18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Poszukuję filmu/obrazka z tej strony. [ zbiorczy na prośby ]

Pimpek • 2010-06-12, 16:26
Witam, mam problem, otoz z miesiac temu widzialem na sadsticu film pokazujacy jak pewien koles kameruje babcie, ktora zalatwia swoje sprawy fizjologiczne prawie na drzwi samochodu. Na koniec filmiku staruszka sie speszyla i powiedziala `excuse me`... Kolejnym poszukiwanym filmem jest jak polak kameruje pewna Pania telefonem w samochodzie, a ona go straszy rodzina.


Pozdrawiam i z gory dziekuje!

powidel

2020-03-05, 18:41
Roxon,
лев против na jutub

Nikczemny_Płód

2020-04-03, 21:05
Szukam filmy jak matka 2 malym niggerom robi prank z nuttelą i jeden maly nigger kreci inbe a 2 maly nigger wymiotuje.

GrubySS

2020-04-12, 02:13
Szukam posta który kiedyś tu przeczytałem. Po tagach itp itd nie znalazłem.
Artykuł był o przetrwaniu w czasie kryzysu
Zaczynał się od tego że jak spuscisz wodę w kiblu to już po tobie
Było też o tym że broń można ogarnąć z każdego posterunku policji który jest pusty w czasie konkretnego kryzysu
Pomocy !!!

Ediss92

2020-04-12, 21:13
Szukam filmiku który tu był. Koles robiący sobie kakao w dupie

htf.04

2020-05-25, 01:14
Siema, szukam filmu (o ile istnieje) z tragedii w Bukowinie Tatrzańskiej. Ktoś widział, ktoś wie?

tw...........el

2020-06-07, 14:57
Szukam tego samego video tylko z inną muzyką w tle.
100% pewniak że kojarzycie


Batman666

2020-06-10, 10:34
witam poszukuje wysokiej jakosci nagran z egzekucji ktore tu widzialem filmik mial chyba tytul "rzeznia" i byl podzielony na dwie czesci nagranie full hd zblizenia i zwolnione tempo pelna profeska :) kojarzy ktos moze ?

Batman666

2020-06-12, 14:08
jest tego masa :) ale nie ma tego ktorego szukam :( na hardzie byl chyba jeden dzien potem zostal usuniety :(

Nikczemny_Płód

2020-06-29, 06:37
Angel,

Na pewno kojarzysz tego gifa z Zosia i Eliza z rodziny zastępczej jak opie**alaja jakiemuś typowi gale.

Oczywiście tak dwie podobne aktorki - divy. Czasem ktoś wrzucał w komentarzu na hardzie.

Pomożesz znaleźć?

veggiefryd

2020-06-30, 12:27
Widziałem tu ze 3 lata temu króciutki filmik. Był to niby początek znanej piosenki i zaczynało się jak oryginalny teledysk ale wraz z kulminacją i wejściem konkretnej muzyki wstawione było plaśnięcie ku*asem w twarz Pani (bodajże blondynki). Zgranie z dźwiękiem tej przeróbki było perfekcyjne. Piwek też było sporo. Niestety nie mogę znaleźć i nawet nie pamiętam co to za kawałek był. Samo wejście było jak coś z stylu wejścia perkusji w In The Air Tonight Phila Collinsa i w tym ostatnim uderzeniu perkusji ten kutach na twarz wstawiony. Wspomożecie ?
X