topic

Postęp i nowoczesność

~phrontch • 2019-07-15, 01:01
Nowoczesna i wyzwolona kobieta postanowiła wziąć udział w mszy świętej, akcja z São Paulo

silwerbalk

2019-07-15, 13:22
HAL9000/2 napisał/a:

w 0:17 myślałem ze sie jeszcze na niego rzuci jak w wrestlingu...

Właśnie to sobie wyobraziłem...... Ale to by była mega poj***na akcja

:-)

xv89

2019-07-15, 14:02
ph5i5 napisał/a:

Twoj komentarz jest dowodem na to, ameby sa wsrod nas, w dodatku probuja zaistniec na sadolu. Marnie bo marnie, ale jednak.
To nie katolicki Bog a Chrzescijanski - dasz rade zapamietac, czy jeszcze nie ten poziom ogarniecia bo ewolucja miala laga?

Tęczowemu Szymonkowi poj***ł się sadistic z wykopem na którym tęczowe ameby mają swoje kółeczko wzajemnej adoracji i się wzajemnie "tolerują"...

M00nSpeLL

2019-07-15, 14:06
szanuje

MalcolmX napisał/a:

Oświadczył niezwykle przenikliwy umysł i prawdopodobnie poszedł zagłosować na Trzaskowskiego albo innego Biedronia

w sumie lepiej na biedrę niż korwina.

zakmen

2019-07-15, 14:15
@ph5i5

Co za różnica. To sekta i to sekta.

8artosh

2019-07-15, 14:29
Swinkwizytor napisał/a:

Kościół ciągle robi więcej złego niż dobrego...
Wszystkich wyżej wypowiadających się dobrze na kościół jest mi żal,
zaczynacie myśleć jak konserwatywny wschód...

ph5i5 napisał/a:

Twoj komentarz jest dowodem na to, ameby sa wsrod nas, w dodatku probuja zaistniec na sadolu. Marnie bo marnie, ale jednak.
To nie katolicki Bog a Chrzescijanski - dasz rade zapamietac, czy jeszcze nie ten poziom ogarniecia bo ewolucja miala laga?

Dam radę zapamietac, że Twój chrześcijański bóg to taki sam zwyrol jak muzułmański, tępa amebo.

Rocco007

2019-07-15, 14:39
hehehehehehe, dla mnie śmieszne :)

FralTral

2019-07-15, 15:02
ph5i5 napisał/a:

lol jak by to mialo znaczenie

radek1600

2019-07-15, 15:34
Zwolenników kościoła jak i przeciwników umieściłbym na stadionie dając im możliwość zabrania ze sobą pałki lub maczety, natomiast resztę ludzi normalnych miało by miejsce na trybunie w celu obejrzenia spektaklu :-)

zonkyZonk

2019-07-15, 16:11
Prawie jak ninja to zrobiła.

donkapusta

2019-07-15, 20:03
Pierwszy raz widzę lochę z torebką.

kefalos

2019-07-15, 20:29

Nie wiem co miała twoim zdaniem ewolucja ale na pewno wiadomo kto tu jest amebą

Warchlak1920

2019-07-15, 21:06
kefalos napisał/a:

Nie wiem co miała twoim zdaniem ewolucja ale na pewno wiadomo kto tu jest amebą

Konkurs na największą amebę wygrywasz na razie Ty, skoro nie ogarnąłeś jak się kogoś poprawnie cytuje.

M00nSpeLL napisał/a:

w sumie lepiej na biedrę niż korwina.

Ja tam sympatykiem Korwina raczej nie jestem, ale miło, że nie wstydzisz się swoich poglądów i orientacji. Nie popieram, ale szanuje za szczerość.

Da_Ace

2019-07-17, 10:55
C0C0JUMBO napisał/a:

Ogolnie mam wyj***ne na księdza, ale Zrób tak lewakowi na paradzie pedałów to od razu tvn-y i inny syf pokażą na cały świat brak tolerancji, homofobie i zacofanie w PL...

Ogólnie mam wyj***ne na kazda religie ale szanuje to ze ktos w coś wierzy a ta gruba k***a to j***na atencjuszka i bezmozg. pie**ole parady równości i różnego rodzaju kościoły ale jesli wchodzisz do któregoś ze środowisk to szanuj to miejsce

SeJano

2019-07-19, 18:55
Od kiedy tu się broni sekty gwałcicieli darmozjadów i dewiantów seksualnych?