18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Potrącenie na przejściu dla pieszych

LastSoul • 2021-09-07, 19:51
W Sejnach kobieta została potrącona na przejściu dla pieszych, po czym sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia.



Cytat:

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sejnach poszukują świadków wczorajszego potrącenia pieszej. Do zdarzenia doszło przed 20 na przejściu dla pieszych w Sejnach na ulicy Zawadzkiego. Na zarejestrowanym nagraniu widać jak kierowca samochodu osobowego, koloru srebrnego potrąca pieszą przechodzącą po przejściu dla pieszych, a następnie ucieka z miejsca zdarzenia. W wyniku potrącenia 61-latka trafiła do szpitala. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że sprawca poruszał się samochodem marki Audi A3.


Manolito666

2021-09-07, 20:04
Jakby się psom chciało ruszyć dupy, to sprawdziliby komórki zalogowane na skrzyżowaniu w momencie zdarzenia, a nie pieprzyć i apelować do świadków

Andrzejas

2021-09-07, 20:23
Jak przekroczysz prędkość o 5 km/h, to cykną Ci zdjęcie w 4K, ale jak jest skrzyżowanie, gdzie notorycznie dochodzi do potrącenia pieszego, to 320p tylko to nagrywa.

RYHOO

2021-09-07, 20:32
Andrzejas napisał/a:

Jak przekroczysz prędkość o 5 km/h, to cykną Ci zdjęcie w 4K, ale jak jest skrzyżowanie, gdzie notorycznie dochodzi do potrącenia pieszego, to 320p tylko to nagrywa.



jak widać nie jesteś synkiem kundla, księdza albo byłęgo szefa pegieerów. Kuzynem z dupy prokuratora z większego miasta też nie - tu tkwi diabełek pogorszenia jakości nagrań

Heliar

2021-09-07, 20:50
nie żebym usprawiedliwiał kretyna za kółkiem, ale gdyby się nie zawahała, to by normalnie przeszła, stało się jej coś w ogóle, czy tylko dupa obita ?

Andrzejas

2021-09-07, 20:51
RYHOO napisał/a:

jak widać nie jesteś synkiem kundla, księdza albo byłęgo szefa pegieerów. Kuzynem z dupy prokuratora z większego miasta też nie - tu tkwi diabełek pogorszenia jakości nagrań



Nie bardzo rozumiem w jaki sposób moje pokrewieństwo z wyżej wymienionymi miałoby wpływać na jakość nagrań.

sviruz

2021-09-07, 21:31
A3 8L podbija liczbę żłobów kierujących golfami i serią 3, a niech będzie do kupy nawet 8P. Jeden ch*j. Gównowóz nowobogackich.

cedrikk

2021-09-07, 21:43
Oby złapali szona

Folur

2021-09-07, 22:12
nie dość że się zatrzymała to jeszcze cofnęła, no niestety instynkt pierwotny tak działa że zamiast uciekać naprzód ucieka się w tył

picolo

2021-09-07, 23:36
Nie dała się ominąć larwa j***na.

Mzimu

2021-09-07, 23:53
Andrzejas napisał/a:

Jak przekroczysz prędkość o 5 km/h, to cykną Ci zdjęcie w 4K, ale jak jest skrzyżowanie, gdzie notorycznie dochodzi do potrącenia pieszego, to 320p tylko to nagrywa.



Właśnie! Jak mi bejca zajechała drogę i obtarła auto to kierowcy nie mogli znaleźć przez miesiąc i się poddali, chociaż jechał przez 5 skrzyżowań , na których same kamery - obraz nieczytelny. Po ch*j te kamery kupowali za nasze pieniądze, jak nic nie można odczytać?

Dupaapud

2021-09-07, 23:59
sviruz napisał/a:

A3 8L podbija liczbę żłobów kierujących golfami i serią 3, a niech będzie do kupy nawet 8P. Jeden ch*j. Gównowóz nowobogackich.



Gównowóz nowobogackich ? hahahah przecież to złom jest :) hahahahahaha. k***a jakim ty musisz być staro biedackim, skoro stare A3 wydaje ci się luksusowym autem. Ciekawe co byś powiedział na moje XC90 rocznik 2021 ;) w wersji T8 :) hahah

Angevil

2021-09-08, 01:29
Cytat:

Ciekawe co byś powiedział na moje XC90 rocznik 2021 w wersji T8 hahah



Nowy Need for Speed masz czy jakaś Forza?

KaprysLosu

2021-09-08, 01:42
sprawca innego wypadku, już jakoś ponad 20 lat temu zeznawał w czymś podobnym, cytując:
"Przechodzień nie miał żadnego pomysłu którędy uciekać, więc go przejechałem"

HiSpect

2021-09-08, 02:18
Dupaapud napisał/a:

Gównowóz nowobogackich ? hahahah przecież to złom jest hahahahahaha. k***a jakim ty musisz być staro biedackim, skoro stare A3 wydaje ci się luksusowym autem. Ciekawe co byś powiedział na moje XC90 rocznik 2021 w wersji T8 hahah



Jak masz aż taką potrzebę obnoszenia się, to może zacznij wrzucać zdjęcia swojego XC90 - uwaga - T8 - uwaga - rocznik 2021 na facebooku? A nie, czekaj, ty pewnie już to zrobiłeś :|