18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Potrącenie

~_Yarko_ • 2021-04-26, 19:48

Śmiertelne potrącenie 32-letniej kobiety w Mińsku.

Nikt_nie

2021-04-26, 19:52
Co za tępe dzidy, jak ten chłop miał je zobaczyć?

W nocy, na ciemno ubrane, bez jakiegokolwiek odblasku, a o światłach rowerowych to nawet nie wspomnę. Ja jebie jakim trzeba być worem na spermę bez wyobraźni i instynktu samozachowawczego.

Każdego szkoda, pewnie była matką i żoną no ale k***a mać, jak dla mnie to zmarła na brak mózgu, a potrącenie to skutek uboczny owego braku mózgu :P

JaTylkonaChwile

2021-04-26, 19:56
Nikt_nie napisał/a:

Co za tępe dzidy, jak ten chłop miał je zobaczyć?
W nocy, na ciemno ubrane, bez jakiegokolwiek odblasku, a o światłach rowerowych to nawet nie wspomnę. Ja jebie jakim trzeba być worem na spermę bez wyobraźni i instynktu samozachowawczego.
Każdego szkoda, pewnie była matką i żoną no ale k***a mać, jak dla mnie to zmarła na brak mózgu, a potrącenie to skutek uboczny owego braku mózgu



zapomniales dodac, ze zapewne miala sluchawki na uszach :)

Nikt_nie

2021-04-26, 20:01
i pewnie miała słuchawki na uszach.

S_Z_A_L_O_N_Y

2021-04-26, 20:09
Potem będzie miała więcej światełek i kwiatki.

Nikt_nie

2021-04-26, 20:22
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

Potem będzie miała więcej światełek i kwiatki.



Hahahahaha sztos !!

mygyry

2021-04-26, 20:34
Hihy hahy a u nas już się takie cyrki odpie**ala, że za wszystko dojebią kierowcy z magicznym uzasadnieniem "nie zachował szczególnej ostrożności"

marcino_zly

2021-04-26, 20:44
Kręgle!
A raczej kręgosłup przestawiony ma właściwe miejsce.
Idiotki. A ta i jeszcze większą.
Nie dość że się nie błyszczą to i zła stroną idą...
Szkoda laski.
I kierowcy.
Ehhh

Skoro to jest tu to zrobił to specjalnie.

ququa

2021-04-26, 21:18
baronturbina napisał/a:

Ruskich nie szkoda!



To na Białorusi chyba :) zdarzenie z Mińska


Nie zazdroszcze kierowcy, mimo że miał kamerke to i tak zapewne całą wine jemu przypisza

miedzianek

2021-04-26, 21:42
marcino_zly napisał/a:

Kręgle!
Nie dość że się nie błyszczą to i zła stroną idą...

Skoro to jest tu to zrobił to specjalnie.




Co ty pie**olisz? Matka cpie, ze wiesz?

One JADA ROPWEREM
Jada dobra strona, gdyby szly z buta to musialy by isc 'pod prad'

Ty uwazasz, ze on to specjalnie zrobil? Serio? A co mial robic, na czolowe walic i samemu zginac przez 2 uciekinierki z kuchni?

bajt3l

2021-04-26, 21:43
Kapcie spady ale bez telemarku 9/10


goferr

2021-04-26, 21:55
Jeblo aż miło

politetrafluoroeten

2021-04-26, 22:40
Nikt_nie napisał/a:

Co za tępe dzidy, jak ten chłop miał je zobaczyć?
W nocy, na ciemno ubrane, bez jakiegokolwiek odblasku, a o światłach rowerowych to nawet nie wspomnę. Ja jebie jakim trzeba być worem na spermę bez wyobraźni i instynktu samozachowawczego.
Każdego szkoda, pewnie była matką i żoną no ale k***a mać, jak dla mnie to zmarła na brak mózgu, a potrącenie to skutek uboczny owego braku mózgu



W pełni się zgadzam. Sam jestem zapalonym "pedalarzem", choć i za kółkiem mam już x-dzieści tysięcy kilometrów. Ale wiadomo, że życie to nie bajka i warto też przewidywać ryzyko. Jak jeżdżę rowerem po mieście i nawet jak mam pierwszeństwo, a widzę, że auto może się nie zatrzymać to ustępuję, bo w razie czego to ja mam połamane nogi, a kierowca mandat i reflektor do wymiany. Więc faktycznie, szkoda kobity, ale na własne życzenie się teleportowała na tamten świat.