18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Potrącenie na pasach

sakosa • 2017-05-30, 23:03
Pan w Lexusie ukazując swą wyższość nie przepuszcza pieszego na pasach. Jednak ruszony sumieniem w ramach rekompensaty postanawia zabrać go na krotką przejażdżkę :lol:


nelbox

2017-05-30, 23:28
dobra, dobra, wszyscy wiemy kto winien bla bla bla, ale ten pieszy to jednak niezły debil.

Pr...........em

2017-05-31, 00:43
Jeśli pieszy to debil, to kierowca musi mieć IQ porównywalne z średnim na sadolu czyli jakieś 47. Potwierdzają to moje obliczenia wyciągnięte z ch*ja i zachmurzone niebo.

manson__

2017-05-31, 02:16
Prosiłem napisał/a:

Jeśli pieszy to debil, to kierowca musi mieć IQ porównywalne z średnim na sadolu czyli jakieś 47. Potwierdzają to moje obliczenia wyciągnięte z ch*ja i zachmurzone niebo.


Nie zawyżaj, z łaski swojej.

Aw3s0m3

2017-05-31, 09:32
Teraz taki mały apel do wszystkich nagrywających

Jak już nagrywacie ten film, żeby go potem puścić w neta, to błagam was wyłączcie te pie**olone disco polo, bo to psuje cały klimat filmu.

pangapz

2017-05-31, 13:44
moje miasto takie piękne :idzwch*j:

Talbot0

2017-05-31, 16:13
Obydwaj siebie warci

waloos

2017-05-31, 16:56
Ja jebie, ludzie na prawdę słuchają discopolo na co dzień :(

Załamuje mnie to. Na prawdę.

sakosa

2017-05-31, 17:26
Nie czaję ludzi co czepiają się pieszego. Dziadzio rozejrzał się (co widać na filmie) i spokojnie przechodzi. Nie wymusił pierwszeństwa, nie wybiegł przed maskę, ani nic. Jak przechodził ciągle patrzył się na auto. Gościu był jeszcze na rondzie, spokojnie by wyhamował. Tu widać ewidentnie buractwo kierującego, bo widząc pierwszego i mając czas i obowiązek zahamowania on tego nie zrobił.
Cytat:


Art. 26.

1. Kierujący pojazdem, zbliżając się do przejścia dla pieszych, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność i ustąpić pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu.

2. Kierujący pojazdem, który skręca w drogę poprzeczną, jest obowiązany ustąpić pierwszeństwa pieszemu przechodzącemu na skrzyżowaniu przez jezdnię drogi, na którą wjeżdża.


twojamatkajestgruba

2017-05-31, 18:17
Obaj debile. Jeden włazi na ulicę z ręką w kieszeni (pan i władca, k***a jego mać) i jeszcze wbiega pod auto a drugi myśli, że da pieszemu nauczkę za bezpardonowe wejście na jezdnię. Wydaje mi się, że mając już dziadka na masce, przyspieszył nieco.

magicrodek123

2017-05-31, 19:55
Zabrzmi dziwnie, no ale dziadek był w cieniu a kierowca na słońcu, wiec średnio go widać, ubrany też w sumie takie kolory, że wygląda jak krzaki a bluza jak tło czyli budynek czy coś, kierowca pewnie też myślał, że jak da w p*zdę to ominie bo dziadzio się zatrzyma a ten jednak wolał wbiec pod koła... cóż, wina i tak będzie kierowcy bo pieszy na pasach więc już powinien ustąpić, ale tak zdroworozsądkowo to wina obu.

damian15snk

2017-05-31, 20:11
Ekspertyza jak u Malinowskiego. Glupi nie glupi ten czy tamten dziadek rynte zgarnie

paczekmaster

2017-05-31, 20:55
na sadola najbardziej nadaje się muzyka z tego nagrania

ellsworth

2017-05-31, 21:45
Ten idiota nawet po potrąceniu pieszego nie zaczął hamować tylko dalej jedzie jakby nigdy nic.