18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Postępowa logika w natarciu!

Frankorus_YT • 2019-12-09, 19:10
A czy wy wiecie jak odróżnić kobietę od mężczyzny?


mygyry

2019-12-09, 19:25
Pokolenie naszej przyszłości...

ARock

2019-12-09, 19:28
k***a niech już wreszcie coś pie**olnie w te planete, bo już tego nie wytrzymie..
Bogowie, UFO-ludki, Anunnaki, czy ch*j wie co tam jeszcze,
k***a gdzie są, jak ich potrzeba

:lodowka:

silwerbalk

2019-12-09, 19:32
Serio jak bym był na jednej wyspie z tymi zjebami to albo po tygodniu wieszam się na palmie albo uciekam do dżungli i zaczynam na nich polować i odpie**alam partyzantke włącznie z podpaleniami ich wioski muminków :evil: odj***ło by mi strasznie i albo ja albo oni....

mygyry

2019-12-09, 19:41
silwerbalk napisał/a:

Serio jak bym był na jednej wyspie z tymi zjebami to albo po tygodniu wieszam się na palmie albo uciekam do dżungli i zaczynam na nich polować i odpie**alam partyzantke włącznie z podpaleniami ich wioski muminków odj***ło by mi strasznie i albo ja albo oni....



Nie musiałbyś uciekać do dżungli jako identyfikujący się morderca/kanibal/nekrofil miałbyś pełne wsparcie

silwerbalk

2019-12-09, 19:53
mygyry napisał/a:

Nie musiałbyś uciekać do dżungli jako identyfikujący się morderca/kanibal/nekrofil miałbyś pełne wsparcie



Myślisz że jak bym tak co noc przychodził i odjebywał jednego z nich by go potem skonsumować.... Bili by brawo i krzyczeli so tolerant......so prosperity...... I zero reakcji z ich strony...

:shock:

panciuszko

2019-12-09, 20:12
Kiedyś takich ludzi sie zamykało w śmierdzącym rynsztoku a dzisiaj są przykładem. Pytanie tylko kto ich finansuje i wspiera takie akcje. Doskonale zdaje sobie sprawe z tego że aborcja to śliski temat ale jak już się coś reprezentuje to trzeba mieć jakieś solidne argumenty a nie k***a jak już się jest na straconej pozycji to drzeć jape albo pie**olić że ktoś jest irytujący. JApie**olE k***AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

mygyry

2019-12-09, 20:21
silwerbalk napisał/a:

Myślisz że jak bym tak co noc przychodził i odjebywał jednego z nich by go potem skonsumować.... Bili by brawo i krzyczeli so tolerant......so prosperity...... I zero reakcji z ich strony...



Człowieku jeszcze byś miał naśladowców, odpisali by ci literkę do lgbtsp***olenie i mógłbyś się realizować, bo to tylko percepcja

Je...........ik

2019-12-09, 20:29
Trzymajta mnie w pięciu bo zabije dziesięciu




aaaaaaaaaaaaaa

2019-12-09, 20:38
Na razie oglądnięcie tego dzieła sobie odpuszczam. Ale na miniaturce ta ""pani"" po lewo profanuje barwy LPGT. Zamiast 6 barw jest 7. Prawilna TĘCZA!!!

saves

2019-12-09, 20:44
Mężczyzna dawniej:
-Jestem Jezusem, Napoleonem i Stalinem!!!
-OK, zamykamy go w psychiatryku.
Mężczyzna dzisiaj:
-Jestem kobietą i masz to uszanować!!!
-OK, w porządku.

NataliaW

2019-12-09, 20:44
Tacy głupi to typowi wyborcy PiSu. Oh wait to nowocześni, inteligętni, postępowi, wykształceni etc.
Trzeba dalej zwalczać kościół i propagować islam, LGBT, multikulti i u nas będzie tak kolorowo pięknie

Ch...........on

2019-12-09, 21:03
Lewaki i prawaki się przekomarzają a tak naprawdę jedni i drudzy chcą ograniczać prawa i mówić mi co mogę robić a czego nie mogę.

mygyry

2019-12-09, 21:09
CharlesManson napisał/a:

Lewaki i prawaki się przekomarzają a tak naprawdę jedni i drudzy chcą ograniczać prawa i mówić mi co mogę robić a czego nie mogę.



Która prawica chce coś ograniczać?

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-12-09, 21:14
A dostęp do antykoncepcji To kto w Polsce ograniczył pod pretekstem nadużywania,jak hery??