18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

favi_fav

2017-01-02, 20:23
hehe




(Drodzy Admini, ten komentarz rzeczywiscie wyczerpuje temat, jest przemyslany i prosze o jego zostawienie ;) )

toad

2017-01-02, 20:31
Czy nawet tutaj muszę tego imbecyla oglądać? Ja pie**ole weźcie go wyślijcie do szkoły czy biblioteki żeby choć trochę jego mózg włączyć aby był zdolny cos sensownie powiedzieć. Dziennikarze zrobili z niego takiego wioskowego głupka a reszcie się to podoba. Ja pie**olę, hehe

nwonigers

2017-01-02, 20:36
up a kim ty jestes? wypowiadasz sie lepiej od niego ale bedziesz cale zycie zwyklym szarakiem zapie**alajacym jak murzyn na plantacji bawelny. On cos w zyciu osiagnal ty nie. On ma dobrze skakac a ty dobrze jedynie plujesz sie w internecie albo podajesz frytki klientom w mcu. Humanista pie**olony...

Moby_Dick

2017-01-02, 20:39
Głupie pytanie, mądra odpowiedź.

maderfakermen

2017-01-02, 20:42
jak chłopaczyna zajmuje miejsce na podium to po ch*j mu umieć liczyć logarytmy.

toad

2017-01-02, 20:55
k***a, proszę Was. Koło ch*ja mi lata co osiągnął, komu obciągnął, itd.. Nie musi mieć dyplomu ale niech chociaż przeczyta jedną książkę aby poszerzyć choć odrobinę swoje słownictwo. Na prawdę Was to bawi jak błaźni się w tv i robi za wsiowego głupka na etacie? Można sobie pożartować, pośmiać się ale to już jest irytujące i wk***iające jak reprezentant Polski zachowuje się jak ćwierć mózg a reszta klaszcze na każdą jego gównianą wypowiedź. Co do mojej osoby to nigdy nie chciałem być sławny a żyje mi się dobrze, nie narzekam ale dziękuję za troskę. Hehe... :idzwch*j:

mygyry

2017-01-02, 21:15
@toad On pali głupa od czasu, aż został z tego powodu sławny, to z nim kręcą reklamy nie z całą szerzą innych sportowców, zrozum, że teraz albo świecisz gołą dupą, albo robisz z siebie idiotę, ilu widziałeś noblistów w reklamach lub na pierwszych miejscach w zarabianiu kasy? Skoki raz mu wychodzą a raz nie a za swoją rozpoznawalność może zarabiać cały rok

Inoquez

2017-01-02, 21:22
podobne wywiady można by było robić w klasach specjalnych gimnazjum czy podstawowych, tylko nikt tam nie jest skoczkiem narciarskim niestety, ale patrząc na tego matoła czy innego ziobre albo kubackiego to zdawać by się mogło, że oni właśnie z takiej szkoły są wzięci. Swoją drogą jak to jest, że taki Ziobro, Murańka, Hula, Kubacki jeżdżą po całym świecie reprezentują Polskę od ładnych paru lat i kompletnie żadnego progresu z ich strony nie ma, w innych reprezentacjach jak ktoś jest słaby to się go wymienia albo wypie**ala, a jak nie ma na kogo to po kiego grzyba ich utrzymywać promować? takimi skoczkami jak ci wymienieni to mógł by być każdy kto był by w stanie zjechać z tego rozbiegu i osiąść na buli.

mygyry

2017-01-02, 21:27
Inoquez, No tak wygranie zawodów drużynowych, przechodzenie do drugiego etapu i łapanie się do 10 to faktycznie, żaden progres. ty byś Pewnie zostawił brązowy ślad na rozbiegu, gdyby ci przyszło z niego zjechać.

Inoquez

2017-01-02, 21:37
tępy nieuku pokroju żyły, a czy w tej druzynie był murańka? albo hula? czy też ziobro? bo chyba jedyne skoki jakie znasz to swoich cycków jak zbiegasz po schodach

i w którym miejscu masz powiedziane, że ja bym zjechał ?

decode21

2017-01-02, 21:39
Małysza i tak elokwencją niszczy. Pamiętacie jak Adaś udzielał wywiadów, to już lepiej Żyły się słucha.

BrianGriffin

2017-01-02, 22:17
Jeszcze jak powie coś śmiesznego to jest spoko, ale często oglądam zawody i jak po skoku do kamery próbuje coś odpie**alać to wygląda na upośledzonego i normalnie mi wstyd za Polske :-x

No ale niech skacze i zarobi na życie, bo jak wiadomo kariera sportowa jest krótka. On raczej dyrektorem sportowym PZN nie zostanie.

T0B1

2017-01-02, 22:46
Nie wiem czy on trolluje czy serio taki jest, ale do skakania mózgiem być nie trzeba - fajnie, że się chłopak w tym odnalazł.