18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Potrącenie pieszej.

~_Yarko_ • 2019-05-14, 22:09


Rosja.

URAGE

2019-05-15, 13:05
pianista napisał/a:

Ale trzeba być amebą żeby zrobić jak ta dziewczyna.



Co? Przejść po przejściu dla pieszych, kiedy auta się zatrzymały? Trzeba być amebą, żeby tak zapie**alać na obwodnicy, bo na to ta droga wygląda.

rocknroll napisał/a:

k***a, ale kto to widział przejście dla pieszych na autostradzie ? Projektanci dróg w Rosji powinni brać pod uwagę brak wyobraźni swoich kierowców i przy 4 pasach robić przejścia pod lub nadziemne



Typowy zjeb, co widzi 3 pasy to znaczy, że wolno zapie**alać i jeszcze mu ludzie piwa stawiają. To jest k***a najpewniej jakaś obwodnica w mieście, gdzie przejścia się zdarzają i przepisowo masz przez to 70, a nie 140.

Wiewór

2019-05-15, 13:34
Gościu od razu poszedł do bagażnika po szpadel, perhydrol i wapno gaszone. :mrgreen:

ZaSwojePije

2019-05-15, 17:00
URAGE napisał/a:

Co? Przejść po przejściu dla pieszych, kiedy auta się zatrzymały? Trzeba być amebą, żeby tak zapie**alać na obwodnicy, bo na to ta droga wygląda.
Typowy zjeb, co widzi 3 pasy to znaczy, że wolno zapie**alać i jeszcze mu ludzie piwa stawiają. To jest k***a najpewniej jakaś obwodnica w mieście, gdzie przejścia się zdarzają i przepisowo masz przez to 70, a nie 140.



No nie wszystkie sie zatrzymaly. ch*ja sie rozgladala.
Ja jak nawet przechodze na zielonym i wszystkie auta stoja, to sie rozgladam czy spomiedzy aut nie wypie**oli jakis skuter czy motocykl.
No ale ja sie wychowalem w Wawie gdzie jest duzy ruch, wiec dla mnie czy moich znajomych taki odruch jest naturalny i automatyczny, a dla p*zdy z filmiku, skoro zyje przy takiej drodze tez powinien byc.

8-)

Pozdro dla ludzi z instynktem samozachowawczym

bodzio667

2019-05-15, 20:46
Sie nie przebiega.

Attero132

2019-05-16, 13:32
Wiadomo że dziewczyna zj***ła...i wiadomo że gościu który ją potrącił zj***ł...ale k***a mać jakim trzeba być debilem żeby na takich drogach przepuszczać pieszego...chciał być ch*j uprzejmy a zabił..

veb_boy

2019-05-17, 13:29
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Poszedł zobaczyć, czy ma worek na zwłoki...



Raczej sprawdzić czy ma miejsce żeby zabrać "na później"..