18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Potrącenie julki

Adolfik123 • 2020-10-26, 18:31
kolejna idiotka, która skończyła pod kołami auta próbując blokować droge normalnym ludziom.


Adae

2020-10-27, 02:05
koolowsky napisał/a:

Prawda jest taka, że k***y pisowskie jebią nas bez mydła. Kpią z intelektu te matoły oderwane od pługa. Sprawa aborcji niby dotyczy tylko 1000 skrobanek, ale to jest przelanie czary goryczy. Ludzie są wk***ieni na amen. Mam nadzieję, że w piatek dopadną i rozszarpią karakana, ale znając życie to juz go gdzieś schowali. j***ć k***y z pisu



To ciebie jebia bez mydla i hipotetycznie ja tez swoim ku*asem sprzedaje ci liscie po mordzie, bo popieram ten rzad. A ten rzad, robi to co ja chce zeby robil od a do z. Poza tym zj***niem z pandemia, ale to musza robic, zeby takie p*zdy jak ty sie nie obsraly ze strachu.

shredderr napisał/a:

Blachy doskonale widoczne. Wystarczy teraz zgłosić usiłowanie pozbawienia życia. Kiedy dokładnie to było, gdzie dokładnie - miejscowość i ulica ? godzina lub przedział czasowy ?



Ale kogo przez kogo? Jesli otaczasz moj samochod w tlumie i krzyczycie do mnie jakies szatanskie rymowanki, to mam prawo obawiac sie o swoje zycie. Zreszta, ty chyba k***a nigdy samochodem nie jechales debilu. Jakby ten samochod chcial kogos zabic, to tam by byla musztarda z gowna na asfalcie rozsmarowana.

koolowsky

2020-10-27, 08:41
Adae napisał/a:


To ciebie jebia bez mydla i hipotetycznie ja tez swoim ku*asem sprzedaje ci liscie po mordzie, bo popieram ten rzad. A ten rzad, robi to co ja chce zeby robil od a do z. Poza tym zj***niem z pandemia, ale to musza robic, zeby takie p*zdy jak ty sie nie obsraly ze strachu.



Widocznie już masz tak dupsko rozj***ne, że już cwe*uchu nawet nie wiesz kiedy ci ch*ja tam wsadzają. Ale czego sie spodziewać po kretynach głosujących na pis. Poziom ameby to by była obraza dla ameby. Wracaj do pługa jełopie.

bartekc80

2020-10-27, 11:24
są dwie typy polek, angelica , i julia :-)


a to są chyba akurat angeliki pozujący na julie
choć nie wiele tam różnic poza strefą zewnętrzną.

koolowsky napisał/a:

Widocznie już masz tak dupsko rozj***ne, że już cwe*uchu nawet nie wiesz kiedy ci ch*ja tam wsadzają. Ale czego sie spodziewać po kretynach głosujących na pis. Poziom ameby to by była obraza dla ameby. Wracaj do pługa jełopie.



to ty masz 37lat i siedzisz na sadisticu' coś poszło nie tak

Vanclok

2020-10-27, 12:59
Niema oborcji bo te młode k***y chcą się dupic z każdym i wszedzie bez konsekfencji niema i niebedzie k***iska j***ne tfu nie chcesz dziecka chcesz się dupic jak małpa to się wykastruj p*zdo j***na 13 latki k***y się dupia A potem problem sp***alac dz**ki jebac i chować dzieci od tego jestescie baby są tylko poto zeby nam dogadać i służyć tfu na waz

Yanush

2020-10-27, 13:11
Dobrzeeeee!

Chyba zacznę chodzić na protesty i lać te śmieci :)


lollo

2020-10-27, 13:24
A teraz Pajac siedzi w areszcie hehe j***ć pis

Yanush

2020-10-27, 13:33
lollo napisał/a:

A teraz Pajac siedzi w areszcie hehe j***ć pis



Nic tak nie w*urwia wroga jak wybaczenie.

Dlatego Cię rozumiem, już już. Cichutko. Będzie dobrze :)

mazga50

2020-10-27, 18:52
I jeszcze za wgniecenie karoserii lub zarysowanie lakieru powinna zapłacić, głupia p*zda.

eMCeONe

2020-10-27, 21:08
Typa z BMW do śmietnika.. a nie czekaj... nie było tematu

Adae

2020-10-28, 03:42
koolowsky napisał/a:

Widocznie już masz tak dupsko rozj***ne, że już cwe*uchu nawet nie wiesz kiedy ci ch*ja tam wsadzają. Ale czego sie spodziewać po kretynach głosujących na pis. Poziom ameby to by była obraza dla ameby. Wracaj do pługa jełopie.



Niezle, to jak r*cham twoja matke, to technicznie jestem twoim ojcem, bo on tez ja kiedys r*chal? Tylko hipotetycznie pisze, bo pasztetow z wada genetyczna nie ruszam.

Dupatrupa

2020-10-28, 09:17
Jokerd napisał/a:

Z tym skrobaniem to tak jak z narkotykami. Nie wolno, zabronione, nielegalne - a i tak jak ktos chce to se poradzi. Więc uważam że o ch*j ten cały dym. Poza tym - widziałem protest w swoim mieście - 3/ 4 to młode siuksy z gimnazjum, które za ch*j nie mają pojęcia o co tam chodzi, ale można se pokrzyczeć "j***ć tych i tamtych" i ponapie**alać kamieniami w policje.



Właśnie nie chodzi tu o takie skrobanki tylko pisiory chcą zakazać zupełnie aborcji gdy płód może zagrażać życiu matki lub być mocno uszkodzony/zdeformowany z małą szansą na przeżycie, przy okazji zakazać całkiem wszelkich badań prenatalnych które mogłyby diagnozować takie przypadki, dziecko bez głowy czy z mózgiem na wierzchu? Masz rodzić, jesteś tylko inkubatorem.

bakus1233

2020-10-28, 10:49
Dupatrupa napisał/a:

Właśnie nie chodzi tu o takie skrobanki tylko pisiory chcą zakazać zupełnie aborcji gdy płód może zagrażać życiu matki lub być mocno uszkodzony/zdeformowany z małą szansą na przeżycie, przy okazji zakazać całkiem wszelkich badań prenatalnych które mogłyby diagnozować takie przypadki, dziecko bez głowy czy z mózgiem na wierzchu? Masz rodzić, jesteś tylko inkubatorem.



A zdarzają się takie sytuacje, że płód zagraża życiu młodej, zdrowej kobiety, która w dodatku nie pije alkoholu czy nie pali? Czy to raczej dotyczy kobiet, które nie mają zdrowia albo decydują się na dziecko w wieku, w którym go mieć nie powinny? Największe szanse na urodzenie zdrowego dziecka to jakoś 18-25 rok życia kobiety, a po 35 już lepiej się nie brać za rodzenie, bo jest znacznie większe ryzyko. Ale wiadomo, dzisiaj kobiety muszą zrobić najpierw karierę, znaleźć odpowiedniego faceta, bo większość jest beznadziejna :krejzi: tylko, że nagle się budzą po 30 i myślą, że w sumie chciałyby mieć dziecko ;-)

jazeck

2020-10-28, 16:42
Kierowca z ABW.

Hrabia Drapula

2020-10-28, 21:53
jazeck napisał/a:

Kierowca z ABW.



czy to ABW czy SOP widać że mają problemu z jazdą bo brzydzą się cisnąć pedały

~Angel

2020-10-30, 08:51