18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Posprzątany

pscoa • 2018-06-22, 18:50
Był rowerzysta, ni ma.


banerr

2018-06-22, 20:12
Ten z gofra to ma talent w nogach.

Heydash

2018-06-22, 20:50
@up no też znikł, jak rowerzysta! Tą Insignią to chyba Copperfield jechał :amused:

Fifka

2018-06-22, 20:54
Ale jaka reakcja społeczeństwa, od razu pościg za zbiegiem... Ja pie**ole... Pewno jakaś akcja "kibicowska" (czyt. narkotykowa).

kampton

2018-06-23, 08:17
Rowerzysta nie miał większego wpływu na rozwój wydarzeń.

animus190014

2018-06-23, 12:41
Oglądając filmiki z Rosji zastanawiam się, jaka jest średnia długość życia kierowcy z tamtych rejonów...

Szparas

2018-06-23, 15:44
Ja pie**olę. Nigdy nie zrozumiem rowerzystów którzy bez drogi rowerowej zapie**alają po jezdni. Są bezmyślni czy co?

DoubleBorger

2018-06-24, 02:37
Szparas napisał/a:

Ja pie**olę. Nigdy nie zrozumiem rowerzystów którzy bez drogi rowerowej zapie**alają po jezdni. Są bezmyślni czy co?


Jeżeli nie ma w pobliżu wyznaczonej ścieżki rowerowej to powinni poruszać się ulicą, lub po chodniku, ale wtedy musiałby prowadzić rower. Dlatego każdy rowerzysta powinien zdawać państwowy teoretyczny egzamin na prawo jazdy. Wg mnie gdyby nie burdel związany z rejestracją, to każdy rower powinien mieć też rejestrację, czy nawet jako numer wybity na ramie, żeby tablic nie produkować, ale powinno to być sprawdzane przez kogoś. Tylko kto ścigałby rowerzystów, trzebaby policji rowery kupić :-/ w każdym razie mają za dobrze, ja jeżdżę po ulicy rowerem, ale jako posiadacz prawa jazdy i chociaż odrobiny mózgowia, nie wpie**alam się na najbardziej ruchliwe skrzyżowania, wole zsiąść i być traktowamy jako pieszy

Dżizas_kurde

2018-06-25, 00:14
"Ale ja miałem pierwszeństwo"

No i ch*j.. jesteś martwy...
- do piekła.

Cytat:


Rowerzysta nie miał większego wpływu na rozwój wydarzeń.


Miał, mógł debil jechać chodnikiem.....

jackalski

2018-06-25, 14:33
Dżizas_kurde napisał/a:


Miał, mógł debil jechać chodnikiem.....



Nie, nie mógł. Zgodnie z przepisami po chodnikach jeździć nie wolno.
Chyba, że masz na myśli gulfiarza. Zgodnie z Twoją 'logikom' Golf mógłby jechać po chodniku, wtedy wypadku by nie było. Jest to równie logiczne i równie zgodne z przepisami jak Twoje stwierdzenie.