18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BrianGriffin

2017-01-03, 08:47
Nikczemny_Płód napisał/a:


Sam mam wyzsze wykształcenie techniczne, kierownicze stanowisko, ponad 3000 netto i 26 lat. I co mi po tym? Nic. Mieszkania nie kupie, dzieci nie utrzymam, świata nie pozwiedzam, jedynie się garba dorobię.



Może nie na temat, ale kierownicze stanowisko 3000 netto? ;-)

dr.benzoesan

2017-01-03, 09:25
Sport to ciężka praca. Też ciężko pracuję na swoim i powiem jedno: ogólnie to nie jestem zbyt gadatliwy, a jakby jeszcze na każdej przerwie ktoś do mnie z kamerą podchodził - to najszczerzej bym sobie z niego lub sytuacji prześmiewczy megasarkazm popełniał. Kto wie może ku jego pamięci kiedyś pomnik powstanie z podpisem "hehe"- a po Was nie ...chyba że ten na cmentarzu

jadowita20

2017-01-03, 10:24
up Briangriffin w swojej jednoosobowej pie**olonej firemce sprzedającej próżniowo zapakowany obornik koński zapie**alając 18godzin na dobę :)

KiKiZ

2017-01-03, 10:59
@up

zmien nick z jadowita, na upośledzona umysłowo, myśle że będzie bardziej adekwatnie...

dzorczKlunej

2017-01-03, 12:07
@up Czujesz się samotny i chcesz kogoś ściągnąć do swojej pieczary umysłowego sp***olenia?

toad

2017-01-03, 12:31
Widzę, że niektórzy mają mega kompleksy bo nic w życiu nie osiągnęli i posiłkują się "sławnymi" ludźmi aby te kompleksy leczyć. Skoro Piotrek reprezentuje kraj to powinien od czasu do czasu wypowiedzieć się z sensem i bez tego swojego pie**olonego "hehe". Śmieszkować można ale z umiarem. Jego wszelkie wywiady jedynie świadczą o inteligencji na poziomie 4 letniego dziecka. Przestańcie się spuszczać nad głupimi wywiadami i brakiem umiejętności sensownej wypowiedzi bo to świadczy też o tym jaki jest nasz naród. Co z tego, że on "coś" osiągnął a Ja przykładowo zarabiam 3k netto? Czy w związku z tym mam pochwalać błazenadę sportowca, który ma np. pewne braki w umiejętności sensownej wypowiedzi? Koło ch*ja mi lata co on osiągnął niech od czasu do czasu wypowie się godnie jako reprezentant naszego kraju a nie jak ameba umysłowa. Hehe...

Wykalaczek

2017-01-03, 13:33
Serio jest to warte wrzucenie w neta? Gosciu walac jakies teksty z dupy mysli ze jest smieshny

SerialKiller

2017-01-03, 17:54
Piotruś jak zawsze pozytywnie, nie rozumiem tych zjebów co sobie z gościa robią beke może i najsprytniejszy nie jest ale żeby skakać najwyraźniej nie musi.

BrianGriffin napisał/a:



Może nie na temat, ale kierownicze stanowisko 3000 netto? ;-)



W McDolanie chyba nawet nie całe 3

Nikczemny_Płód

2017-01-03, 19:24
BrianGriffin napisał/a:



Może nie na temat, ale kierownicze stanowisko 3000 netto? ;-)



Ponad, i nie 3050 ;) Ale i nie 4000. No i osiągnięte jeszcze w trakcie studiów.

Osoby z branży na identycznych stanowiskach mają od 4500 do 5600 netto, i min. 35 lat na karku ;)

Pyro25

2017-01-03, 20:11
nwonigers napisał/a:

up a kim ty jestes? wypowiadasz sie lepiej od niego ale bedziesz cale zycie zwyklym szarakiem zapie**alajacym jak murzyn na plantacji bawelny. On cos w zyciu osiagnal ty nie. On ma dobrze skakac a ty dobrze jedynie plujesz sie w internecie albo podajesz frytki klientom w mcu. Humanista pie**olony...



Ciekaw jestem co ty osiągnąłeś w życiu, obrońco (umysłów) uciśnionych

W............R.

2017-01-04, 03:04
Ja tam obejrzałem 3 razy i stopniowo doprowadzałem się do płaczu ze śmiechu. Piwko leci :)