18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Potrącenie na przejściu dla pieszych

LastSoul • 2021-09-07, 19:51
W Sejnach kobieta została potrącona na przejściu dla pieszych, po czym sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia.



Cytat:

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sejnach poszukują świadków wczorajszego potrącenia pieszej. Do zdarzenia doszło przed 20 na przejściu dla pieszych w Sejnach na ulicy Zawadzkiego. Na zarejestrowanym nagraniu widać jak kierowca samochodu osobowego, koloru srebrnego potrąca pieszą przechodzącą po przejściu dla pieszych, a następnie ucieka z miejsca zdarzenia. W wyniku potrącenia 61-latka trafiła do szpitala. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że sprawca poruszał się samochodem marki Audi A3.


polakwrocek

2021-09-08, 06:25
Manolito666 napisał/a:

Jakby się psom chciało ruszyć dupy, to sprawdziliby komórki zalogowane na skrzyżowaniu w momencie zdarzenia, a nie pieprzyć i apelować do świadków



Chcesz aby policja mogła pytać wszystkich dostawców o logowanie wszystkich odbiorców bez nakazu na żądanie ? Co do tego ? Historia przeszukiwania i zawartość maili też ?

johnnyy

2021-09-08, 06:55
Dupaapud napisał/a:

Gównowóz nowobogackich ? hahahah przecież to złom jest hahahahahaha. k***a jakim ty musisz być staro biedackim, skoro stare A3 wydaje ci się luksusowym autem. Ciekawe co byś powiedział na moje XC90 rocznik 2021 w wersji T8 hahah



I czym się podniecasz? T8 a pod maską ledwo cztery cylindry ... Dno. Prawdziwe Volvo już się dawno skończyło.

PeteN88

2021-09-08, 08:38
Manolito666 napisał/a:

Jakby się psom chciało ruszyć dupy, to sprawdziliby komórki zalogowane na skrzyżowaniu w momencie zdarzenia, a nie pieprzyć i apelować do świadków



k***a, kto by pomyślał, że komórki się logują do skrzyżowań. Jak ta technologia poszła do przodu.

korax

2021-09-08, 09:55
Marka zobowiązuje. Cztery zera, piąte za kierownicą.

SkyProph3t

2021-09-08, 15:45
Angevil napisał/a:

Nowy Need for Speed masz czy jakaś Forza?



Tatuś wziął w leasing a synek szpanuje. Może za jakiś czas zobaczymy tu filmik jak rozpie**ala swoją bryczkę i siebie przy okazji :lol:

brylant1412

2021-09-08, 18:42
dobrze że sprzedałem Audi A3

avic

2021-09-09, 10:35
"Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że sprawca poruszał się samochodem marki Audi A3." Łok***a ale komunikat, postarali się chłopaki... To ja jeszcze pochwalę się swoją pracą śledczą jaką wykonałem pro publico bono: Uważam, że Policja może oficjalnie wskazać, iż "Po głębokich analizach materiału dowodowego wskazuje się, iż sprawca poruszał się samochodem marki Audi A3 KOLORU SREBRNEGO"