Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ustawianie Meczów w Ekstraklasie? Czy to Manipulacja ludźmi?

Daris • 2013-10-19, 02:06
Jak dobrze wiecie, nasz selekcjoner Reprezentacji Polski Waldemar Fornalik został zwolniony ze stanowiska, po meczu z Anglią.

Z tego co powiedział aktualny prezes PZPN, Zbigniew Boniek można wywnioskować, że kolejnym selekcjonerem zostanie Polak.
Nie trzeba przeglądać kolejnych artykułów o piłce nożnej, aby wiedzieć, że większość Polaków chce trenera z poza Polski. Jest to spowodowane tym, że na ten moment nie ma w Polsce, odpowiedniej osoby, która mogłaby ten cały bajzel (czyt. Reprezentacje Polski) pozamiatać i poukładać.

No i w tym momencie przechodzimy do sedna sprawy.
Kolejnym selekcjonerem, który najprawdopodobniej zostanie wybrany przez nasz ukochany PZPN ma być Adam Nawałka, aktualnie prowadzący Górnik Zabrze.

Jednak jak to zrobić, aby kibice znowu nie rzucali błotem, tak jak za czasów Laty i przepchnąć rodzimego trenera, którego nikt nie chce?
Odpowiedź jest prostsza niż myślicie.
Wystarczy, zmanipulować Polaków, tak, aby myśleli, że ten trener jest genialnym trenerem.

Pewnie część Was, która doszła do tego momentu w moim monologu, stwierdziła co on pierdzieli?
Pah, czas rozjaśnić trochę do czego właściwie zmierzam i dlaczego taki post powstał w tym momencie.

Spójrzcie na wczorajszy mecz (Jest już po 24, więc dzień następny :) ), Śląska Wrocław z Górnikiem Zabrze:

Zauważyliście coś dziwnego? Przypominam, że trenerem Górnika Zabrze jest nie kto inny jak Adam Nawałka, tak, tak nasz przyszły selekcjoner.
Powiecie co w tym dziwnego?
Przebieg meczu. Śląsk na przerwę schodzi z dwubramkową zaliczką, a ta zaliczka mogła by być wyższa, ale sytuacje, które zmarnował Śląsk wołają o pomstę do Nieba.
Po przerwie Śląsk wchodzi na boisko, zaczyna grać padake i pam mamy bramkę dla Górnika. Minuta 90' nic nie zapowiada (oprócz jednego Pana, którego zdjęcie zaraz zobaczycie), że mecz ma zakończyć się innym wynikiem a tu jeb, jeb i pozamiatane.
Mecz kończy się 3-2, dla Górnika.

Świetny Nawałka zostanie teraz genialnym strategiem, który wie co i jak zrobić, aby drużyna wyszła nawet z najgorszej opresji. Zostanie po prostu idealną osobą na stanowisko selekcjonera. Media już się o to postarają.

Puściłbym ogólnie ten cały mecz w niepamięć, jednak znalazłem coś, co tylko utwierdziło mnie w moich przekonaniach:

Spójrzcie na godzinę, mecz zaczął się o 20:25. Coś tu śmierdzi, skąd ten Pan, w 50 którejś minute wiedział jak zakończy się ten mecz? Dlaczego wiedział, że Górnik, akurat w końcówce dobije Śląsk? Dlaczego Śląsk wyszedł na drugą połowę jakby czekał na coś co po prostu musi się wydarzyć?

Teraz, odpowiedzcie sobie na te pytania i zastanówcie się sami, czy faktycznie nie wydarzyło się tutaj nic dziwnego.

damua

2013-10-19, 15:42
Antoni Macierewicz na Sadistic??

Sichimpresich

2013-10-19, 16:19
Kooondor2000 napisał/a:

jesteś idealnym kandydatem na syna Macierewicza. On też opiera swoje teorie na tak solidnych dowodach jak komentarz z onetu. Normalnie nie potrafię się przestać smiać.
Ehh że gimbusy muszą wchodzić na tą stronę, ja pie.... internet powinien być dozwolony od co najmniej 21 lat :facepalm2:

Spójrz baranie na godzinę, o tak zbieg okoliczności , ze akurat wyskoczył z takim tematem i przewidział przebieg meczu ... :lodowka:

MISIEQM1

2013-10-19, 16:43
jakuzapk ty pier*** niedorozwoju, będziesz mnie śmierdzący gówniarzu obrażał! Mała zgniata pokrako ledwo ci jajka obrosły a już pyskujesz! co ty wiesz o pracy wyp***ku, ledwo co z Gimnazjum wyszedłeś. Właśnie dzięki takim imbecylom jak ty ten kraj jest gnojony, banda cymbałów z gejowskimi komóreczkami, która nawet nie potrafi nic doczytać do końca nie wspominając o zrozumieniu czegoś, co graniczyło by z cudem porównywalnym do rozstąpienia się morza. Tacy ,,ludzie'' maja prawo wyborcze i inne przywileje. Możesz zaprzeczyć i napisać, że cie nie znam ale twój komentarz świadczy za ciebie i ukazuję głupotę i prostactwo właściciela. Boże z roku na rok coraz więcej przypadków odwróconego Darwinizmu i nikt z tym nic nie robi. Uważasz się za zaje*** bo jesteś z Wrocławia, z miasta o, którym nie masz pojęcia bo jesteś takim ignorantem, który potrafi biegać z szaliczkiem i podnieca się przeciętnym zespołem, który ledwo utrzymuje się w lidze. Więc ja też mam radę dla ciebie, mordę możesz drzeć, na osobnika, który cię spłodził a co do książek to raczej w twoim przypadku nie będą potrzebne bo i tak byś ich nie przeczytam nie wspominając już o zrozumieniu treści, która jest w nich zawarta. :-D :-D :-D

Ps: Wal się jeb*** ANAL :banany: FABETO!!!

Daris

2013-10-19, 16:51
@MISIEQM1
"ale twój komentarz świadczy za ciebie i ukazuję głupotę i prostactwo właściciela"
To samo można powiedzieć o tobie, po twoim komentarzu pełnym ciekawych, wręcz powalających argumentów. ;)

MISIEQM1

2013-10-19, 17:00
Z prostactwem, trzeba walczyć tą samą drogą i tym samym sposobem tak aby wiedziało, że słowa są kierowane na pewno do niego. Osobiście nic bym tutaj nie nazwał ,,argumentem'' jest to po prostu moja prywatna i wręcz wyrachowana ocena danego osobnika. Żyjemy (powiedzmy) w wolnym, kraju gdzie każdy ma możliwość wypowiedzenia się na wszelkie tematy, więc zrozum moją wypowiedź jako ocena 19 letnich młodzieńców z miasta Wrocław.

adamko

2013-10-19, 17:08
W tym sezonie juz raz górnik tak wygrał z zawiszą, zanim jeszcze fornalik zostal zwolniony. W poprzednich sezonach zabrzanie wygrywali w taki sposób kilkukrotnie, bramki strzelał Robert Jeż miedzy innymi. I to za czasów Nawałki. Więc Nawałka jest trenerem, ktory potrafi dobrze zareagować jeśli dzieje się źle, a Gornik to druzyna ktora potrafi przycisnąć w ostatnich minutach. Dziękuje :)

rysiektaxi1

2013-10-19, 17:11
Autor jest ewidentnie maniakiem interpunkcyjnym. Rzuca przecinkami na prawo i lewo ;-)

EdmundKemper

2013-10-19, 18:37
Historia godna Iluminatów. Prawda jest taka, że Śląsk gra cały czas prawie jednym składem i w momencie, gdy w danym meczu nadchodzi 70-80 minuta gracze Śląska już nie mają siły biegać. Co zresztą było widać po Mili, Kaźmierczaku, Paixao i innych zawodnikach. Dziwie się, że jeszcze do swojej teorii nie dodałeś, że Śląsk ogłosił niedawno upadłość i przydałaby im się kasa, a sprzedanie meczu to idealna okazja do zarobienia.

vwpassatfan

2013-10-19, 21:28
Prawda jest taka, że to zwykły przypadek, że ktoś napisał taką informacje na forum, a kilka minut później właśnie tak się stało. Po prostu każdy widzi co chce ;-) Jak Macierewicz i jego komisja :-D

rysiek0

2013-10-19, 21:29
dobra k***a... ilu z was sadole oglądało mecz na żywo ? pie**olenie kotka za pomocą młotka jeśli się tylko widzi wynik a nie całą grę... ostatnia bramka to ewidentny błąd obrony śląska i tyle...

Delemele

2013-10-19, 21:31
Patrząc w taki sposób to mecz z cyklu Liverpool Ac Milan z 2005 też był ustawiony. Genialny Milan w pierwszej połowie prowadzi 3:0. Nagle w drugiej zaczyna grać słabiej Liverpool się budzi i 3:3. Tak patrząc na sytuację to każdy "comeback" w meczu jest ustawiony. Z drugiej jednak strony rzeczywiście sytuacja nie wygląda jednak za ciekawie.

kylo3000

2013-10-19, 21:56
nie pierwszy raz Slask zagral taki piach w drugiej polowie...swoja droga przypomnial mi sie wyk***isty mistrzowski mecz Legia 2-3 Widzew

mannkis

2013-10-20, 09:36
k***a ludzie czy wy w to wierzycie?? Górnik od początku sezonu gra dobrze wiec wyrównanie a w konsekwencji bramka na 3:2 nie jest niczym nie normalnym, nawet w 90 minucie. przypomnijcie sobie mecz Jagiellonii ze Śląskiem w zeszłym roku. Śląsk wygrywał 3:0 a Jaga doszła ich na 3:3 w ciągu 7 minut i żeby sędzia nie wyrzucił z boiska Modelskiego to Jagiellonia ten mecz by wygrała. Czyli co wtedy chcieli pokazać ze Hajto jest zajebistym trenerem?? Proszę nie oszukujmy się ale taki post można łatwo sfabrykować. Dziękuje!