18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Poszukuję filmu/obrazka z tej strony. [ zbiorczy na prośby ]

Pimpek • 2010-06-12, 16:26
Witam, mam problem, otoz z miesiac temu widzialem na sadsticu film pokazujacy jak pewien koles kameruje babcie, ktora zalatwia swoje sprawy fizjologiczne prawie na drzwi samochodu. Na koniec filmiku staruszka sie speszyla i powiedziala `excuse me`... Kolejnym poszukiwanym filmem jest jak polak kameruje pewna Pania telefonem w samochodzie, a ona go straszy rodzina.


Pozdrawiam i z gory dziekuje!

Cenetrus

2022-04-14, 18:38
@sirmlcs z tego co zrozumiałem z mowy nagrywających to był ukrainiec. Ale ch*ja na pień nie kłade

Payan

2022-04-14, 19:50
Na bieżąco jestem z tematem zbiorczym bez komentarzy, ale takiego filmiku nie widziałem. W drugi temat nie wchodzę, wk***iasz się tylko tam.

zniwiarz92

2022-05-05, 21:31
Szukam filmiku co hindus w kałuży dupą zaciągał wodę

Agoreth

2022-05-07, 08:46
@Angel

O k***a... :lol:

lukinek28

2022-06-09, 19:12
Cześć, lata temu widziałem tu 2 filmiki których nie mogę znaleźć a chętnie bym sobie obejrzał. Jeden był taki że siedział chłopak z laską przed kamerką, obok nich chyba wujek ? Laska piła chyba żubra a potem przy tym dziadku ciągnęła laskę chłopakowi xd ogólnie patola itd.
Drugi też polski, amatorskie nagranie gdzie chłopak wchodzi z kamerą do sypialni/pokoju i laska, blondyna ( Polka) leży pod kołdrą, mówi coś tam ze ją kocha i zaczynają się bzykać.Raczek to domowe nagranie a nie produkcja.Kojarzy ktoś to ?

~Angel

2022-06-09, 20:46
lukinek28 napisał/a:

Cześć, lata temu widziałem tu 2 filmiki których nie mogę znaleźć a chętnie bym sobie obejrzał. Jeden był taki że siedział chłopak z laską przed kamerką, obok nich chyba wujek ? Laska piła chyba żubra a potem przy tym dziadku ciągnęła laskę chłopakowi xd ogólnie patola itd.
Drugi też polski, amatorskie nagranie gdzie chłopak wchodzi z kamerą do sypialni/pokoju i laska, blondyna ( Polka) leży pod kołdrą, mówi coś tam ze ją kocha i zaczynają się bzykać.Raczek to domowe nagranie a nie produkcja.Kojarzy ktoś to ?



Z kołdrą kojarzę:
https://www.sadistic.pl/polski-maczo-vt41946.htm

Nikczemny_Płód

2022-06-15, 06:59
Szukam historii o najmilszym człowieku na świecie.

W skrócie typ uwiódł jakąs babkę, potem jej męża, molestował ich córkę i chyba ona zaginęła po czym odnalazła się po latach.

Kiedyś tu był, tylko nie wiem czy nie podlinkowany z yt film historii o narodowcu w wykonaniu Testovirona:

„ Sluchajcie bylem po silowni, w Polsce, polazlem sobie na mokra saune, nie? I siedzial tam taki typowy k***a narodowiec, taki polaczek w morde j***ny, wytatuowany caly i zaczal tam napie**alac, ze "o chlopaki ja to bym jakbym murzyna zobaczyl to bym go zabil nie?" no i wiecie i tak dalej. Napie**alal, ze nienawidzi kolorowych i tak dalej i tak dalej, ja sobie mysle, ja mysle sobie "tak? czekaj polaczku jeszcze zobaczymy". No i sluchajcie, nastepnego dnia bylem z Mokebe na miescie w Gdyni, nie? Mokebe jest z Senegalu. I patrzymy ten narodowiec wychodzi rozumiecie, z galaxy, z dyskoteki razem ze swoja dziewczyna (fajna dupa). Ja mowie "czekaj k***a, zobaczymy teraz kto jest murzyn". I tak: zaszlismy go od tylu, ja go powalilem na ziemie, ta narodowska k***e i go trzymam, nie? A Mokebe podszedl do jego panienki (fajna dupa jeszcze raz podkreslam). I tak: ja trzymam tego narodowca i mowie "patrz k***o co teraz bedzie patrz sie na swoja zdzire" nie? I wiecie, Mokebe nawet nic nie musial robic, wyciagnal tylko swoja gale ze spodni ta polka jak to polka, zobaczyla czarna gale, mokro jej sie zrobilo i oddala mu sie sluchajcie na tym pie**olonym polskim chodniku w Gdyni. A ten narodowiec ktorego trzymalem krzyczal "Jezu k***a, przestan mu ssac, niech ci nie bedzie tak dobrze z tym murzynem, prosze cie przestan mu ssac, niee, chociaz udawaj ze on cie gwalci, niech ci nie bedzie tak dobrze z tym murzynem" nie? No i Mokebe z nia skonczyl, spuscil jej sie do ryja, do dupy, do nosa, no wszedzie jej sie spuscil. Ja puscilem tego narodowca nie? i ten debil zamiast, nie wiem, pojsc na policje czy cos, ta dziewczyne zaczal napie**alac ceglami, no zabil ja w koncu i my usiedlismy sobie na krawezniku z Mokebe, palimy blanta smiejemy sie z niego, a ten narodowiec k***a sie poderwal, w naszym kierunku skoczyl, my sie odsunelismy, wskoczyl na jezdnie i rozjechala go ciezarowka, fajnie nie? Rozjechala go ciezarowka i zdychal i jeszcze patykami go k***a tykalismy, j***na narodowska k***a. Mokebe sie smial, ja sie smialem i obaj poszlismy na saune, jebac k***a polskie narodowskie k***y j***ne biale smiecie k***a”

Czy znajdę to tu jeszcze?

UkrainskaOnuca

2022-06-16, 13:22
Hej. Wiem że kiedyś latały tu materiały z tego wypadku ( zdjęcia tego , co zostało Basi ) i chciałabym się dowiedzieć czy są jeszcze gdzieś w internecie? Macie linki? Jeśli tak to poproszę :)

Halman

2022-06-16, 13:26
UkrainskaOnuca napisał/a:

Hej. Wiem że kiedyś latały tu materiały z tego wypadku ( zdjęcia tego , co zostało Basi ) i chciałabym się dowiedzieć czy są jeszcze gdzieś w internecie? Macie linki? Jeśli tak to poproszę



śmiało dzwoń; 47 85 11 444

dance4life

2022-07-07, 07:45
Panowie, mamy na forum dobrego animatora - widzialem juz spory czas temu jego prace tutaj, a kiedys calosc na YT. Zachowalem jedynie GIFy fragmentow. Jakbyscie podeslali URL do calosci jego prac, byloby ekstra (pamietam, ze tez chyba druga czesc tej historii publikowal).











Udalo mi sie namierzyc :D

https://www.youtube.com/watch?v=B1GC6FOsKFI

Chybaty

2022-08-03, 21:49
Szukam filmiku w ktorym koles co spadl z jakiegos wieżowca
w warszawie lezy rozplaszczony na chodniku
X