18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poszukiwany sprawca wypadku (DK 75 Nowy sącz – Tarnów)

Ha...........ng • 2017-08-13, 19:38
Szukamy świadków tego zdarzenia, nagrania. Jeżeli ktoś byłby w posiadaniu informacji, nagrań tego wypadku prosimy o kontakt z komisariatem w Łososinie Dolnej, tel. 18 444 90 41 lub bezpośrednio do uczestnika zdarzenia na adres mailowy rlibox@wp.pl

KoniecZartow

2017-08-14, 00:18
Oooo k***AAaaaaaaaAAAAaa...AAAA...aa...i wszystko jasne :hitler: :krejzi:

misiopysio123

2017-08-14, 00:41
Nikt nikogo nie wsadzi, ubezpieczyciel bedzie sie do usranej smierci odwolywac - mialem identyczna sytuacje w rodzinie i pozdrawiam z tego miejsca ubezpieczyciela na litere P.

mazga50

2017-08-14, 00:59
saves napisał/a:

Najgorsze w takich przypadkach jest to, że k***a która to wszystko spowodowała siedzi u siebie w ogródku i robi grilla z rodziną. A to właśnie ten ch*j powinien leżeć w rowie z rozłupaną czaszką. Przejrzeć monitoringi sklepów i banków w dalszej drodze. Może coś mają.



Logowanie komórek na tej trasie sprawdzić, wszystkie monitoringi i znajdą debila. Albo w końcu ktoś się znajdzie z kamerką, kto jechał z naprzeciwka. Albo po typie i kolorze auta, a może i po uszkodzeniach szukać. Tylko żeby przynajmniej wojewódzka to wzięła, bo jak to się okaże miejscowy to łeb sprawie ukręcą.

mateuszsadoltzr

2017-08-14, 01:05
O k***a to nie jest krzyk przerażenia,często jeżdze tą trasą i tam stoją k***... znaczy prostytutki i gosciu to zauważył i sie uciszył

vass

2017-08-14, 01:18
Miałem gorszy wypadek nie z mojej winy, jechałem z żoną i córką. Nikt mordy nie darł :)

W............R.

2017-08-14, 04:00
Wrzuć nieprzyśpieszony film, to spróbuję metodą pikselową i różnymi swoimi trickami jakoś odtworzyć rejestrację.

Nie obiecuję, ale się postaram.

wizytka

2017-08-14, 07:22
"O patrz... o krwaaaaaa..." Przej***na sprawa. Mam nadzieję, że typa znajdą i dopie**olą solidną karę. Natomiast tutaj jest nauczka jak chodzi o montowane kamerki. Jak już chcesz nagrywać to zainwestuj 100 więcej i kup kamerkę, która do czegoś się nadaje a nie jakieś gówno które nie bardzo nawet pozwala na rozpoznanie marki samochodu.

waloos

2017-08-14, 12:08
To wygląda tak jakby kierownica była po prawej stronie. Samochód zaczął wracać na swój pas dopiero wtedy jak prawe siedzenia złapało widok pojazdu z naprzeciwka.

Jeśli tak było to kierowca jest idiotą bez wyobraźni. Choć sorry, to nic nie zmienia. Gdyby była z lewej to też byłby idiotą bez wyobraźni, na dodatek ślepym.

nano50

2017-08-14, 15:16
Co się tak czepiacie tych kamerek? Lepiej mieć taką niż nie mieć żadnej. Sam zamontowałem kamerkę za 100, bo szkoda mi kolejnych dwóch stów. Nie zamierzam filmów nią kręcić tylko chcę mieć dowód, że ktoś mi wymusił, lub że ktoś mi pod maskę wbiegł. Nic ponadto.

bachor666

2017-08-14, 16:49
Kierowca Toyoty krzyczał nie ze strachu tylko ze świadomości, że fury już nie ma a leasing pozostał.

snik0

2017-08-14, 18:11
trzeba było zamontować kamerkę a nie ogórek od teściowej z piwnicy to by było widać na nagraniu

Wiewór

2017-08-14, 19:46
Ale facet się nie popisał. Trzeba umierać jak mężczyzna.

saves

2017-08-15, 11:04
HrabiaCzarneWiadro napisał/a:


Bardzo nieścisłe - to byłoby odbicie z samochodu, który jechał ZA nagrywającym ;]



Spokojnie. W lusterku zobaczyliby reflektor samochodu jadącego za nim, a w nim odbicie tablic sprawcy. :D