18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Potężna kraksa polskiego zespołu w Porsche Supercar

fabiothethird • 2016-09-08, 10:19
W niedzielnym wyścigu na torze Monza doszło do potężnego wypadku z udziałem aż 3 samochodów. Jeden z nich kilkukrotnie dachował, inny z potężną siłą uderzył w betonową barierę. Jest to dość niezwykły wypadek, gdyż wszystkie trzy zespoły reprezentowały polskie barwy, a dokładnie team Foerch Racing prowadzony przez dwóch bielszczan- Roberta Lucasa, który jest także kierowcą i jego ojca.



Jako, że 1 stajnia może wystawić tylko dwóch kierowców zespoły mają nieco zmienione nazwy.

Nikodem_Szulcc

2016-09-09, 03:47
Haha PORSHE marka od pie**olonych niemiachów.* Każda ich marka to zero w sportach, gówno na drogach, i wielki ch*j motoryzacyjny. Ich auta odnoszą sukcesy tylko w PORSHE supercup, BMW supercup, MERCEDES supercup itd...

Polaczki kiedyś dostawały za darmo od niemców* ich uyżwane samochody, bo jak pojechały wyremontować im chałupe za marki, to niemcy* oddaway to za darmo, bo za złomowanie musieli zapłacić. Polaczek wrócił niemieckim do Polski i było że olaboga ma zachodni samochód, olaboga jaki łun bogaty. . . I tak do tej pory wśród cebulandii Polskiej** istnieje przekonanie, że Porshe to supercar, Bmw to najlepsza na świecie sportowa marka, a Merc to klasa motoryzacji...
Jakoś trza było chwalić to co sie dostało za darmo i było inne od reszty. Ale mam zawsze mate od fanatyków niemieckich* kupozłomów.... ***

* napisałem z małej litery bo wg. mnie te teraz bogate, po nas pookradali jak mogli za wojny, sk***ysyny nie zasługują nawet napisownie wielką literą.

** napisałem "Polskiej" jako przymiotnik z wielkiej litery (mimo, że przymiotniki piszemy z małej) bo wg. mnie słowo Polska nie powinno mieć wyjątków, i powinno byc pisane z wielkiej litery.

*** nie wymieniłem AUDI bo jako jedyne nie ma wady konstrukcyjnej - tył napęd i silnik z przodu, i na mokrej trawie potrafi ruszyć do przodu. Wiec to w miare normalne auto. Ma nawet całkiem zajebisty napęd 4x4 (quattro), które kiedyśtam w WRC osiągnęło sukces no itd... ;p


Czekam na hejty w stylu - hejtujesz bo Cie nie stać na "porządnego niemca" itd, lubie je czytać bo mam zajebistą beke. Dla wyjaśnienia - stać mnie, ale jestem fanem Japońskiej motoryzacji i do przemieszczania sie lubie używać Lexusa, a do zabawy lubie używać Mitsubishi :) aaa no i tak stać by mnie było i miałem możliwość jazdy nowiótką x6, 7-demką, czy panamerką. I k***a nie czułem sie w nich tak jak w Lexie. Wiec pozdrawiam hejtujących z 316tki w compakcie sądzących, że jak poleci bokiem na lodzie to to szczyt sportowych osiągnieć motoryzacji :mrgreen: :)

IOI

2016-09-09, 10:03
@Nikodem_Szulcc
PORSCHE matołku.

maciupek123

2016-09-09, 20:53
@Nikodem_Szulcc

Pal swojego jedynego słusznego passata 1.9tdi i nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz pojęcia. Ja sądzę że wszystkie niemieckie marki są godne uwagi poza wspomnianym VW który dla mnie jest gównem nie samochem (ta zaraz fani gulfa 3 mnie zjada)

Kaczorowy

2016-09-09, 21:39
@Nikodem_Szulcc Na płycie popka takie debilizmy recytują ?

Sabajone

2016-09-10, 17:36
Nikodem_Szulcc napisał/a:

Haha PORSHE marka od pie**olonych niemiachów.* Każda ich marka to zero w sportach, gówno na drogach, i wielki ch*j motoryzacyjny. Ich auta odnoszą sukcesy tylko w PORSHE supercup, BMW supercup, MERCEDES supercup itd...

Polaczki kiedyś dostawały za darmo od niemców* ich uyżwane samochody, bo jak pojechały wyremontować im chałupe za marki, to niemcy* oddaway to za darmo, bo za złomowanie musieli zapłacić. Polaczek wrócił niemieckim do Polski i było że olaboga ma zachodni samochód, olaboga jaki łun bogaty. . . I tak do tej pory wśród cebulandii Polskiej** istnieje przekonanie, że Porshe to supercar, Bmw to najlepsza na świecie sportowa marka, a Merc to klasa motoryzacji...
Jakoś trza było chwalić to co sie dostało za darmo i było inne od reszty. Ale mam zawsze mate od fanatyków niemieckich* kupozłomów.... ***

* napisałem z małej litery bo wg. mnie te teraz bogate, po nas pookradali jak mogli za wojny, sk***ysyny nie zasługują nawet napisownie wielką literą.

** napisałem "Polskiej" jako przymiotnik z wielkiej litery (mimo, że przymiotniki piszemy z małej) bo wg. mnie słowo Polska nie powinno mieć wyjątków, i powinno byc pisane z wielkiej litery.

*** nie wymieniłem AUDI bo jako jedyne nie ma wady konstrukcyjnej - tył napęd i silnik z przodu, i na mokrej trawie potrafi ruszyć do przodu. Wiec to w miare normalne auto. Ma nawet całkiem zajebisty napęd 4x4 (quattro), które kiedyśtam w WRC osiągnęło sukces no itd... ;p


Czekam na hejty w stylu - hejtujesz bo Cie nie stać na "porządnego niemca" itd, lubie je czytać bo mam zajebistą beke. Dla wyjaśnienia - stać mnie, ale jestem fanem Japońskiej motoryzacji i do przemieszczania sie lubie używać Lexusa, a do zabawy lubie używać Mitsubishi :) aaa no i tak stać by mnie było i miałem możliwość jazdy nowiótką x6, 7-demką, czy panamerką. I k***a nie czułem sie w nich tak jak w Lexie. Wiec pozdrawiam hejtujących z 316tki w compakcie sądzących, że jak poleci bokiem na lodzie to to szczyt sportowych osiągnieć motoryzacji :mrgreen: :)



Co k***a? :wtf:

Ja tam osobiście niemieckich samochodów nie lubię, bo takie to nijakie jest ale Porsche się akurat wyróżnia z tego tłumu i szacunek do tej marki trzeba mieć nawet jeśli siedzi w łapach VW-AUDI.

moskalowy

2016-09-11, 00:22
@Nikodem_Szulcc

chciałeś dobrze - wyszlo jak wyszło...

Mors_Nigra

2016-09-11, 00:34
Jeszce niektórzy nie ogarnęli, że Szulc to troll?

Rudinxon

2016-09-11, 01:41
Nikodem_Szulcc napisał/a:

Każda ich marka to zero w sportach...



Co ty pie**olisz? A o Mercedesie w F1 słyszałeś? Od dwóch sezonów dominuje w F1. Porsche też dominuje w FIA World Endurance Championship więc nie pie**ol że żadna niemiecka marka nie odnosi sukcesów w sportach motorowych.

Nikodem_Szulcc

2016-09-11, 07:35
Mors_Nigra... Nie jestem trolem. Mowie prawde niewygodną dla cebulaków, polaczków, wsiurków (wieśniakowość to stan umysłu a nie miejsce pochodzenia). Tak jest z moimi komentarzami apropo Popka, tak jest i tu z niemiecką motoryzacją.

Społeczność nawet i tu na sadolu zachowuje sie jak bezmózgie mrówki - jak jedna zacznie zapie**alać dookoła to reszta leci za nią. Ludzie mają robione pranie mózgu i zakaz samodzielnego myślenia nawet i tu na sadolu. W skrócie:
Popek - trza mowić ze ch*jowy
Beemka - trza mówić, że super sport car.
Lewica - trza mówić, że w każdym calu ch*jowizna
Komuna - trza mówić j/w.

To tylko takie pierwsze przychodządze do głowy przykłady. Tyle, że o:
- Popku wypowiadają sie ludzie słuchający mp3 64Kb/s mający przerwy w sciąganiu w necie i sciągneli tylko ..."p*zda nad gło"... więc ch*jowe
- Beemka ? No k***a jak sąsiad pojechał 30 lat temu do niemiec i taką przyjechał to sołtysem został... (Prawda jest taka, że dostał ją za darmo bo zazłomowanie niemiec musiałby zapłacić)
Lewica, komuna itd, ludzie nie mają pojęcia co to jest ale przenoszą pie**olenie, że to złe bo tak przeczytały w wyborczej. <--- (kolejne samo zło)

I tak mnie ch*ja zrozumiecie bo macie za ciasne czaszki, żeby to pojąć. Musicie poprostu wymrzeć, żebyśmy Polacy przestali mieć naklejke cebuli na czapce wpie**olce.

micran

2016-09-11, 10:50
Wybuduj tor za kilka milionów, żydź na kamery za 400$... zawsze najciekawszych rzeczy nie widać

Rezor

2016-09-11, 11:41
@Nikodem_Szulc Przez chwilę myślałem, że masz coś do powiedzenia i wybije od Ciebie nonkonformizm niczym Abdul na lotnisku w Brukseli.
Mam nadzieję, że nie trolujesz więc spróbuje Cie oświecić: Popek - z muzyką jest jak z kobietą. Może być nienaganna, olśniewająca i kusząca ale wystarczy, że da dupy na oczach wszystkich (tak jak wspomniany utwór) i potem wstyd z taką się zadawać, a damy na powrót z niej nie zrobisz.
BMW - Nie jestem fanem i wg mnie również są inne marki, które mają potencjał ale szlaki zostały przetarte właśnie przez BMW. W rodzimym języku ile byś nie szukał o tanich rwd na start to zawsze przewinie się bmw.
Ciekawostka: mieszkam w DE i problem z kierunkami to nie tylko domena BMW. Tutaj ludzie mają w dupie kierunki więc nie dziwota, że BMW w egzemplarzach na rynek DE ich nie montuje :D .
Co do porsche... Dla mnie te samochody ani nie wyglądają ani jakoś specjalnie nie jeżdżą ale to rzeczywiście marketing zrobił swoje. Jak sprawdzicie raporty awaryjności to Porsche dominuje ale to raporty TUV gdzie tak naprawdę nad wynikami łapę trzyma VAG.
No a z nagonką na lewicę w wyborczej, żeś poleciał...

VenoRn

2016-09-11, 13:54
podziwiam wytrzymalosc... przekoziokkowaly paredziesiat metrow i jedynie zderzak do wymiany, w moim golfie jebniesz drzwiami i masz k***a nowy zestaw lego

KingOfDarkness

2016-09-11, 14:40
Nikodem_Szulcc napisał/a:

*** nie wymieniłem AUDI bo jako jedyne nie ma wady konstrukcyjnej - tył napęd i silnik z przodu, i na mokrej trawie potrafi ruszyć do przodu. Wiec to w miare normalne auto. Ma nawet całkiem zajebisty napęd 4x4 (quattro), które kiedyśtam w WRC osiągnęło sukces no itd... ;p
[/size][/size]



W sumie tym akapitem udowodniłeś, że nie masz pojęcia na temat motoryzacji, czy nawet samej jazdy, więc nie ma co brać Twoich komentarzy na poważnie :idzwch*j:

@Rezor: Tylko że Porsche jest częścią VAG z tego co pamiętam ;)

hugo283

2016-09-11, 15:52
Nikodem_Szulcc pie**ol się :)