18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poszukuję filmu/obrazka z tej strony. [ zbiorczy na prośby ]

Pimpek • 2010-06-12, 16:26
Witam, mam problem, otoz z miesiac temu widzialem na sadsticu film pokazujacy jak pewien koles kameruje babcie, ktora zalatwia swoje sprawy fizjologiczne prawie na drzwi samochodu. Na koniec filmiku staruszka sie speszyla i powiedziala `excuse me`... Kolejnym poszukiwanym filmem jest jak polak kameruje pewna Pania telefonem w samochodzie, a ona go straszy rodzina.


Pozdrawiam i z gory dziekuje!

Maciuuss

2022-01-21, 10:38
Ma ktoś może filmik jak gościu wbijaj do kościoła i roztrzelał wszystkich katolików plis pilnie potrzebuje

Halman

2022-01-21, 10:44
Maciuuss napisał/a:

Ma ktoś może filmik jak gościu wbijaj do kościoła i roztrzelał wszystkich katolików plis pilnie potrzebuje


nie ale mam coś takiego;

CrookerS

2022-01-21, 10:48
Chyba ci chodzilo o wariata z Nowej Zelandii :kawa:

Wlasie @Halman wstawil to :ok:

Czaki1m

2022-01-21, 18:42
Maciuuss napisał/a:

Ma ktoś może filmik jak gościu wbijaj do kościoła i roztrzelał wszystkich katolików plis pilnie potrzebuje



Mówisz i masz:

https://www.cda.pl/video/62656889d

chocolate_girl666

2022-01-21, 19:13
Ej ale wy wiecie ze to post pod którym ludzie szukają różnych rzeczy właśnie?
Destez napisał/a:

To nie google ziom



Ja dalej szukam mema gdzie gość r*cha zwłoki. Byłabym wdzięczna jakby jednak ktoś go miał

Szymekq

2022-01-23, 17:47
Jakiś czas temu widziałem tutaj filmik z łaską na stole i ekipą remontową.. Pomoże ktoś w odnalezieniu

Roxon

2022-03-07, 09:47
Szukam filmiku z murzynem z Czernikowa.

Beih9C3Y3

2022-04-02, 17:09
Szukam filmu na którym młody chłopak stoi sobie na moście, podchodzi do niego dwóch innych młodych, łapią go chyba za kostki i zrzucają z mostu. Szybka akcja, zabójstwo z zimną krwią bez zastanowienia.

Miejsce to gdzieś w Ameryce południowej prawdopodobnie Kolumbia czy Wenezuela. Na pewno nie Meksyk ani Brazylia.

~Angel

2022-04-02, 17:31
Beih9C3Y3 napisał/a:

Szukam filmu na którym młody chłopak stoi sobie na moście, podchodzi do niego dwóch innych młodych, łapią go chyba za kostki i zrzucają z mostu. Szybka akcja, zabójstwo z zimną krwią bez zastanowienia.
Miejsce to gdzieś w Ameryce południowej prawdopodobnie Kolumbia czy Wenezuela. Na pewno nie Meksyk ani Brazylia.



zrzut z mostu to kojarzę ten filmik
https://www.sadistic.pl/nauka-latania-vt534783.htm

Beih9C3Y3

2022-04-02, 22:16
Angel napisał/a:

zrzut z mostu to kojarzę ten filmik



Dzięki to ten filmik. Rok temu na mnie zrobił wrażenie i nadal robi. Gość nie żyje bo dwóm patusom z Kolumbii nie pasowała jego peruwiańska narodowość.

chocolate_girl666

2022-04-05, 14:34
DMT napisał/a:

Ja go mam...
Sama wdzięczność nie wystarczy. Wrzucasz tu 3 zdjęcia z podpisem "sadistic" i mem jest Twój...
Cena nie podlega negocjacji...



Nie dobijemy targu. Ale negocjator z Ciebie naprawdę dobry

Cenetrus

2022-04-14, 17:33
Czołem Sadole. Z początku inwazji formującego się na nowo związku radzieckiego na ukraine znalazłem w temacie zbiorczym filmik ukazujący walke ukrainca z ruskimi nagrywany z okna w bloku. Ukrainiec najpierw podjeżdża wozem opancerzonym u którego boku ginie, najpierw postrzelony kilka razy od frontu następnie ruski zabiega go od tyłu i dobiją serią z automatu przeszukałem 3 razy temat zbiorczy i poległem czy ktoś z użytkowników może wie o który filmik mi chodzi i ma link ? Zależy mi na nim bardzo bo chwyta za serducho. Pozdrawiam

sirmlcs

2022-04-14, 18:04
A to nie rusek dostał KIA ?
X