18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Potrącenie na pasach Rumia 03.01.2020

maderfakermen • 2020-01-07, 09:54


Czy nadal uważacie, że to pieszy powinien mieć pierwszeństwo na pasach???
Czy nadal uważacie, że na pasy można wtargnąć jak ślepa krowa na pole???

źródło: https://www.youtube.com/watch?v=txcZDjNUhSo

pawlo884

2020-01-07, 09:56
god mode się popsuł albo zapomniała wklepać przed wyjściem z kuchni..

bloodwar

2020-01-07, 10:00
Wpisała NONECANHURTME zamiast NOONECANHURTME i godmode nie zadziałał, często mi się zdarza

bakus1233

2020-01-07, 10:07
"Czy nadal uważacie, że to pieszy powinien mieć pierwszeństwo na pasach???"
Tak. A kierowców na kursie na prawo jazdy za brak skupienia w okolicach przejść dla pieszych powinno się lać pasem po głowie :D
"Czy nadal uważacie, że na pasy można wtargnąć jak ślepa krowa na pole???"
Nie, powinno się mieć ograniczone zaufanie do drugiego człowieka.

pakicito

2020-01-07, 10:14
bakus1233 napisał/a:

"Czy nadal uważacie, że to pieszy powinien mieć pierwszeństwo na pasach???"
Tak. A kierowców na kursie na prawo jazdy za brak skupienia w okolicach przejść dla pieszych powinno się lać pasem po głowie
"Czy nadal uważacie, że na pasy można wtargnąć jak ślepa krowa na pole???"
Nie, powinno się mieć ograniczone zaufanie do drugiego człowieka.


masz racje, po co maja skupiac sie na drodze, skoro caly czas niech patrza na chodnik !! :D

edek_kotek

2020-01-07, 10:18
Wystarczy kawałek odblasku .

mianas

2020-01-07, 10:18
9o% patrzy w tel..

edmund

2020-01-07, 10:21
i po ch*j się rozglądać jak muszą mi ustąpić

~Velture

2020-01-07, 10:28
Piękny przykład do pokazywania dzieciom w szkołach podczas nauki zasad ruchu na chodnikach i przechodzeniu przez ulicę.
Miałaś k***o pierwszeństwo a teraz będziesz miała w ch*j czasu w gipsie aby sobie myśleć o swoim pierwszeństwie.

Ti...........ch

2020-01-07, 10:31
Najgorsza pogoda... Refleksy światła odbijające się od asfaltu, auto świecące światłami z naprzeciwka, nieoświetlone przejście, krople deszczu na szybie i brak instynktu samozachowawczego pieszej.

I tak beknie kierowca, bo piesza była w tym momencie na prawie.

nynek345

2020-01-07, 10:36
O ile czasami faktycznie pieszy wchodzi jak święta krowa, to na tym nagraniu zawinił kierowca i nie podlega to żadnej dyskusji. Skoro jeden się zatrzymał, to dlaczego drugi nie mógł? Co więcej, pieszy był już na przejściu. Ja osobiście staram się rozglądać przechodząc przez całe przejście, właśnie dlatego że jakiś taki nieodpowiedzialny kierowca może się trafić. U polskich kierowców jest jakieś takie podejście, że wszystko nowe to złe, szczególnie jak szkodzi tym co łamią przepisy. Jedzie 120 w zabudowanym i zabrali mu prawko - skandal! Nie zauważył pieszego na przejściu, bo bawił się telefonem i sprawa trafiła do sądu - skandal! Zaparkował na zakazie i mu auto odholowali - też skandal! Ale jak to ten sam biedny i prawy kierowca jest poszkodowany to wielkie halo, gdzie była policja i jakim prawem nie opisali tego w lokalnych gazetach! Mam nadzieję, że kierowca przyjmie swoją winę na klatę, a nie będzie starał się zrzucić na pieszego, bo wszyscy winni tylko nie ja.

dyhayne

2020-01-07, 10:38
I tak i nie... Jakoś inni kierowcy potrafili się zatrzymać. Baba nie popatrzyła, zgoda. Ale to frajer w aucie jechał jak j***ny król szos. Tępy bardziej niż poszkodowana, bo idę o zakład że kobita zasugerowała się autami które ustapiły jej pierwszeństwa. Wielki ch*j w dupe, każdemu kierowcy który myśli że to ON jest najważniejszy i że to jemu zawsze trzeba ustępować.

vvariat

2020-01-07, 11:21
widać że dzieci z tego portalu nigdy nie miały prawka,więc wam powiem zakute łby że to wina kierowcy

miki660

2020-01-07, 11:30
Jako pieszy i kierowca kląłem na k***y które chodzą ubrane na czarne po zmroku w rejonach przejść dla pieszych, naprawdę często bardzo trudno jest je dostrzec. Nie zauważyłem że byłem hipokrytą bo sam chodziłem tak samo. Kilka tygodni temu wrzuciłem na torbę i plecak po 2 sztuki tego wynalazku. Teraz mogę bez hamulców kląć na ubrane na ciemno k***y chodzące po pasach. Naprawdę polecam, jesteś widoczny z kilkudziesięciu a nie kilkunastu metrów.

Jako pieszy i kierowca kląłem na k***y które chodzą ubrane na czarne po zmroku w rejonach przejść dla pieszych, naprawdę często bardzo trudno jest je dostrzec. Nie zauważyłem że byłem hipokrytą bo sam chodziłem tak samo. Kilka tygodni temu wrzuciłem na torbę i plecak po 2 sztuki tego wynalazku. Teraz mogę bez hamulców kląć na ubrane na ciemno k***y chodzące po pasach. Naprawdę polecam, jesteś widoczny z kilkudziesięciu a nie kilkunastu metrów.

nowynick

2020-01-07, 11:42
wina kierowcy, ale nawet kara więzienia czy rekompensata finansowa nie zwrócą dzieciom matki. Ja nawet jak stanie samochód przed przejściem i tak zawsze czekam czy na przeciwległym pasie też się zatrzyma. Żona, dwójka dzieci jest na kogo zapier.... znaczy się dla kogo żyć :D