topic

Poświęcenie

krzyks_08.0 • 2018-05-16, 09:36
To mogło być dziecko :roll:Ale przecież to był "tylko" pies 8-)

Pantilion

2018-05-16, 09:49
Chyba jawna głupota. Ryzykować życie dla czegoś co przypomina raczej szczura niż psa

100Burned

2018-05-16, 10:00
Nie dziwię się. Dla niektórych pies to członek rodziny, dziewczyna instynktownie próbowała go bronić.

Kilka lat temu, gdy posesja nie była ogrodzona mój pies był normalnie podpięty na takiej uprzęży jeżdżącej po drucie (jak tramwaj) żeby miał większą swobodę dookoła budy niż przy klasycznym łańcuchu. W nocy został zaatakowany przez znacznie większego psa, który komuś sp***olił. Chyba.

Wypadłem z nożem kuchennym na sk***iela i go przegoniłem a potem jak pomyślałem to k***a. Mógł być wściekły, mógł mnie uj***ć a wielkie to było bydle.

Normalnym jest gdy właściciel broni psa, nawet gdy wiąże się to ze sporym ryzykiem.

wormgoro

2018-05-16, 10:00
Ale h*j musi jechać lewym pasem :)

janlew

2018-05-16, 10:03
Ależ czysta głupota. Ja bym się najwyżej pofatygował i spróbował zatrzymać go butem. Na jej miejscu, i o ile to jej własność. Bo ja to generalnie jestem przeciw przebywaniu psów w strefie publicznej. Tak samo jak tygrysów czy krokodyli. Na własnej ziemi, zabezpieczone łańcuchem trzymaj se i wściekłe wilki, ale strefa publiczna powinna być wolna od drapieżnej nierogacizny.
Cytat:

Nie dziwię się. Dla niektórych pies to członek rodziny


Generalnie dla dzieci, już u dorosłych to raczej objaw lekkiej choroby psychicznej lub nawet miękkiej zoofilii (spanie czy lizanie się z psem).
Cytat:

Normalnym jest gdy właściciel broni psa, nawet gdy wiąże się to ze sporym ryzykiem.


Normalne, ponieważ jest to własność. A własność rzecz święta i należy jej bronić. Do tego zresztą służy pies. Tylko czy ratowanie psa za cenę życia, to nie lekka przesada? Jeszcze chłopa ryzykującego życie, broniąc ostatniej krowy na przednówku mógłbym zrozumieć.

100Burned

2018-05-16, 10:23
janlew napisał/a:


Generalnie dla dzieci, już u dorosłych to raczej objaw lekkiej choroby psychicznej lub nawet miękkiej zoofilii (spanie czy lizanie się z psem).Do psa się można przywiązać zwłaszcza w świecie frajerów, kurew, obłudników, konfidentów, korposzczurów- karierowiczy, socjopatów, hipokrytów etc. Pies Ci nie wbije noża w plecy, zawsze cieszy się na Twój widok, zawsze stanie w Twojej obronie, jesteś dla niego całym światem. To że nie jest DO KOŃCA I W PEŁNI samoświadomy, choć zdaje sobie sprawę ze swojego istnienia, ma emocje itd nie przeszkadza w traktowaniu go poważnie.

Ja tam bym psa bronił ryzykując życie. Z resztą już raz tak było.

~..........

2018-05-16, 10:24
Cytat:

Nie dziwię się. Dla niektórych pies to członek rodziny, dziewczyna instynktownie próbowała go bronić.


Jakby ta zj***na p*zda nie leciała na czerwonym to by k***a problem nie wystąpił.

Gość z auta powinien wysiąść i jebnąć jej z plaskacza w pysk na otrzeźwienie a jakby zapytała o co chodzi to drugi i tak do skutku.

janlew

2018-05-16, 13:01
100Burned napisał/a:

...To że nie jest DO KOŃCA I W PEŁNI samoświadomy, choć zdaje sobie sprawę ze swojego istnienia, ma emocje itd nie przeszkadza w traktowaniu go poważnie.
Ja tam bym psa bronił ryzykując życie. Z resztą już raz tak było.


Tja tyle że tę niby "świadomość" udowadnia test lustra, który zdaje nawet sroka. Nie ma zresztą o czym gadać, jak ktoś chce dla bydła i nierogacizny poświęcać życie czy zakładać z nimi rodzinę, wolna wola. Jak i moja, uważać to za kretyństwo.

Argeusz

2018-05-16, 13:55
Nienawidzę zjebów puszczających swoje szczury luzem. Potem taki wlezie pod auto albo zbliży się do mojego psa, który jest NA SMYCZY i płacz, że z puszka zrobiły się 2 części.

100Burned

2018-05-16, 14:53
janlew napisał/a:


Tja tyle że tę niby "świadomość" udowadnia test lustra, który zdaje nawet sroka. Nie ma zresztą o czym gadać, jak ktoś chce dla bydła i nierogacizny poświęcać życie czy zakładać z nimi rodzinę, wolna wola. Jak i moja, uważać to za kretyństwo.Psy oblewają test lustra z uwagi na wzrok a nie inteligencję.

Napisałem że pies to często członek rodziny, nie pisałem nic o zakładaniu rodziny z psem. Wiesz, posiadanie psa nie wiąże się z r*chaniem go w dupę. Serio.

vass

2018-05-16, 15:56
Mnie zastanawia inna rzecz, osobnik płci żeńskiej a taki refleks, przecież 90% rozdarło by ryja wpadło w histerię, a zanim by pomyślało, że trzeba działać, psa by już nie było. Trzeba by sprawdzić tę laskę, czy nie ma pindola :)

Tudeski

2018-05-16, 15:59
No ja cale zycie wychowany z psami i smierc kazdego z nich przezywam jak wlasnego dziecka, choc dzieci nie posiadam, ale za swoim psem stanalbym murem nawet 1 v 10. Tym bardziej, ze on by tego oczekiwal.

muczin

2018-05-16, 16:21
Jakby trzymała psa na smyczy, jak należy, nie byłoby tej akcji.

lm65

2018-05-16, 16:31
Tu nie ma co rozpamiętywać,stało się i tyle.
Gratulacje dla kierowcy za błyskawiczną reakcję.
Pewnie byłby materiał na harda, ale lepiej że tak to się skończyło.

Mors_Nigra

2018-05-16, 17:11
@vass reakcje o której mówisz występuje u kobiet które najzwyczajniej na świecie nie zostały nauczone samodzielności. Ta najwyraźniej należy do odsetka który radzi sobie na własną rękę.

@wormgoro to jest MIASTO a nie droga szybkiego ruchu/autostrada, może sobie jechać takim pasem jaki mu pasuje na zjazd gdziekolwiek.