878 napisał/a:

Sprytny sposób na upolowanie dzieciaka. Potrącasz go na pasach, a potem takiego w szoku, wywozisz gdzie ci się tylko podoba



daj znać czy działa :catfacepalm:

Musashi_Miyamoto

2021-10-14, 23:25
Ale w rosji życie ciągle go będzie turbować więc czy to brak perspektyw czy bycie przejechanym przez samochód oligarchii to już będzie codzienność dla niego...

...Niech cieszy się życiem i tak go na koniec zajebią rosyjscy muzułmanie... Nawet jak by został wielkim i znaczącym rosjaninem to go Putin zastrzeli bo nie lubi konkurencji.

Adriankas

2021-10-14, 23:35
Kilkaset podobnych filmików się obejrzało a cały czas nie mogę zrozumieć dlaczego pierwszym odruchem jest biegniecie dalej wprost pod samochód. Widzę samochód jadący wprost na mnie to logiczne jest odskoczyć w tył a nie biec… nawet k***a podskok byłby lepszym rozwiązaniem bo mniejsza szansa ze dostaniesz w bebech.

Kamil3l

2021-10-15, 17:13
Adriankas napisał/a:

Kilkaset podobnych filmików się obejrzało a cały czas nie mogę zrozumieć dlaczego pierwszym odruchem jest biegniecie dalej wprost pod samochód. Widzę samochód jadący wprost na mnie to logiczne jest odskoczyć w tył a nie biec… nawet k***a podskok byłby lepszym rozwiązaniem bo mniejsza szansa ze dostaniesz w bebech.



już widzę jak w wieku tego dzieciaka skaczesz żeby nie dostać w bebech. Może lepiej od razu przeskoczyć albo jak Chuck Norris wymierzyć sprawiedliwość