18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Potrącenie julki

Adolfik123 • 2020-10-26, 18:31
kolejna idiotka, która skończyła pod kołami auta próbując blokować droge normalnym ludziom.


Szangti

2020-10-26, 20:04
Bardzo dobrze lewackiej k***ie!

focusek

2020-10-26, 20:05
borelli napisał/a:

No i bardzo dobrze. Co to ma znaczyć, że blokują ulice, utrudniają życie tym, którzy nie mają z tym nic wspólnego? Niech politykom blokują wjazd na posesję czy do sejmu, a nie każdemu. Wraca człowiek zmęczony z roboty, chce obiad zeżreć i nie może, bo jakieś lewackie bydło ma ból macicy i musi po prostu zrobić na złość każdemu, a nie temu przeciwko komu protestują. Taki Kaczyński czy inny pisuar ma na to wyj***ne przecież...
Chyba na masce BMW, a potem na asfalcie.



morda pisiorze, juz czujecie bol dupy? idziemy po was! do wora a wor do jeziora! tak skonczy caly wasz pis i wy psiarskie pieski.

wioletkak

2020-10-26, 20:17
borelli napisał/a:

No i bardzo dobrze. Co to ma znaczyć, że blokują ulice, utrudniają życie tym, którzy nie mają z tym nic wspólnego? Niech politykom blokują wjazd na posesję czy do sejmu, a nie każdemu. Wraca człowiek zmęczony z roboty, chce obiad zeżreć i nie może, bo jakieś lewackie bydło ma ból macicy i musi po prostu zrobić na złość każdemu, a nie temu przeciwko komu protestują. Taki Kaczyński czy inny pisuar ma na to wyj***ne przecież...
Chyba na masce BMW, a potem na asfalcie.



Szczyt męskiej możliwości dnia. Przyjść do domu, zjeść obiad i walnac w wyro.
Dlatego te kobiety walczą o te skrobanki, aby mogły uciec od takich właśnie typów

Kadashi

2020-10-26, 20:17
Nie rozumiem tego dlaczego Oni blokują drogę ludziom którzy nie są niczego winni .Moja reakcja pewnie byłaby podobna jakby stado zombie oblężyło mi auto .

gu...........er

2020-10-26, 20:23
Ja bym jeszcze zawrócił i z rozpędu :)

SinWez

2020-10-26, 20:24
wioletkak napisał/a:

Przyjść do domu, zjeść obiad i walnac w wyro.



Wyobraź sobie tępa pało, że po pracy (tak k***a normalni ludzie pracują) trzeba coś zjeść. Niektórzy pracują fizycznie serio, po 8-10-12 godzin. Niech się skrobią i sp***alają

wujawlade

2020-10-26, 20:34
Jaki kraj takie BLM, jednego lpg mniej

drabi1

2020-10-26, 20:36
Nie spodziewałem się, że to napiszę. Brawo BMW.

ukalek

2020-10-26, 20:52
Zatrzymac goooo, zatrzymac goooo, wezwijcie moze ijo ijoooo. Zrobilby z tego hit lata :D

Jokerd

2020-10-26, 20:58
Z tym skrobaniem to tak jak z narkotykami. Nie wolno, zabronione, nielegalne - a i tak jak ktos chce to se poradzi. Więc uważam że o ch*j ten cały dym. Poza tym - widziałem protest w swoim mieście - 3/ 4 to młode siuksy z gimnazjum, które za ch*j nie mają pojęcia o co tam chodzi, ale można se pokrzyczeć "j***ć tych i tamtych" i ponapie**alać kamieniami w policje.
Ameby.



wioletkak napisał/a:

Szczyt męskiej możliwości dnia. Przyjść do domu, zjeść obiad i walnac w wyro.
Dlatego te kobiety walczą o te skrobanki, aby mogły uciec od takich właśnie typów


od jakich typów? Od typów którzy zapie**alają większośc dnia, żeby takie głupie p*zdy utrzymać ?
Bo ty po przyjściu do domu z pracy, nic nie jesz, a potem rzecz jasna nie śpisz - bo po ch*j, nie?


Hrabia Drapula

2020-10-26, 21:18
k***a, banda debili, jak tak to pie**olić jak to z systemem trzeba walczyć , a jak co się dziej to zachowujecie się jak ostatnie p*zdy
dajcie się zniewolić, niech wam założą maseczki, zakują w kajdany i puszczą do roboty z 90% podatkiem
za chwilę zrobią godzinę policyjną i całkowity zakaz przemieszczania, do pracy tylko by podatki płacić
a część podda się jak barany w getcie

gohan27-01

2020-10-26, 21:30
Jednak kierowcy BMW to debile, dostanie zakaz prowadzenia pojazdów to się nauczy.

adi_k0

2020-10-26, 21:34
Hrabia Drapula napisał/a:

k***a, banda debili, jak tak to pie**olić jak to z systemem trzeba walczyć , a jak co się dziej to zachowujecie się jak ostatnie p*zdy
dajcie się zniewolić, niech wam założą maseczki, zakują w kajdany i puszczą do roboty z 90% podatkiem
za chwilę zrobią godzinę policyjną i całkowity zakaz przemieszczania, do pracy tylko by podatki płacić
a część podda się jak barany w getcie



To jest k***a straszne jak ogromna część społeczeństwa jest ślepa i po prostu głupia.