18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Postarzanie produktów - Spisek Apple

KlintMeister • 2014-09-10, 23:00
Witam wszystkich użytkowników.

Ostatnio pod, którymś tematem wybuchła gównoburza na temat smartfonów, więc chciałbym podzielić się z wami, krótkim filmem na temat teorii spiskowej firmy Apple.



Według MNIE ceny produktów firmy Apple są za wysokie jak na to co sobą reprezentują. Poza systemem operacyjnym, który jest bardzo dobry.

Nie było, sprawdziłem dokładnie.

P.s. Pierwszy komentarz otrzyma 300 piw.

kamuha

2014-09-11, 00:38
nie słyszałem o jakimś przymusie kupowania wyrobów Apple. Nie podoba się to nie kupuj.

~Beny

2014-09-11, 01:08
Mi sie śmiać chciało jak w jakimś dokumencie o apple było o tym jak to w którymś z modeli iphone'a (chyba w 4) siri oznajmiała że odchodzi, ale nic straconego, bo mogą się ponownie spotkać. W nowszym modelu.

oc...........an

2014-09-11, 01:19
O k***a stary! odkryłeś amerykę!!!1111 A tak na serio, to Apple nie postarza swoich produktów, a tylko "dozuje" funkcje, żeby móc co roku wypuszczać telefon, który miałby funkcje których nie ma poprzednik. Gdyby na raz doj***liby wszystkie zdobycze techniki to by nie mogli wypuszczać nowy model co roku. Wot i sekret :P

A co do spisku, to owszem, jest taki i nazywa się "Spisek żarówkowy":


Mmanius

2014-09-11, 01:21
Mnie tu to spiskiem smierdzi.

lunio86

2014-09-11, 01:41
Co za debile w kolejkach, cieszą się jakby wygrali drugie życie

BrunerOvned

2014-09-11, 01:55
Na początek proponuję Autorowi opanować stawianie przecinków, a potem pobawimy się w postarzanie :)

WhoCaresAboutNik

2014-09-11, 02:55
^Direx
Jaki wizjoner? Jak Gates prezentował tablety to przeszło to bez echa, jak Jobs prezentował iPada to wszyscy srali po gaciach. Tak samo było z PDA, wcześniej były i trzymały się dobrze, teraz szumnie nazywane Smartphonami, było wcześniej, Jobs pokazał i znowu szał. iPod? Przecież też były mobilne urządzenia do odtwarzania na rynku w tamtej chwili.

NieWiemZeWiem

2014-09-11, 07:52
iphone jest dla p*zd. Jedyne co jest fajne to ipad ale i tak kupie inne firmy. A najleszy telefo t HTC i nigdy nie bede mial innego, no chyba ze firma jebnie

wajnona

2014-09-11, 08:18
A mi za to w mojej piątce zaczął walić sie wyświetlacz, mam w muzyce jakieś dziwne nagrania niby z chmurki, które pierwszy raz widzę, a chmurki w dodatku nigdy nie używałam... I dziwnym trafem zaczęło sie kielbasic kilka dni po prezentacji srajfona 6 :D W tym chyba serio musi coś być.

Nikczemny_Płód

2014-09-11, 08:31
Niestety, ale producenci innych marek sami wymuszają na użytkownikach zakup iphone'a - czemu?

Od chyba 2007 roku kupuje głównie sony ericssony - powód prosty, wytrzymalsze od większości gówien typu samsung, w tedy jeszcze od siemensa (benQ), motoroli, LG.

SE cechowało też to, że są telefonami bardzo ładnymi i dobrze wyposażonymi (raczej byłem zawsze posiadaczem serii Walkman).

Ostatni SE jaki posiadam to WT19i - moim zdaniem jeden z lepszych smartphone'ów w historii tych urządzeń. Urządzenie z połowy 2011 roku:

Qualcomm MSM8255
5 Mpx - robiący na prawdę fajne zdjęcia (do czasu...)
Bardzo głośny
Dobra jakość dźwięku
Gorilla glass

Ten telefon ma wszystko i jest przede wszystkim... Telefonem, 10.5cm - mały ch*j (dosłownie) : D Mieści się wszędzie, idealnie się go trzyma, dobra jakośc rozmów i wytrzymałość na poziomie legendarnych Nokii:
Przeżył wodowanie, niezliczona ilość upadków, w tym podczas biegania jebnął tak mocno, że pękł ekranik i... dalej bez problemu działa.

Boję się co będzie jak ten telefon mi w końcu szlak trafi... Jedyną alternatywą będzie... Iphone.

Szukam telefonów solidnych, z dobrym aparatem, względnie małych. W ofercie firm wiodących sytuacja wygląda tak:

Samsungi - ogromne, brzydkie i z mega ch*jowych materiałów. Sztandarowy model S5 jest zajebisty pod względem bebechów, ale trzymając go, odnosiłem wrażenie, że to fajna zabawka do 1 upadku. No i 14.5 cm - ja pie**ole...

Nokia - niestety, nic z niej nie zostało. Nie ma co pisać nawet.

LG - LG idzie w wielkość, choć Nexus jest zjadliwy.

HTC - dobra wytrzymałość, dobre bebechy, niestety ich design dla nie jest odrzucający. HTC One jest nawet ładny ale ten brak przycisku fizycznego i wielkość...

No i mój ulubieniec sprzed lat: Sony - marka ta poszła w ch*jowym kierunku. Małe telefony, na całkowicie czystym systemie pracują mega ch*jowo, po prostu ch*jnia z grzybnią i to po całości. Całkiem fajna XPeria m2 też jest duża.

Xperie Z i pochodne to jest jakieś zmutowane coś, normalnie telewizory jakie miałem będąc 5 letnim brzdącem - nie do użytku, gadżet dla paniulek z torebeczkami i gimbusów - sory, ja z plecakiem nie chodzę ani z torebką.

Ładują tysiąc pięcset pixeli, szmy jak jasna cholera, co to jest?


Dodajmy, że android to ch*jowy system, którego aktualizacje celowo abo i nie pogarszają jakosć telefonów. Na androidzie 4.0 starsze xperie robiły mega ch*jowe zdjęcia, 10 razy gorsze niż na GB (na ktorym dalej siedze...)


Dlatego niestety drodzy producenci... I użytkownicy którzy piszą, że apple to gówno - wiem, że jak mój SEWT19i wyzionie ducha to kupuje 5s'a 16GB i dziękuje za to co oferuja inni.

Wiem, że przepłacę około 500zł, bo ten telefon jest warty około 1300zł biorąc pod uwagę bebechy, wykonanie i wygląd. ALe jednocześnie będe miał mały telefon ze świetnym aparatem i dużą wytrzymałość.

Moi znajomi mają te 4s już 3-4 rok i są zadowoleni.

Nie piszcie ze ajfon to gówno - to telefon dla kogoś kto chce zwyczajnie, dzwonić, pstryknąc fajne zdjęcie a nie k***a grać. :roll:


Inna sprawa, że nie lubiętej marki ani jej marketingu... No i podejście do klienta też ch*jowe.


(w między czasie miałem 3 nokie dotykowe, 4 samsungi w tym SII , dwie nowe xperie)

bloodwar

2014-09-11, 09:28
Agata_Bjacz napisał/a:

No i 14.5 cm - ja pie**ole...



Przynajmniej można się pochwalić że ma się prawie 15 cm w spodniach :)

slannesh

2014-09-11, 09:54
Agata_Bjacz

ZTE

Novac

2014-09-11, 10:00
Przez tego lektora nie dałem rady obejrzeć do końca :/

Re...........ms

2014-09-11, 10:36
ja mam srajfona 4S i to jest pierwszy i ostatni srajfon jaki kupiłem... następny będzie nexus :)

thqpo

2014-09-11, 11:35
Przecinki w opisie tak sobie powpie**alałeś w przypadkowych miejscach, nie?