18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

GTi

2017-01-02, 22:56
(żona) Piotrek mogą być na obiad schabowe ?
(on) yy..nn..oo..e..oo..no..e. OK i słoik papryki ..Haha

Fabir

2017-01-02, 22:57
To on robi z ludzi błaznów

b0r000

2017-01-02, 23:02
Po komentarzach mogę powiedzieć że Żyla ma talent aktorski skoro ludzie kupują tą grę wioskowego głupka
Wy serio myślicie że jest taki tempy?
Po co robić jakiś kolejny nudny wyczerpujący wywiad na temat postanowień noworocznych albo jak się skakało skoro można se zrobić jaja z reporterów, pośmiać się i rozluźnić, a nie cały czas 100% powagi.

tommy30

2017-01-02, 23:13
Wypalił się i robi z siebie głupka.

sosikhehe

2017-01-02, 23:17
^^ dokładnie b0roo
gość prócz tego że dobrze skacze robi sobie jeszcze jaja a nie mówi jak niemiec który wydaje rozkaz rostrzelania
ile ludzi w telewizji tylko nieudolnie robi z siebie debila i jeszcze to puszczają przez prawie godzine czy dwie

RmX

2017-01-02, 23:23
Nie spinajcie dupy, Żyła nie jest politykiem żeby być elokwentnym i oczytanym tylko skoczkiem który skacze bardzo dobrze.
Czesi też mają takiego śmieszka jak np Koudelka

cowboy

2017-01-02, 23:48
nwonigers napisał/a:

up a kim ty jestes? wypowiadasz sie lepiej od niego ale bedziesz cale zycie zwyklym szarakiem zapie**alajacym jak murzyn na plantacji bawelny. On cos w zyciu osiagnal ty nie. On ma dobrze skakac a ty dobrze jedynie plujesz sie w internecie albo podajesz frytki klientom w mcu. Humanista pie**olony...



gosc slusznie stwierdza, ze zyla ma aparycje wsiowego glupka a ty mu wyjezdzasz, ze sam na pewno podaje frytki w mcd i nigdy nic nie osiagnal. gratulacje, albo wrozbita maciej ma konto na sadolu, albo zapieklo cie dupsko bo ktos taki jak zyla, mimo tego ze wypowiada sie jak niedorozwiniety licealista, jest ci w stanie zaimponowac.
sportowiec - okej, szanuje, fajna sprawa ze w odpowiednim wieku ktos dostrzegl w nim predyspozycje i cos z tego wyszlo ale k***a, szanujmy sie. kazdy dorosly czlowiek powinien byc w stanie skleic sensownie kilka zdan, nie trzeba do tego doktoratu z jezykoznawstwa. a jak ktos nie jest w stanie tego zrobic, to gdyby nawet byl prezydentem kraju, dalej pozostaje zwyklym wiejskim glupkiem (pozdrawiam pana bronislawa k.).

lizardhino

2017-01-03, 00:18
ąż miło czytać tą nienawiść

Lysack

2017-01-03, 00:31
Nie byłbym taki pewny, czy robi z siebie głupka.

Odpowiedział na pytanie jak najbardziej poprawnie, choć wymijająco, bo można się spodziewać, że nie taki był cel dziennikarza. Jednocześnie poinformował kibiców o swoich problemach przy skoku, zapewnił, że usunie przyczynę problemu do kolejnych, a także pokazał, że nie buja w obłokach, a raczej skupia się na bieżących problemach.

To samo było z wywiadem o zeżarciu kostki z kibla. Może i śmiesznie to brzmi, ale sens jest całkiem normalny, bo chyba każdy z nas miałby w głowie niebezpieczeństwo jakie spotkało nasze dziecko, a nie udzielanie wywiadów o dupie maryni.

WhitePride

2017-01-03, 00:58
Sadistic - miejsce samych życiowych wygrańców, humanistów, doktorów habilitowanych i ch*j wie jeszcze co, pouczających wszystkich dookoła z każdej dziedziny życia. Jesteście tak nieskazitelnie perfekcyjni, bez żadnej wady, że w sumie to ja się dziwię, że jeszcze siedzicie na tym portalu zamiast r*chać dz**ki za 1000 tys. dolarów/h, w swoim 324234234 metrowym apartamencie.
Bogowie życia k***a jego mać. :D

gi...........ek

2017-01-03, 01:34
Zawsze się zastanawiam czy on tak na serio czy sobie żarty robi.

werewolfer

2017-01-03, 02:04
k***a ale coponiektórzy maja ból dupy

feniks_01

2017-01-03, 02:39
Jakos mnie nie interesuje czy to tak dla jaj czy na powaznie ale chłopak pozwiedzal świat, zarobił kase i robi to co kocha wiec sadolowi spinacze pośladów pieńcie zawistne mordy dalej :D

Piotrek, dajesz rade i wole żebyś Ty nas reprezentował niż jakiś zamamrany dupoliz :D

Nikczemny_Płód

2017-01-03, 08:32
Żal mi ludzi go hejtujących.

Chłopak i zarobi kase, i się nie namęczy i przede wszystkim żyje zdrowo i bezstresowo.

A 99% tego portalu to murzyni zapie**alający za 3000 brutto, którzy w wieku 40 lat będa mieli garba i hemoroidy. I kto się będzie w tedy z kogo śmiał?

Sam mam wyzsze wykształcenie techniczne, kierownicze stanowisko, ponad 3000 netto i 26 lat. I co mi po tym? Nic. Mieszkania nie kupie, dzieci nie utrzymam, świata nie pozwiedzam, jedynie się garba dorobię.

I jeżeli miałbym wybór przed urodzeniem, być głupim sportowcem, żyjącym na fajnym poziomie bez stresu, czy też być cholernie mądrym i inteligentnym pracownikiem, wyższego szczebla - bez zawahania wybrałbym to 1.

I tak wszyscy umrzemy a w tedy bez znaczenia jest IQ, a liczy się fajnie przeżyte życie.

Rozumiem mieć ból dupy o k***iszony w telewizji, ale Żyła? Prosty wesoły chłopak. Powodzenia na skoczni.

parolpl

2017-01-03, 08:36
Akurat w skokach to kokosów się nie zarabia (choć biedy pewnie nie klepią), głownie tam kasa idzie od sponsorów, a stylizowanie się na wiejskiego, choć rozpoznawalnego głupka, jest dobrym sposobem by tam trafić.